Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Za sada prezadovoljan ponasanju po snegu u kombinaciji sa savom eskimo hp2.

Inace grejac kabine radi svoj posao u ovim danima.

I dalje sam kao i prosle zime odusevljen postizanjem radne temperature,definitvno brze postigne od libre,golfa 5 1.9tdi i pezoa 307 1.6hdi koga sam imao priliku da voizm 3 dana.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/5/2021 at 4:39 PM, vagenovac said:

Jedno 90% ljudi koji se kune u audi/vw po snegu ne samo sto aktivno izbegavaju da kupe quattro zbog vece potrosnje goriva, nego uglavnom i skrtare na gumama. :)  

Zanima me odakle ti ovaj podatak :) deluje mi kao da je iz rubrike 'broj nedelje' u Ivanovicevoj emisiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flcs je, ja mislim, jedini forum kod nas gde jos uvek vlada objektivnost i realno posmatranje stvari (osim nekih izolovanih slucajeva naravno). I onda procitam ovako nesto od tebe koji inace ne generalizujes stvari i iznerviram se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan sa e46-om kako se ponaša po snegu i zavejanim putevima.

Vozio sam x-drive al u x3 3.0d,po meni se sasvim lepo ponasa.Quattro nisam imao prilike da vozim, mada generalno moje misljenje da ne moze biti velike razlike izmedju ta dva pogona u bilo ciju korist,mada mozda i gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kvatro sa lošim gumama ide bolje nego Xdrive sa novim, to je činjenica

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

Teska neistina, al bas ono nidje veze, a pogotovo nije cinjenica.

 

Prednji ili zadnji pogon sa novim gumama idu bolje po snegu nego quattro ili xdrive sa losim gumama.

 

Pogon ti ne pomaze prilikom kocenja, vec da se pokrenes iz mesta.

 

Gume te koce i gume te drze na putu, ako imas bolji pogon koji ce preneti snagu na GUMU koja ima trakciju super, ali pogon ne moze zameniti gumu.

 

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze, samo moze da te zezne da sletis s puta. To sto neces moci da krenes iz mesta nije ni bitno

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/29/2020 at 8:18 PM, horvat said:

Slazem se za zadnje podizace, nikad mi nije bilo jasno sto je ta opcija toliko isforsirana. Jedini upotrebljiv scenario koji mogu da smislim jeste leti kada treba sto brze proluftirati auto, pa spustis sva 4 na minut, al to je ono bas ... :D 

kad imas klince, onda je ta opcija fino korisna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe nisam ozenjen tako da to ne znam :D 
Recimo u glavi mi se mota i kada se ozenim da je auto koji bi vozio tj vrlo moguce da cu i voziti ozenjen ili ne,a to je 123D uz cip od nekih 30ks.
2.0 motor,a ide kao 3.0 :D Sala mala,ali do 2010-11 god,tesko da bi ga neki motor do 2000cc nadmasio po prerformansama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas opran bmw u kucnoj varijanti i malopre ga kisa zapljusnula :D Inace cilj pranja je bio da se skine so.

Elem danas sam imao prilike da se potegnem po krivinama sa a4 diodom,isto je karavan u pitanju,motorizacija 1.8tfsi.Prednost audia je malo veca snaga,za 1br je imao vece relne i samo jedna osoba je bila u autu,tj vozac.Dok kod mene je bio jedan putnik. Po krivinama nije mogao da mi parira,posle smo izasli na ibarsku on je krenuo prvi i preticanje slepera malo rizicnije(pregledno ali ide auto iz susreta)krenuo je al je posustao odmah tj nije se usudio,dok  sam bez imalo problema prosao prvo njefa pa sleper.

Inace audi je 100% ,znam jer vozaca istog poznajem.

Elem mozda se i prinovim,ceka se samo da auto stigne tj da vidim stanje spolja :D

 

IMG-152ce96b51e83d9049dd076896aa8fd0-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricaju ljudi da je ibarska sada super, nema guzve itd. Poceo da se mislim da li da idem za Uzice starim putem za promenu, ali si me ipak podsetio na prednosti auto puta... ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokaz da budale sa BMW ima  na ibarskoj ne izumuru!

Bas me briga sto ce tko ubiti sebe ali ubiti ce netkoga potpuno da tako kazem nevinog!

Eto razloga zasto nisam kupio BMW iako obozavam zadnji pogon!  

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...