Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Dakle hoces da farbas masku jer je slomljena pa da se ne vidi git? Mozda samo da uzmes drugu hrom lajsnu umesto da skrnavis i cuniras :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo hrom se guli sa nje.Jednostavno druga kao nova ,sto je teško  naci ili ova da se sredi.

Ima li ko jaca svetla :D

20200204_061100.jpg

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo guzve na granici.Cisto kad vidite da nema kolone i guzve ne radujte se unapred.U sredu,stizem na Horgos,7 kamiona ispred. Uh ,rekoh odlicno,prelazim vagu ulazim kod Madjara da predam papire ,kad navodno pao sistem.Od pola 3 do 6 sati oni podižu sistem :D

Al i to je ok.Kolega prica situaciju na Horgosu,2ujutru,madjar spava.Sve kolege tiho da ga ne probude.Kad ulazi Austrijanac u klompama i mase rukama,u prevodu pita sta se desava,oni mu pokazu da spava i da ne galami.Pridje austrijanac na salter i udari rukom ,naravno carinik skoci, ali ni rec mu njje rekao.Samo mogu zamisliti sta bi bilo da je to Srbin uradio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene na Donji Miholjac zamalo nije bio sto sam doso uopste. Kaze nemoj nikad ali nikad da si dosao, hocu mirnu noc i hocu da spavam

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nas mogu.Al Azmustrijancu bilo sta da kaze,zovne njihovu ambasadu u Budimpesti,pa bi bilo veselo. 

1 hour ago, vagenovac said:

Et20 sa e60 na e46


10310241e4577e1dffddfcee3d763185.jpg7bf5e53094815568ab97ad8e7a7fc049.jpg

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока
 

Pozadi je ok,al napred nee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje da su 5000k i svidja mi se, jedino mi ova multimedija bode oci :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh od drugara polirku i reko aj da prepoliram haubu,posto su se pojavili svirlovi bas izraženi. Poprilicno sam zadovoljan kako je ispalo.

Fabiu sam počeo celu da poliram,al sam odradio krov i haubu ,stubice i deo vrata.Neverovatno kako akrilna boja  brzo matira ali samim tim i brzo i lako poliranjem vraca sjaj i ozivljava auto :D

20200221_004802.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...