Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Ja isto volim crvenu.Pogotovu sto e46 ima ih bas bas dosta,ali crvenih karavana tesko.Mikra crna,to mi je najveca mana,ali sta je tu je.Inace jako mi se dopada sto su H4 sijalice,bas daju lepo osvetljenje nocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa em karavan em crveni..vrlo js moguce da nema nijedan vise

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kvake.Lajsne ne bih dirao,ne znam ni da li bi bilo lepse niti ruznije.Recimo da su lajsne kao na libri,da ima niklovanih detalja bilo bi lepse da je u boji,ovako nisam siguran :D Ovako zakaci neko na prarkingu eto je druga lajsna za male pare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na slici izgleda kao da su kvake u boji,ali jos uvek nisu. Elem novi problem,malo ga nagazih po gasu i pri kocenju trese mi volan, a juce stavio nove plocice,do pre toga nije bio slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra cu se cuti sa majstorom.Pitao sam ga jel treba obrada diskova kaze ne.Okrenucu ga,cisto da vidim da nisu krivi diskovi.Inace presao sam blizu 50km,ne verujem da je bas dovoljno da legnu plocice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su krivi diskovi tresli bi i sa starim pločicama..Trebalo bi da se poravnjaju ako imaju riseve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše ti na vratima, uglavnom je kod BMW-a razlika u pritiscima napred nazad, recimo meni je za prazan auto 2.0 napred 2.4 nazad, za pun 2.6 napred 3.1 nazad.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto vise vozim i kocim sve je bolje :D Elem veceras kod majstora da pogledamo donje crevo turba,kao da malo sisti kad ga stisnem na nekoj uzbrdici :D Inace prvih 500km sa mikrom,sve na svome mestu.Potrosnja plina 6.5-7l,vise nego zadovoljan.E sad ako neko zna dal je moguce da nemaju osiguraci na kljestima na mikri?Lupaju mi kljnesta preko neravnina i to me nervira bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio malo suvozac,mogu reci da nije losa stavka sto ima spustanje suvozacevog sedista.Posto sam 190 visok,znacilo mi je bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje odusevljen bmw-ovim grejanjem a i time sto mogu da patkiram auto na 2h ,udjem u auto kontakt on jedva da je spustio nesto ispod radne temperature.Ma kakav benzinac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obusmo i mikru letnjim Nokian gumama.Dimenzija 175 65 R15,na prvi utisak obecavaju.Za bmw ce morati dve nove letnje ,najverovatnije hankook ventus prime 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...