Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Odustasmo. Rekao da treba da se farbaju sve 4.
Imam ponudu da zamenim za style 68,al nekako mi na slici ne deluju da bi lepo legle. 

Znaci lepo sam video da su "izranjavane".

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam video takve felne a da ne treba da se rade. Sve nekako kao da korodiraju :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo jurili za mikru, slican materijal je bio. Odem da vidim, felna ocajna. Ni blizu kao na slici. Kaze prodavac, to tako svake godine oksidiraju, ja prepoliram i budu kao nove. Nego sada nisam stigao. Ja sam ga lepo pozdravio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda, ali opet u neku ruku deluje kao replika, mozda i gresim, ne znam ni sam zasto.

Mada to bmw laici nece ni skapirati, pod uslovom da sam uopste u pravu i da je replika, a da se ne tripujem samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak su farbane bile,a poznavajuci ko je farbao nije pao odabir.Inace pazarene su druge R17.Dok se ne montiraju ne otkrivam koje.Sad moze neko da se javi ako je zainteresovan za letnje 205-55-R16 gume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je folije,al jbg dok je stigao papir,a verovatno ne bi ni priznali,tako da su morale biti skinute.Mislim kedere i ovo oko stakla u crnu glosi foliju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udobnost 16 i 17, jedva da ima neke razlike. Inace kad bi se spustio malo auto, to bi bilo super. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno ne komentarisem ali proradi zivac povremeno. :D
Nego, samo ovoliko? Bem ti Svaba.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam ga uzeo, 2 puta sam ga vozio po cajgeru nesto izmedju 225-230.

Ovo reko cisto da malo poteram, jer u poslednje vreme neke guzve samo kako po Cacku tako i po Ibarskoj. 

Inace nije bilo ni puta :D

5 brzina, a volan prezadovoljan kako je covek odradio posao. 

 

 

On 7/13/2020 at 8:07 AM, Flex said:

Obicno ne komentarisem ali proradi zivac povremeno. :D
Nego, samo ovoliko? Bem ti Svaba. emoji23.pngemoji23.png

Jesi resio vibracije? 

Kad smo vec kod Jtd. U poredjenju libre moje i drugarove delte, 1.9jtd 116ks vs 1.6mjet 120ks,oboje se slazemo da je libra cupala i isla bolje ubedljivo. Tako da je vrlo moguce bila čipovana, al za 9god vlasnistva, najskuplje ulaganje set kvacila, turbo nije pipan, niti je ikad pomerila ulje od servisa do servisa. Jedino sto je znala kad se nacepi da izbaci solidnog dima,egr blokiran, katalozator skinut, ostalo sve u redu. Dok kod bmw nije taj slučaj, do duse katalozatori su tu, egr sam radi preventive blokirao(inace mi rekli u novembru na tehnickom da su sa izduvnim gasovima pozitivno iznenadjeni)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, danijel55 said:

Kad smo vec kod Jtd. U poredjenju libre moje i drugarove delte, 1.9jtd 116ks vs 1.6mjet 120ks,oboje se slazemo da je libra cupala i isla bolje ubedljivo.

Kao prvo, imaj u vidu da je Delta znatno tezi auto. U odnosu na Lybru, Stilo, Bravo - razlika je sa slicnom motorizacijom isla i po 200 kg. A to je kao da u toj Lybri stalno vozis jos 2 do 2 i po coveka :) .

Drugo, provereno u praksi, 1.9 je primetno agilniji iz tih nizih obrtaja u odnosu na 1.6. Koji po fabrici treba da ima i 50 Njutna vise i u nizim obrtajima, ali u praksi bas i nece da moze :) . Pre 3 godine sam se debelo razmisljao oko jednog 1.6 Sporta, jedino to me je kopkalo i bolje sto ga nisam uzeo jer znam da bi me verovatno smaralo. Poprilicno je to ispravljeno sa MultiJet II, kome su i digli obrtni na 320 Njutna i koji mnogo lepse povlaci sa nizih obrataja nego stari.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...