Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Zato ce vrlo verovatno delta na oglase.Zamenice je verovatno neki e90 ili dobra 159,zavisi sta pre naleti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato uvek i potenciramo na temi o kupovini da je 1.6 120 tanusan motor za auto te tezine. Dodatno sto je MultiJet prve generacije takav kakav jeste u nizim obrtajima. I da se dobro isproba pre kupovine, pogotovo onome kome prevoz nije puko od A do B.

Tj. da se ne kupuje na brzaka, pa da se kaje na tenane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na vibracije u leru, to nije reseno. I dalje mi nije jasno kako ne moze da bude miran ali sta da mu radim (oguglao sam).
Ako mislis na vibracije kod ubrzanja, to je reseno. Bas sam danas terao po autu putu i nema ni najmanje vibracije vise. Ispravio covek felne bez greske.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako ako ostane, biće cipovanu u Bobo sportu :D

Flex da nije neka remenica ili nosac? 

Znam da si menjao plivajuci i dosta stvari, ali jednostavno kod nas je kvalitet los. Ja kad sam menjao racvu antifriza na bmw, obisao par prodavnica i 500din.Nije izdrzala punu godinu. I obda trazi bolju, jedino je u Cacku imao bmw servis Kum, cifra 2200din.

Gazela, wint, kit, jj sport, svi imaju onu za 500din.Ta od 500 kinti, nije pukla, vec se plastika odvojila od gumenog dela i tu prosipao antifriz. 

Da ne podsecam reklamaciju set kvacila posle 17k km, na libri je to bilo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas za vikend videli lep, ocuvan e90, 2010 godiste, n47, da proverimo kilometrazu preko interneta, kosta 1800din, kad ono 520.000km.

Automobili D segmenta u rasponu tog godista 2005-2010 mislim ili su odrzavani sa cca pola miliona ili su neki raspali lesevi.

 

Inace za bmw servis kum jedan momak na bmw forumu pisao da mu je crkao automatik zf6 na e60 i platio tamo popravku, da bi posle opet crkao, a ispalo da ga nisu ni zamenili.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo tamo uzeo deo. Sumnjam u tu pricu, jer vlasnik servisa je Ostoja Mijailovic, direktor partizana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/13/2020 at 3:33 PM, danijel55 said:
Svakako ako ostane, biće cipovanu u Bobo sportu
Flex da nije neka remenica ili nosac? 
Znam da si menjao plivajuci i dosta stvari, ali jednostavno kod nas je kvalitet los. Ja kad sam menjao racvu antifriza na bmw, obisao par prodavnica i 500din.Nije izdrzala punu godinu. I obda trazi bolju, jedino je u Cacku imao bmw servis Kum, cifra 2200din.
Gazela, wint, kit, jj sport, svi imaju onu za 500din.Ta od 500 kinti, nije pukla, vec se plastika odvojila od gumenog dela i tu prosipao antifriz. 
Da ne podsecam reklamaciju set kvacila posle 17k km, na libri je to bilo. 


Pojma nemam sta je. Menjani su i nosaci i plivajuci i sve zivo i ostalo je da trese. Vise puta bio kod Gorana za razne stvari i zamenili bi da su nesto primetili.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/13/2020 at 5:12 PM, danijel55 said:

Ja sam samo tamo uzeo deo. Sumnjam u tu pricu, jer vlasnik servisa je Ostoja Mijailovic, direktor partizana. 

 

Pa nije morao vlasnik licno to da odradi.

 

Svakako sumnjam u sve, ne verujem slepo ni u dobre ni u lose glasine :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odrzavam kod Matketa. U Katrgi ima servis, covek je veliki makstor i legenda od čoveka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da suv nosi /35 profil

Pogresio sam, evo sad pogledah, X5 je nosio i /40 r20 i /30 r21

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar na kajenu ima bas /35 profil samo su sire, 295/35r21.

 

Ta malo novija generacija dzipova obicno u r21 nosi 275/40 ili 45, ili nosi sire /35 ice, tipa 295/35, 315/35 itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Videh kolegu Mijailovic objavi, pa reko da objavim jednu sa pauze. 

K. Mitrovica je u pitanju. Klopa dzabe, a sve im dobro. 

Recimo velika pica 2.5e.Testo im je nema reci. 

 

received_753232228750401_1.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je odlicno i jeftino. Ako si na albanskoj strani uzmi piletinu i jong npr. Ne znam dal ce da ti se svidi al nema veze, probaj. Piletina i ostalo ce sigurno da ti se svidja :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Mitrovici sam ili albanski Mitrovice. Ujvara se restoran zove, a od mesta utovara ja 20m :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, danijel55 said:
Testo im je nema reci. 


Ako znaju ko ste i odakle ste, moguće od tajnih sastojaka, tj mokraće

Daleko im lepa kuća...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Mitrovice mozes lako, naci i Srbina i lako se sporazumeti sa ljudima.U saobracaju ko koga za*ebe.Policajce mozes da castis i za radar prolazis, al kako prodjes Pristinu, nema igranja. Ponudis mito, uzme i odmah te hapsi. 

Elem ja dole idem za pecurku, saradnja sa poslovodjom cista 10.Covek je tu da, se javi i u 3h posle ponoci, da kad dodjes pita kako je, jesi li se umorio. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo dešavanja sa skodom. Pre 2 nedelje, prilikom okretaja volana kao da nesto krcka bas blago. Zamenjen lezaj šolje amortizera.Juce sednem opet u kola posle 7-8dana,opet isto krckanje i jos uz put pokazivač goriva stane sa radom. 

DAS AUTO :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ako vizuelnim pregledom utvrdiš da ima neke prljavštine na njima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Map da to je par minuta posla, a neće da škodi :)
Protokomer je osetljiviji ne bih ga dirao ako se ne mora...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...