Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Imale sitne crne tackice,dal su od katrana ili čega ne znam ni ja.Zato uzeo sredstvo,naprskao i ostavio 2min da odstoji i sa vlaznom maramicom ih pretljao i sa puskom presao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje ti je to sredstvo? Videh da ima neki Sonax.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se sekiras ,imas f10 i e46 :D 

Kroz par dana mi stize skener 1.4 ,pa da se malo poigram sa multimedijom i da vidimo sta moze jos :D 
 

Inace kolega RIki preuzeo svoj e46 316I od mehanicara sto odrzava meni bmw,posto njemu bio resio da otera.Kaze retko ko da je hteo da radi u Bg-u.Pitao me za mog majstora,castio coveka 2000din preko cene.
 

@Flex Kako je krenulo,bice nova godina sa 15c kao u Budvi :D

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i nije tako lose, odmah stedis pare od zimskog seta.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predstavljanje otom potom :). Posle lancie kappe tesko se navikavam na ovaj auto, jeste noviji i pristupacniji s delovima ali je generalno klasa ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne poznajem ama bas nikoga kappu da vozi,tako da necu kom.Barem reci kako ti se cini 316 e46?Kako je nosi taj 1.8 motor>?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solidan je autic. Malo prostora, dobra upravljivost i zvucna izolacija. Sa ovim motorom se ne moze bas pohvaliti nekim performansama, ipak je 116 ks. Zadovoljan s potrosnjom, oko 6 lit otvoreno, 9- 10 lit grad, penzija voznja :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce me zvao farbar.Nudio mi neku nano keramicku zastitu nesto oko 2000din,kaze nije kao toyota-ina koju on koristi (inace kosta 150e i koristi se jos kod raketnih vozila da se ne bi prljala i garancija je 5god nju)  al da navodno traje  6meseci i stiti od prljavstine i manjih ostecenja od kamencica i sl od cega mogu nastati.Najverovatnije cu uzeti i probati,taman pred zimu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keramicku zastitu cekam,tj ceka se slobodan termin za poliranje delte i farbanje maske u crno pa uz put da uzmem od farbara.

U medjuvremenu sam izvoskirao auto sa turtle wax wax it wet.Ima efekta lepog,a jeftino je.

Jos 2000km i opet mali servis :D

Jos uvek se vozi na letnjim gumama,mrsko mi zimske da stavljam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak montirane zimske gume

Sinoc na -5 ,ove letnje postale osetno tvrdje no inace :D

 

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je trojka jos na letnjim 17", vozio malopre na +1 toliko su se skamenile (a continental 2017 sa 6mm sare), kao na kamenu da vozim ili kao da imam m ogibljenje na 19".

 

A vidim da osetno losije drze, ranije sam mogao maltene pun gas iz mesta da ne blicne esp, a sad na pola gasa iz mesta zna da blicne esp, a i po krivinama sam vozio malo brze i kao da osetim da se malo migolji, kao da proklizava za koji milimetar u stranu, ali ne blica esp.

 

Sutra moram da resim neke zimulje, tipujem falken verovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje letnje su bridgestoone-ke nove kupljenje na prolece,dot je kraj 2018.Bukvalno sinoc sam gledao sta se desava,ne mogu da prepoznam svoj auto.Kao sto kazes,kao da vozim na kamenu.Pola gasa na skretanju i eto ga popreko.

Mene je odusevila sava hp2,sad ne znam koja ti je rekla izmedju njih i falken u ceni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko te zeznuo da uzmes bridgestone, nikad ih vise ne bih uzeo, imao sam lose iskustvo sa njima.

 

Imao sam neke potenze na superbu i bile su uzasno tvrde i leti na +30, drzale jako dobro jedno vreme, cak i po kisi, posle nekih 20-30.000km kao da je neko odjednom prepolovio trakciju, bez najave, bez osecaja nekog, odjednom kao da imam kamente wintere, a navikao da drze, pa sam imao neprijatnu situaciju i izgubio poverenje u njih, a imale su jos uvek dobru saru.

 

Save hp2 su dobre, po meni najbolje u budzet klasi, za malo bolje od njih treba dodati makar 30% i uzeti nesto iz srednje klase tipa falken, kleber, hankook, bfg itd.

 

Falken sam vozio kod drugara i bas se dobro ponasa i ima lepu saru na oko :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove moje letnje su turanza t005.Sa njima sam presao oko 15k km,stvarno sam zadovoljan,za sada.

525d e60 covek sto vozi,do duse r19,kaze sto se udobnosti tice uhp 2 sava,imao nove dunlop i kaze nije to to.Sad ,ako on laze,lazem i ja :D

Mogu recimo da uporedim te bridgestoone sa hankook ventus prime 3 sto sam imao na libri,hankook im nije ni prici.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...