Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Naravno da laze, osim ako mu dunlop nije bio runflat :)

 

Dunlop je savin gazda :D  slican je koncept i naginju udobnosti samo sto je uglavnom razlika u kvalitetu na strani dunlopa naravno.

 

Posto je kod bmwa na 19" ta razlika sava dunlop jedno 500e lako se ubedi covek da bolja sava :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po stanju auta,nema pecke na njemu,enterijer ubacena kozna sedišta ,sad da li to ima u e60 iskreno ne znam,deo na kome se naslanjaju ledja,elektronski se lomi na pola.Tako da mi ne deluje  na nekog ko štedi na autu.Sad ko ce ga znati :D Ja sam uzeo ovu eskimo hp2 kao zimske,burazer me nagovorio.Prijatno me je iznenadila.Pogotovu kada je u pitanju kretanje iz mesta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam i ja savu hp2 na f10, a smatram da ne stedim na autu i da odrzavam iznad proseka :D

 

Vozio sam nove conti na e60 proslu zimu, nove save na f10 i ima razlike itekako, mozda ne opravdava duplu razliku u ceni, ali itekako ima razlike u korist continentala, a vozio sam gomilu drugih guma.

 

Sava je ok guma, koja je pritom jeftina, te je za preporuku kada neko hoce da ustedi, a opet da ima ok gumu, a ne krs.

Ko hoce vrhunsku gumu ima mnogo boljih guma od save :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da.Ja za leto uvek gledam bolju gumu da ganjam,a za zimu da ne bude krs,a ni premium.Jer tu gumu kotrljam svega 3meseca,par dana gore-dole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizu 9000km od malog servisa koji je uradjen krajem juna ove godine :D

Elem o turtle wax it wet,ima lepog efekta, auto se manje prlja,a voda sama spada.Da dodamo jos neku sliku.Sad je na onim zimskim alu felnama ruznim :D

 

20191205_152701.jpg

20191201_222912.jpg

P.S Ne dobih ficu :D Elem kad smo kod gasproma,jednom sam sipao na molu 35l,reko bih da je tromiji sa premium gorivom  sa mola u poredjenju sa G,-Drice-om

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimski set i uživanje u na savi koliko je meka guma.Od samog pocetka koristim fabričke preporuke za pritisak u gumama samo -0.1.Tako da su prednje 2.2bar,fabrika kaze 2.3,zadnje 2.6bar,fabrika kaze 2.7.

P.S Neverovatno koliko se pozadi auto prlja.

20191212_123136.jpg

20191212_123147.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad ti se autiC sija ka prangija, svakako platis manje nego Deki sto penusa plavusu svaki drugi dan il ja koji i posle glancanja i lickanja imam i dalje.... g**o boju :cry::stuart:

Nego jesu li mu ovo elektrosklopivi retrovizori? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sredu prvi radovi na bmw u 2020 :D Mali servis.Opet svi filteri,iako mi mnogi kazu da ne menjam filter goriva,jer sam ga menjao pre 6+ meseci,tj pre skoro 13k km.Juce smo imali voznjicu od 500km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se vozi i ne kaci nigde, ali prednji tockovi izlaze par mm napolje.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci  nije poželjno. 

Neko reko da bmw ne mere ici po snijegu?

Sa praznim gepekom naravno :D

Inace potegao sam se sa kamatarkom 2.5 192ks,sa 100,zakivao vozac kamatarke u obrtaje ,al sam ga prosao kao da sam jaci barem 30ks :D

Inace trap testiran preko turske kaldrme u selu u okoline Pa.Nema da zucne :D

20191229_112431.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...