Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Automatik je :D

multimedia mi i fali,zbog izgleda. Trenutno je profesional radio sa usb,aux i cini mi se da ima i blutut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dve vrste sa blututom , jedna verzija ima integrisan u sam uređaj a druga je gde je modul u gepeku odmah iza sedišta kad se digne patos, između sedišta I seta za reparaciju.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
E87 u garazi ceka tablice
Opsirinije kad se obrne 1000-2000km.
Neka je sa srecom! Moze li jedno 2 slike bez tih 2000km :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

20210701_232514.jpg

Morace kod farbara.Zadnji branik je zakacen na jednom mestu. 

Porucena je faktura na moje ime,al ce stici tek u ponedeljak, pa jos jedan mali problem, amss potvrda njje potpisana ili overena tako nesto rece.Sve u svemu papiri tek u sredu ili cetvrtak.Barem je sklonjen u garazu.Ako uzmemo u obzir da je bilo dosta grada oko Cacka (PŽ,Arilje) ipak je i to nesto.

Sto sam primetio na prvu,ima elektro letvu (volan laksi kad se mota u mestu) tisi je i bolje izolovaniji od e46.

Sta mi se ne svidja najvise:nema pokazivač za temp.

Uglavnom zamenih danas jednu sijalicu na stopu.Preostalo mi je jos da se zaštiti nekom low budget keramikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra slika jednog lepog detalja enterijera. Mogla je i danas,al eto  kad covek kupi plocice u 1 klasi,dobije u 2 klasi,keramicar zalepi,pa posle svi zajedno skidamo i cekamo druge sutra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da, to mi je mana kod e87 i e90 sto nema temperaturu, da znas kad ga mozes prziti.
Kod e60 dizela se makar pomera redline ko zna za foru, pa pratis tako, jedna crtica 7 stepeni, a to kod keca i trojke nema nazalost.

Takodje steta sto ne moze da se iskodira da stalno pokazuje na bordu temperaturu, cak i kad otkljucas prikaz temperature na bordu, traje samo do prvog gasenja automobila.


Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod bmw1 nije vracena do 2017-8, dok su kod trojke vratili momentalno :D

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto sam i u potrazi za letnjim gumama 225 45 R17.Na njemu su trenutno 205 50 R17 nokian nove,al m+s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se volan kako je presvucen, vidi se mnogo nesavrsenosti, ulegnuca i ispupcenosti na kozi.

 

Sto se tice felni, obe su ono ok i nista vise, nit smrde nit mirisu sto bi se reklo.

Nisu atraktivne nimalo, al nimalo, a sa druge strane nisu ni ruzne, vec bukvalno cisto da nije celicna felna ili ratkapna.

 

Ima bmw ogroman izbor felni i moze se naci mnostvo lepsih modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slaba je ponuda felni.Volan sam dobio takav,samo sto sam ja farbao,tj odneo plastiku na farbanje.Videcemo kad se bude auto vozio kako ce proci.
Od felni jedino mi je privlacan style 208,al ne idem na  R18.R17 ce ostati,sad videcemo sta dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne ako mora onda leva slika al sto kaze Vagenovac to mi ono, pristojno i nista vise. Ako nije hitno, strpi se dok se ne pojave neke lepse.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Style 304 mu jako dobro stoji, prodao sam ih jednom momku, et cini mi se 31 idealno leglo kao da ima distancere 15mm.

Za moj ukus i style 138, imam jedne ali et20 to bi bilo bas distancirano, imaju da se nadju od xdrive et43 :)

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se da popraviti :D Posluzice ovako ,dzabe je :D

 

Generalno style 304 meni nije nesto

 

Screenshot_20210703-204544_Samsung Internet.jpg

Prvo sto mi je u planu da se ofarba branik i tako ce biti skoro pa bez tackice.Po neka na haubi i to vrlo vrlo malo.Posle moguce cip na 210ks.

Svidja mi se sto senzori parking stoje ugaseni sve dok  se dugme ne pritisne.Generalno idu na zivac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

20210721_163500.jpg

20210725_195515.jpg

20210724_111234.jpg

20210710_180319.jpg

20210706_193841.jpg

Utisci su takvi da je cak drugar sto gleda godinu dana da uzme astru h ili golf 5,kaparisao vec 118d :D

Najviše sto me je brinulo da li cu biti zadovoljan na menjac.Znao sam kako automatik salta u f30 i f10,al e90 i e87 automatik nisam imao prilike da vozim. Ipak razloga nije imalo za brigu.Menjac salta lepo i glatko,malo za moj ukus u D modu drzi auto na male obrtaje, al tako svaki automatik i radi.

U DS je duga priča  :D

M vesanje ima razlike u udobnosti u odnosu na e46,do duse manji je auto pa je i ocekivano.Najvise se oseti kada na deonici puta ima visestopnih ulegnuca ili ispupcenja,ali nista strasno.

Sve u svemu za sada sam zadovoljan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...