Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Apsolutno sam siguran da mogu i da prikocim i manervisem.Cim  vidim svetla sa sporednog puta,ako niko ne ide iz susreta vozim sredinom magistrale.
Sve to stoji sa daciom,al po onome snimku onaj covek nije skretao brzinom ni od 10kmh,naravno ne mora brze,al brate magistrala,sta te kosta da se skretanje ili bilo sta izvede brze?
Bas steta sto ne moze da se dokaze na sudu,ima bih svaki put da snimim ne gledanje u levi retrovizor,ukljucivanje u saobracaj tako sto covek stoji prvo i onda kad mu bliže pridjes resi da izleti.O davanju zmigavca da ne pricam.Pa bagre koja idu 40 gde je ogranicenje 80 i prave kilometarske kolone.Ne zuri mi se,e pa bajo ako ne zuris stanes lepo desno na pola sata omogucis saobraćaju da prodise,pa se vratis.
decko, a da malo ohladis tu svoju usijanu glavu.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Em novcana kazna, em bodovi, em zabrana a ja bih jos dodao batine pandurske... I to one od pre demokratije... Ne dao ti Bog da si ugasio neciji zivot znajuci nase sudstvo ja mislim da bi jedina ispravna kazna bila odrobijati te od strane nekog iz porodice unesrecenog...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, danijel55 said:

Apsolutno sam siguran da mogu i da prikocim i manervisem.Cim  vidim svetla sa sporednog puta,ako niko ne ide iz susreta vozim sredinom magistrale.

Sve to stoji sa daciom,al po onome snimku onaj covek nije skretao brzinom ni od 10kmh,naravno ne mora brze,al brate magistrala,sta te kosta da se skretanje ili bilo sta izvede brze?

Ajd iskusni, koliko je brzo trebalo da skreće dacia da ga ne stigne bmw sa 170 kmh?! Ispade sad momak iz dacie kriv što se uključio ispred BMW-a?!

 

I kako si siguran toliko u svoj auto?! Voziš stock auto, ništa ti na autu nije van standarda, skoro punoletan... Ako toliko dobro ide, što ne odeš na NAVAK pa snimiš vožnju? Tamo možeš da se izdivljaš kako hoćeš bez da ugroziš nekog i da ti neko slučajno ne izleti suviše sporo na put. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, danijel55 said:

20190825_102906.jpg

Nesto mi poznato deluje raskrsnica, da nije slucajno u pitanju skretanje sa Ibarske za Atomsku banju (Trepcu)?

Ako jeste, zamisli kad tu skinuse ogranicenje na 50 km/h :lol:.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

put jeste prazan ali noc je , ne treba ti ovo uopste u zivotu jer sekunda je sekunda i svasta moze da se desi -- ne daj boze nikome .............. drugarski kazem.

jbg. mozda sam i ja sa godinama smeksao , ali vise ovako ne vozim ............ :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ispade kriv,al moglo je itekako brze da se izvede skretanje.

Kolega alfini ni batine ni novcana kazna nisu gore od same cinjenice da nosis nekoga na dusi,bio kriv ili ne.Ne daj Boze nikome.

Jednostavno sam siguran u auto,prvenstveno u majstora koji ga održava i uvek se menja sve sto iole pokazuje malo zamora.To sad dal ce nesto da otkaze,ako tako razmisljas,onda treba ici samo peske.

Jeste to je to skretanje,na kojem naravno pustim gas i smanjim brzinu.Inace je ranije bilo kobno dok nije imala traka za skretanje u levo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece vozis auto od 18 godina sa 300.000km na satu, kakav god da si vozac, to je auto koji je potrosen. Otkad si poceo sa tvojim "pokazivanjima muda" ili cega vec ljudi ti govore da ne glumis usijanu glavu za volanom, ne dopire tebi to do mozga. Bolje 15min kasnije nego 15 god ranije.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u klin ti u ploču... Ajd uzdravlje i pamet u glavu... Valjda ces se opametiti jednom...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lično mislim da realno nema veze to što auto ima 300.000km. Isto ginu i u novim i starim automobilima, i u onima sa 3000km, i sa 300.000km. Ako ideš 200km/h magistralom, i neko ti izleti u vidim neku razliku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko.jovanovic said:

Ja lično mislim da realno nema veze to što auto ima 300.000km. Isto ginu i u novim i starim automobilima, i u onima sa 3000km, i sa 300.000km. Ako ideš 200km/h magistralom, i neko ti izleti u vidim neku razliku. 

Sad htedoh ovo da kazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm..samo bi podsetio da skretanja sa magistrale (ne mislim na raskrsnice samo, vec i na neka prosirenja) imaju brale po jedno 10-15 cm visinsku razliku + ne da ima dzombi i rupa...i kad bi skrenuo sa 50 mislim da bi mi tocak ili amort ostao negde u rupi

Inace...kolika je verovatnoca naleteti na crni auto/kamion djeda Vasilija cuvenog Tamica s neispravno osvetljenje ili multikultivator ?
Mislite o tome...

Mnogo je brate, mnogo. Bez da se uvredis, ali ne bi voleo da te sretnem na putu, vise zbog sebe nego zbog tebe.

Kako kazu, imas NAVAK a imas i Batajnicu kada su moto okupljanja pa za sitne novce mozes izlizati gume u krivini.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Mileta ima cak i snimak.

Po Danijelovim standardima, snimak za zatvor, vozi 100 kmh autoputem, preko Beske... :cry: zbog pase... 

Ugrozava ove postene sa audijima sto bi 180 vozili tuda

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, dekirs said:

Nego reci ti meni ima l' još gasa? 

Dok ne bude slika na 200 ne vazi se. 

Kako ne bi imao?Dok ne zakuca potrosnju na 20l,nije pun gas :D

E sad da se ne lažemo, vecina nas je bar jednom oplela auto makar 140 gde je ogranicenje 80.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, danijel55 said:

Kako ne bi imao?Dok ne zakuca potrosnju na 20l,nije pun gas :D

E sad da se ne lažemo, vecina nas je bar jednom oplela auto makar 140 gde je ogranicenje 80.

Aman bre, opleo sam ja i 180-190, al se ne hvalim time i ne smatram da je to normalno, i ne okrivljujem one koji voze 80!!! I dalje ne znam kako ti "krstariš" Ibarskom 190 u lybri, koja jedva može da nabije tu brzinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta se cimate oko toga? 

Elem idemo dalje 

 

20190826_124807.jpg

Mozda budu slike za koji dan ,drugar je u golf 2 ubacio 1.9tdi 130ks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...