Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Najvise auta dobijes za te pare, nista cudno :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidjena razlika :D .

15 hours ago, danijel55 said:

Evo zasto molimo da se uz linkove za eksterni sadrzaj, postavljaju i PrintScreen-ovi ;) .

Nemoj da me shvatis pogresno - ali konkretno iza tebe sam popravio na desetine ovakvih postova. A u ovom slucaju evo nema sta ni da se popravi, jer je oglas obrisan posle par sati.

Problem nam pravi na opstim/tehnickim temama koje cita gomila ljudi - razvije se konkretna prica sa prilicno postova, obrise se eksterni link i sve napisano postaje beskorisno za kasnije citanje.

Hajde molba da ne spadamo na decije brisanje beskorisnih postova, bar ja nisam nikada bio u tom fazonu. Cisto trunka truda da nam forum ima samostalan sadrzaj i bude koristan, hvala unapred.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam posto je bilo u temi predstavljanja auta, da ne dodajem bezveze screen-ove od auta. 

Nisam je hteo postaviti u druge teme, jer ne znam da li je za izbegavanje ili kupovinu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

99% :D

Privuklo me ovih 270ks, al zbog stanja tehničkog i stavke da ne znam coveka dovoljno da se ne uzme.

Cekam i dalje nekog 120d ili e90 320d ili mozda neka dobra 159,naravno sve gledam da bude u opremi. Eventualno ako je manja km, a cena dobra, to bih uzeo i dodao opreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam u ponudi par vozila, ali ni jedno nije od onoga sto trazim. 

A4 dioda, golf 5 i golf 6. 

A4 nikada ne bih gledao jer za iste pare ima e90 restyle,golf 6 takodje jer mi nije nesto naprednije od g5. G5 mozda, jer bi ostalo dosta para u džepu, al opet nikada vw nisam gotivio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, danijel55 said:

E90 restyle ruzan?

 

jbt, morao sam da googlam... massive difference  :lol:

 

 

 

 

Nego, šta će ti uopšte novo auto? Zasitio se?

 

Prodao crvendaća? Prodaćeš ga? Vidim nešto ga ne slikaš u poslednje vreme, naljutiće ti se...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E90 zadnju seriju da nadjes sa 184ks, mislim da je od 2010 krenuo.

Em sto se vozi neuporedivo bolje od direktne konkurencije, em je raketica sa 184ks i 7.5s do stotke, a moze i da se cipne kome je to malo.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar ima bas takav, ali automatik, merio ubrzanje masu puta, ne moze da spusti ispod 9.5, menjac ga zajebava. Sta god da je probavao, modove, saltanja, razne tehnike stiskanja pedale gasa, nije uspeo ispod 9.5 :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

 

jbt, morao sam da googlam... massive difference  :lol:

 

 

 

 

Nego, šta će ti uopšte novo auto? Zasitio se?

 

Prodao crvendaća? Prodaćeš ga? Vidim nešto ga ne slikaš u poslednje vreme, naljutiće ti se...

 

Ostaje e46,nece on nidje.Zbog vece km sto prelazim, idealan bi bio E87,tj neki hecbek. Problem je sto su oni u opemi jos redji od e90, tj ima ih, al su neke nerealne cifre :D Inace km je po lokalu, pa zato ne ganjam neki veci segment. 

Elem napisao sam, da na malom servisu je proveren map senzor, ama cist ko suza, ali nisan napisao sta sipam, tj koje gorivo. Poslednje 2god sam g drive i ne planiram da menjam. 

Bice slika, a mozda crveni dobije i keramiku. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je menjac losiji pa mnogo proklizava i kasno zakljucava (lockup) brzine pa tu gubi vreme ili je problem i do turbine/wastegatea, dizni ili mozda dpf prigusen dosta jer onda ogranicava snagu motora.

Takodje moguca je kombinacija ovih faktora, da nijedna stavia nije kriticna, ali da su sve malo losije nego sto treba, jer to je ubrzanje za 318d od 136/143ks, a verujem da bi na dynu otprilike toliko snage i izbacio ili bi bila losa kriva snage.

520d f10 koji je lagano 300kg tezi ide bez problema 8s do stotke sa tim motorom, doduse ima noviji automatik, ali nije zf6 toliko losiji.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, horvat said:

Drugar ima bas takav, ali automatik, merio ubrzanje masu puta, ne moze da spusti ispod 9.5, menjac ga zajebava. Sta god da je probavao, modove, saltanja, razne tehnike stiskanja pedale gasa, nije uspeo ispod 9.5 :D 

 

 

I kad crkne a/t svi kažu "eto, automatski menjač je biiip, kvari se"... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatik je odličan, naravno kada je u dobrom stanju. Sad iskreno ne znam da li bi meni u e90 ili e87 trosio vise automatik od manuelnog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bio nezadovoljan posle 2 minuta.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...