Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Auto bih uzeo od mehanicara.On ih uvozi iz CH,ne dira km i auti su mu unutra bez ogrebotinice.On menja sve sto misli da je potrebno,ne kosta ga rad,na delove ima rabat jer radi u servisu BMW kum.Tako da bi mi to bio pun pogodak.Inace gledah danas neki e90,ima racun od lanca,lancanika itd i stavio novi dpf,suma sumarum 160 hiljada dinara :D Ali nisam ga uzeo jer je van ima mnogo ogrebotina,mada i unutra nije nesto.Tj vozacevo sediste,tapacir i levi naslon za ruku za zamenu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, veliki servis u kompletu kosta tako oko 1000eur, postoje varijante i za 700e ali to verovatno nije kompletan servis. Sto kaze i kolega, ne znam zasto juris bas taj 177ks koji je na odlicnom glasu :D kad je po meni barem ovaj od 163ks bolji a vrlo je mala razlika u snazi. Vozio sam 163ks u e60 i isao je odlicno

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsi je rad tog od 177ks,mada moze i 163ks :D  Svakako je  u planu remap na bilo koji kad god se uzme.Prvo sam mislio da jurim 123d al mnogo su retki i nisam hteo u tu misiju da se upustam.Al ono bi bio pun pogodak 204ks ,bi turbo bi na remapu dobije bar jos 40ks.

Svakako cu sad ove nedelje na mali servis pa da vidim ima li nesto mehanicar u najavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.0d je mera za sve :D Sto ne probas 159 2.4jtdm? 20000din vise za registraciju al ide za sve pare, 210ks plus remap ako hoces...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.0d jeste, al reg preterali su. 159 od 200ks je zet vozio 2god.ide lepo, al po spec, iz mesta od 0-100 e87 bi je razvalio, mislim i da su među ubrzanja na strani bmw. 

Da budem iskren, vise sam za bmw-a nego alfu.159 u dobrom stanju nije lako naći, da bi je platio koliko bi dao za e90 ili e87, ne bih sugurno. Ispustio sam jednu crnu karavan, R18 felne sa novim gumama, xenon, navi, koža. U bas dobrom stanju, cak nista nema da se farba, otisla je za 3-4dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta je sto nije postojao m57 2.5 motor u e90 i e87, to bi bio pravi izbor! Motor ima najbolji rad (6cyl), a pri tom je izdrzljiv kao i svaki drugi m57 tj 3.0d po Srpski.

Ali sta je tu je, odaberi ono sto mislis da treba, ja ne podnosim taj 177 n47 sto zbog lanca sto zbog pucanja bloka i dosta problema ali ima ljudi koje je savrseno posluzio. Da ima lep rad za 2.0 ima, a takodje i malu potrosnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, al prolazim bas pored placa, pa zasto ne pogledati. Recimo poliranjem bi resio spolja, zasijala bi, a to sam mogu da uradim. Inace na tom placu je prodata 159-ka sw, bila je u top stanju. Otišla je za par dana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A maglenke? A izgoreli kederi i spoljne plastike na vratima? A enterijer pohaban...
Jel to taj plac na kom se ne vraćaju kilometri? mislim da sam bio na tom placu prošle godine, odmah do magistrale se nalazi ako se ne varam.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni gledao nista detaljno na slikama,jer bih svakako licno otisao. Elem prosli sw sto su prodali bas bas je bio ocuvan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, knezevic76 said:

A maglenke? A izgoreli kederi i spoljne plastike na vratima? A enterijer pohaban...

Na ovo sam mislio pod umoran :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze svaki los auto da pojede veliku cifru novca.

Karavan im je bio u fulu, bez koza, navi, xenon. Al eto ja se neckao i ode brze. Mada impresivno je izgledala ta crna boja na sw-u, nema gradskih tragova, kvacilo mekano, verovatno je novo bilo. Rekli su mi ako resis, dodji jedno jutro vozi auto gde god i to je to. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao prodavca. Isprica da ga je polirao i uradio dubinsko sto se vidi. Kaze profi radim itd. O samom autu enterijer besprekoran, menjan je on rece lager, navodno ga je uzeo u D sa kvarom diferencijala i tako ga jeftino uzeo. Inace od ulaganja ima, dva mapa ulubljenja na obe polistranice i moze vakumom da se izvuče i kaze da oko rucke za otvaranje vozacevih vrata kao da je uspricano nesto, pa nijansa boje malo odskace. Suma sumarum, 2 ulubljenja i farbanje vrata mu sleduje ako ga uzmem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...