Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Predju one i dosta vise, bez problema

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace kad god odem kod otpadasa,malo se zapricamo,a sednemo u kadicama od e46 ,tu se inace i sedi u garazi.Sedista su malo je reci bruka.

20190515_195826.jpg

20190515_161743.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA ti onda ugradi kadice pa se brukaj stalno :) 

 

jesu to ccfl ili neki bas slabi cob, koliko te izasla ugradnja?

Drugar hteo da ugradi u NS nema niko proveren, zvao BBelektro rekli mu 65 ali je guzva da se javi za 10ak dana, zove za 10ak dana da zakaze kazu 100e i popizdeo i odustao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sam da ugradi,niko mu ne treba.Staklo se prosto skida,samo pazljivo oko zabica.Instalacija ostaje ista,tj uzima se sa pozicije bez ikakve prepravke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kadice i obicna sedista dva potpuno razlicita pojma, kadice na e46 su must. Imao sam 2 e46 sa kadicama i 2 bez, nebo i zemlja, cak bih ti preporucio klasicne kadice deluju udobnije su od polukoznih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas smo danas sedeli u kadicama običnim.E sad treba naletiti da budu u dobrom stanju. Videcemo nesto,za sada se ne zurim sa njima.Takodje must have uz kadice su grejaci.Ne bih da mi bezveze stoje dugmici za grejace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio na,SDC danas.Team RS brutalni vozaci,kao i Zeka iz Kg.Takodje respect za kik tim,posle kvara na 6 cilindru u subotu, preko noci resavaju problem da bi danas za vreme drift taxi,iz drifta dokacio gumu,okrenuo se u vazduhu auto i docekao se na tockove.Sitma ostecenja su bila a i to su momci resili.

Takodje brutalan nissan 200sx od Nikole Ilica team rs koji broji preko 600ks,momak 96god i osvaja titulu i finalima protiv Darka iz team rs takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta je ovo, "Gledalac reporter" rubrika?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moz li da pariras nekom?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljao sam da si gledao. Ja sam ovaj vikend bio prvi put kao deo dima...sigurno najlošijeg jer smo u odnosu na druge bili i goli i bosi :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja vozio, već moj ''gazda'', prijatelj :lol: .

Prvi put u ovakvom takmičenju, mučio se dosta dok nije ušao u fazon, i taman kad je krenuo dobro da pegla u nedelju na treningu pukne diferencijal.

Nije bilo šanse da se popravi do kvalifikacija, s obzirom da nismo imali rezervni.

Ali dobro, za sledeći put smo mnogo pametniji, svestan sam da treba imati ceo magacin rezervnih delova s obzirom da smo konstantno poravljali neke sitnice, ali kvar na diferencijalu je nažalost bio kraj. 

IMG_20190518_085508.thumb.jpg.6abb2803d0aed2c8ee16667c66f91102.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas palio klimu.Jedva da se oseti gubitak snage,al jos uvek nisu one velike vrucine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sto se tice izduva na stilu za @MS PK .Lepo se cuje, nije mnogo glasan.Kaze da je izvadio katalizator i sve ostalo,tako da su cevi ostale samo. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, f60 bese obicno rade samo cev

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...