Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Za 7 dana ce biti odluceno da li stize naslednik e46-ce.U pitanju je E87 177PS sa automatskim menjacem.Taj motor sam bas i zeleo.U ok opremi,od ulaganja zadnji branik da se ofarba,neko ga je malo nagnjecio je pukla boja na jednom mestu.Ostatak auta samo hauba  po koja tackica od kamencica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 7-8 dana bi auto trebao biti spreman.Menja se lanac,proveravanu dizne i turbo i menja se ulje u menjacu.Onda pada test voznja da vidim lezi li mi auto.Kontam da ne gresim sa ovim automatikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavac je mehanicar bmw vozila.Svaki koji mu stigne od 177ks menja lanac.

Meni to generalno i odgovara. Ulje u menjacu je moj zahtev.Zna ga jedan kolega sa naseg foruma o kome je rec.

Inace sa stanjem auta sam dosta zadovoljan,kad se odradi branik skoro pa je be  tackice ako ne racunamo po neku tackicu na haubi od kamencica.To sam dugo i trazio.Oglase nase nisam vise ni gledao,sve grobovi izubijani sa strane od otvaranja vrata i ko zna cega jos na sta bi prodavac rekao meni to ne smeta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pda verovatno ima racun da uzima primerke sa losim lancima i lancanicima pa da on sam radi i zaradi duplo i na zameni lanca i na prodaji :D  

 

Da ne mora to da radi sigurno bi menjao drugim ljudima lanac za pare, jer ipak i ovo zauzme dizalicu, kostaju delovi i izgubljena zarada.

 

Ne kazem nikako da su ti automobili losi, ali sigurno ne menja lance tek tako, vec sa debelim razlogom :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad ima račun, naravno. Inace radi u servisu kum vec 15god,glavni mehanicar.Verovatno ima rabat dobar na delove. Sve u svemu napravi dobru cenu kupcima pa svima bude ok.Inace jedini mehanicar koji ne naplacuje rad za mali servis svima sto odrzavaju auto kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno ga pitaj koliku garanciju imas na lanac, OBAVEZNO.  Obzirom da je njegov rad i njegovi delovi. Ako krene da vrda zaobidji auto. Iskreno malo mi je cudna ta prica da menja lanac na svakom N47 koji mu dodje, nije to bas tako lako zameniti, mora motor da se cupa napolje. U Bg napalcuju od 600 do 800e za to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznajem coveka dugi niz godina.Kolega je uzeo x3 od njega pre pola godine i jace.Sve pohvale.

Nema njemu ko da naplati ruke,sam radi.Da znas samo koliko je motora rastavio na f10 i f30 koji dolaze na placeve u Kraljevo.Nije auto plac,jednostavno pojuri auto sa nekom manom ,resi tu manu pretrese uz put ima li jos sta i proda.Uopste ne oglasava auta na oglase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno nisam hteo da uzimam auto jos neko vreme.Pre mu je stigao crni 120d,oprao ga i rekao nije za tebe.Cekao neko vreme i samo su mu x3 i x1 stizale,a mene dzip bas ne zanima.Pa su finansije otišle na stambeno pitanje tj kucu.Medjutim iznenada ovaj nalete i videcemo za 7 dana dal je to to ili ne.

Nisam jos pricao o ceni,dok ne probam auto. 

Evo malo i njega:

P.S Sve je bliži da ostane u porodici,ako pak ne ,onda ce verovatno biti dugo na prodaji,jer ce biti jaca cena.

 

20210609_142623.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije vec mesecima u oglasu za nenormalnih 3500 :D  , burazer takvog samo srebrnog u dobrom stanju ne moze za 2500e da proda, hoce e90 lci automatik da uzme. Mozda bi uzeo i keca automatik ako je dobar, tako da ako ti ne uzmes tog keca postavi oglas ovde i reci koliko para

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je jedno vreme na oglasima.Stavljena veca cena (nerealna) ako prodje prodje .Da je mesecima na oglasima NE.Negde je postavljen oglas krajem maja i deaktiviran juce ujutru.Svakako burazer je pre 3meseca prodao istog karavana isto i god sve,s tim sto mu se menja zvuk kada se pušta kvacilo i cuje se zamajac za 2700e,plus spolja je ima ogrebotina daleko vise.Elem da skratim priču, ako bude isla e46 na oglase,cena cs biti oko 3k i to je to.Ispod je ne dam,kao ni libru sto je bila na oglasima najskuplja i otisla je za mesecak dana.

E87 nece biti oglasen.Ako ja odustanem,prodat je vec drugoj osobi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/13/2021 at 3:22 PM, knezevic76 said:

Jedino je Babićev (bmw servis babić) skuplji od tvog u oglasima, ali ti želim od srca da ga prodaš za te pare koje tražiš.

 

Meni je nakazan, mozda je mehanicki odlican, ali izuzetno sam osetljiv na fejk stikere, nalepnice m performance na autu koji nije prosao pored bmwa sa m performance, trobojni grilovi, obican far prepravljan na ksenon bez prskalicasa imitacijama poizicija iz f serija nekih itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/13/2021 at 3:38 PM, vagenovac said:

Meni je nakazan, mozda je mehanicki odlican, ali izuzetno sam osetljiv na fejk stikere, nalepnice m performance na autu koji nije prosao pored bmwa sa m performance, trobojni grilovi, obican far prepravljan na ksenon bez prskalicasa imitacijama poizicija iz f serija nekih itd.

Pa nisu dzabe pupak i supak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/13/2021 at 3:38 PM, vagenovac said:
 Meni je nakazan, mozda je mehanicki odlican, ali izuzetno sam osetljiv na fejk stikere, nalepnice m performance na autu koji nije prosao pored bmwa sa m performance, trobojni grilovi, obican far prepravljan na ksenon bez prskalicasa imitacijama poizicija iz f serija nekih itd.

Video sam ga uživo, nisam zagledao jer me ne interesuje, samo sam naveo primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, vagenovac said:

Meni je nakazan, izuzetno sam osetljiv na fejk stikere, nalepnice m performance na autu koji nije prosao pored bmwa sa m performance, trobojni grilovi, obican far prepravljan na ksenon bez prskalicasa imitacijama poizicija iz f serija nekih itd.

 

FB_IMG_16234352230029625.jpg

 

Uhapšen glavni. Ne brini  :rofl:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno 120d dolazi u moje vlasnistvo,tj 99%.

Od opreme:

M vesanje

Bixenon

Crno nebo

Kadice

M volan

Parking senzore napred i pozadi

Tempomat

Professional radio sa fabrickim usb i aux

To bi bilo to sto bih izdvojio.Zamenjen lanac i ulje u menjacu i naravno mali servis odradjen.

Sto se e46 tice za sada ostaje i nadam se da ce tako biti duze vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel automatik, ako nije ne moras ga ni predstavljati :D

Inace bas je lepo kad e87 lci ima cic modul i veliki ekran, duplo modernije i bolje deluje enterijer, ali su bas retki, mozda 1-2% to ima.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...