Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Skoda zrtvovana, a ispade pocascena poliranjem vise nego solidnim :D

IMG_20200418_180210.jpg

IMG_20200411_192812.jpg

Inače na drugoj slici sestrina mikra :D

Krov je bio ocajan, tako da aj da probam da ga spasem i tako zavrsih sa poliranjem skoro celog auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokupih dve cross climate michelin. Imaju odokativno 6-7mm i sare. Razmisljam se dal da ih ostavim za zimu, al opet mi sava vrsi posao vise no odlicno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 170 moze na tng :D Nemozes ni lepo slikati koliko je tvrda skoda.Iznenadjem sam da ni u ovom režimu vožnje ne srce ulje. 

received_219795262499884.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od novina, skoda je dobila prednja sedista u istom dezenu, sasvim slucajno. U potrazi sam za njima od kako je skoda dosla. Bilo je neuspelih pokusaja i naleti drug na kp, sedista u NS skinuta sa skode sa 119k km. Jos mi covek iznese uvece do rode, ja mu se javio kad sam krenuo sa Horgosa. Inace naci vozacevo sediste da se ne klati je prava premija. 

Screenshot_20200604_161813_com.android.chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovo tvoje fino deluje. Ni meni u sustini nije toliko smetalo sto su xenoni 6000k, nego sto dugacka ne mogu nikako ni da priblizim toj boji, i onda kada pustim dugacka, onako, zuto preko plavog, bas gadno izgleda. A nisam  hteo LED da stavljam, jos uvek sam malo skeptican oko njih ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih 6000k, ne vole nesto kisu Tj po kisi kao da se stope sa putom. 

Inace ima razlike i kod mene u boji kad pustim duga, al nije nesto velika. Sad halogen mi je na dugim, koje marke pojma nemam. Znam samo da u poredjenju sa fabijom, drugarovom deltom kad pustim duga, jaca su po prilicno kod mene nego kod ovih ostalih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao da doteram dzak cementa. 

Fabia mi je službeno vozilo, tovari se i vozi se gde je losiji put :D

Tu je i on. Od decembra do danas, 7600km.

IMG_20200504_173143_1.jpg

Inace jurim r17, dosta je bilo sa 16.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podelim i iskustvo. Posto vec 2 meseca tocim gorivo iz Luksemburga.Performanse su isti, jedina razlika koja je primetna, kad upalim auto pod garazom, manje se oseti miris dizela sa njihovim gorivom. I naravno razlika je u ceni :D

Nudi mi covek zamenu, al nisu Bmw felne i iz KS su @Flex

 

Screenshot_20200613_184551_android.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da ih pogledam uzivo?
Sa ove slike (mada je malo losija) deluje ostecen jedan krak i lici mi da je falc odran na par mesta.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustasmo. Rekao da treba da se farbaju sve 4.

Imam ponudu da zamenim za style 68,al nekako mi na slici ne deluju da bi lepo legle. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...