Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

to je to sto ti kazem za 10 dana uradise preko 12 km asfalta a mozda i vise vozi se sad normalno tu , ostalo je bas utabano mislim na 2 mala dela -- nema kamenja kao kad sam isao na dole 15-tog proslog meseca , tada je bilo bas muka i lom za kola iskreno.

vreme je sad ok znam to ali se menja tamo u dan i kratko traje ako je lose , sretan put i sve najbolje -- uzivajte.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini sto se tice vremena.More je bas toplo.Jedino sto nije za kupanje u do nekih 11h ,,posle sve odlicno.Barem je meni bilo tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih novih desavanja.E87 ostavljen kod farbara da se rese ove ogrebotine koje mi bodu oci jos od kupovine.

Na drugoj slici se vidi u dnu branika sa desne strane.

E46 cim majstor uhvati lufta,ide zamena seta kvacila i biksne na biracu menjaca i jos uz to mali servis.Razlog zamene kvacila, pedala je postala osetno tvrdja i dešava da prilikom saltanja u nizi stepen prenosa (takozvano kocenje notorom) osetim blago da podrhti,al to se i ne desava cesto.Provereni su i svi nosaci motora.Moze i ovako da ide jos,al jednostavno nije to to.

20210916_121030.jpg

20210919_113203.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim te javi utiske kad zamenis set. I meni se desava podrhtavanje prilikom vracanja u nizu...

Edited by kaskabgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

E87 zavrsen,e46 i dalje ceka majstora,mada ko mi je kriv sto sam rekao da nije hitno :D

20211005_161917.jpg

20211005_161830.jpg

20211006_113132.jpg

P.S nadam se da cu nabaviti neke lepse r17 felne za sledece leto za e87.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav danak neiskustvu mladog danijela :D

 

Slicnu gresku sam i ja napravio pre nekoliko godina, valjda kada kazes da nije hitno, sve misleci da ce ceniti sto ga ne pritiskam i da mi par dana ne igra ulogu, pogotovo ako ce znaciti da odradi kako spada, temeljno, a ne da zbrza.

 

Majstori "nije hitno" shvataju boli me djoka za auto i kada ce biti gotov, ne mora biti nikad gotov, zavrsi ga kad ne budes imao pametnija posla ili ako ti bude falilo para pa sklepaj nogama nabrzaka posle ko zna koliko stajanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lakse mi kad mi kazu,zovi me dosadjuj slobodno,nego kad kaze ne brini nista zovem te sigurno :D

Mozda pazarim set i u Nemackoj,valjda je bolji kvalitet malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/2/2021 at 9:37 PM, vagenovac said:

Eh da, to mi je mana kod e87 i e90 sto nema temperaturu, da znas kad ga mozes prziti.
Kod e60 dizela se makar pomera redline ko zna za foru, pa pratis tako, jedna crtica 7 stepeni, a to kod keca i trojke nema nazalost.

Takodje steta sto ne moze da se iskodira da stalno pokazuje na bordu temperaturu, cak i kad otkljucas prikaz temperature na bordu, traje samo do prvog gasenja automobila.


Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
E87 zavrsen,e46 i dalje ceka majstora,mada ko mi je kriv sto sam rekao da nije hitno
20211005_161917.thumb.jpg.0e3fbd2b9d4653b627003e601822eac7.jpg
20211005_161830.thumb.jpg.c1b379339168f6f5e960c488c6d835a6.jpg
20211006_113132.thumb.jpg.72e654c6bffa758481d8b90927e980ca.jpg
P.S nadam se da cu nabaviti neke lepse r17 felne za sledece leto za e87.
Sto mi nesto ruzno stoje tockovi, ne felne, pogotovo ovaj zadnji

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizi se e46-ici registracija. Videcemo za xenon sta cemo.Ili da pozajmim sruge farove ili d2s sijalice da uzmem da vuku vise na zuto ili mozda puste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno da je uzmem.Sad ce biti zamena tockova pesma,pogotovu kad se podigne blizini maximuma,podigne i prednje tocak na istoj strani tako da 1 podizanje,2 gume resava :D

20211029_181830.jpg

20210904_094914.jpg

20210904_094908.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stilo fabrickom podignem celu stranu sa jedne tacke, lagano. Verovatno sto je kratak :D Nekad kad sam menjao setove sve zavrsim za 20min

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na e87 lagano celu stranu,al dzaba kad imam jedan set felni :D

Elem po pitanju guma.Leto sam vozio sa sve 4 225 45 R17,ali sledece leto nece biti tako.Pozadi 225 45 R17,napred 205 50 R17.

Zima sa sve 4 iste u dimenziji 205 50 R17.Koje cekaju montazu,ali nece biti jos 10dana sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek nije zamenjen set na e46 :D Verujem da je do kvacila,tacnije lemele i korpe,cim je hladnije vreme fercera odlicno :D 
Novosti nema.Mozda uzmem style 207 za letnji set,ali cekam prvo da stignu felne da vidimo kakvo je stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi BMW, al drugari i trzni centri ostaju.... 

Zar nisi mogao da stanes normalno na mesto? Ajd kapiram da je za slikanje, ali ima mesto desno od jelke gde si se mogao parkirati kao na slici gore a da stanes lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovde je bilo zabranjeno.Tj ima ograda ona metalna kao,pa zato i nema vozila okolo :D

Al za par min,niko nije pravio problem.

Inace od 1avgusta do sada 9500km :D

Zanimljiva stavka,da izmedju astre g karavan i njega,u duzini gotovo da nema razlike.Bas sam bio parkiran pored iste,gotovo identicni.Dok na osnovu e46 touring, ima vidne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Km sat prekriven,da ne bih bio ocrnjen sto idem malko brze.

Inace jos uvek nisam pozeleo 4x4 pogon da uopšte posedujem zimi :D

20211212_092505.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drage kolege hitno potrebna pomoc.Ispala mi sijalica od angel eyes h8 iz lezista i kasno sam primetio.I eto belaj.Da li ima mozda neko u Bg-u da moze ovo da resi?Kacimbasu sam zvao, kaze moze ako ima rezervni deo.Sutra prolazim kroz Bg pa mogu poneti far.

IMG-200a2fb2640fbcb69f7990bb812dbaca-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...