Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Inace prikolica 5.20m dugačka,nije bas polaka.Libra nije mogla da krenne uz brdo sa njom,krene samo da slajfa i cao djaci.

Inace sinoc se vraćao iz Bg,pa reko da ga malo stisnem auto putem Ljig-Preljina.Zasluzio je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako ne podmažem nema da se koristi

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk




Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lybra za poredjenje sa bmw, ipak je trojka daleko kvalitetnija i ozbiljnija u svakom mogucem smislu, ne mislim samo na snagu motora, vec je sasija daleko jaca i kocnice su mnogo ozbiljnije.

 

Sa razlogom je lybra jtd deklarisana da moze da povuce prikolicu bez kocnica od maksimalno 400kg, a 320d skoro duplo vise, tj 720kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I libra je vukla dok se vozila ;) i bila najbolji auto... 
Očekujem neku sliku 200+km/h, Ibarska i prikolica u retrovizoru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gume Mico 40e po komadu, ima racunice
Za 40e po komadu...ti si car :D
Os da ti prodam 245 / 45 r18 letnje?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mico samo radim sa R22.5.To se donosi od gore,odnesem coveku u Cacku aKo su dobre preproda,ako ne onda obrija i nalije ih.Al ne uzima sve marke.

Nece da vuce prednja vuca.Oduvek me je nerviralo,kad idem uz brdo neko i nacepim u drugu pun gas ono proslajfava.Do duse ovu prikolicu ne bih nikada vukao na duže relacije. Svega bilo 10km.

Ozbiljniji je od libre sto se tice vecih brzina,negde sam i pominjao da koci bolje.Mada nije ni libra maciji kasalj,svaku krivinu na autp putu Preljina-Ljig sam gazio sa 140 bez problema.

E da povodom aditiva,dosta sam vozio auto u poslednje vreme,mislim da je tisi na leru.Takodje definitivno manje trosi od libre.Plus za bmw je sto moze da spusti sediste kao da sedis na podu,minus je održavanja naspram libre, 8500 filteri i separator sa mali servis bez ulja.Zadnji diskovi,plocice i paknovi su me izneli 14500din,pa uporedite.I da za kraj upravljivost i taj osecaj u voznji nema cenu :D

Mico fala na ponudi,zadovoljan sam ja ja sa ovim mojim Bridgrstoone :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su u proseku stare te gume?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

CCFL ili COB angel eyes?Sta mislite?Neko kaze da su cob prejaki ,pa se ne vidi pravilan krug.

Pa najstarije 2014 dot,pa na mladje.Vise gledam te teretne gume,npr r17.5 prodaješ u roku od 3-4 dana najkasnije.To se kod nas trazi nenormalno,za felne r17.5 da ne pricam.

U Mladenovcu sam nekome liku prodao 24 r17.5 guma i oko 10 felni.Plus me zove sa vremena na vreme da vidi ima li sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvacu te ako bude trebalo

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccfl su oni sto su isli na e90 e60 prve serije f10 f30, zadnje serije f10 f30 su cob kao i najnoviji bmw. 

Tako da sa jedne strane cob su noviji i znatno jaci, a sa druge strane mogu da bodu oci negativno i odskacu na starijim bmw.

 

ccfl ti je sigurica, cob na starijim bmw je stvar ukusa, a i kvaliteta istih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoricemo se,ali u poslednje vreme R17.5 slabo da se nadje.Za kola kad je nesto bas dobro okacim ovde.Imao sam jednom R18 235/40/ZR18,jedva su otišle.Cak jednom sam naleteo na R19,zaboravio sam koji promer sve 4 su bile bridgestoone,dot 2017 7+mm sara i dadoh ih za 100e.

Hvala Vagenovac :D Njih bi koristio kao dnevna svetla, da bezveze ne palim projektore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ti ni rekao koje trazim :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne muljam bre, ja i moja okolina smo u saobracaju blago receno, treba sve od r16c do r22.5 385 :D To za kola me ne interesuje a i kola generalno slabo :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod saobraćaja.Rekao bih da za teretna vozila,michelin pravi bolju pricu nego za auta.Bas sam gledao gumu michelin bila na prikolici presla 280k km,sto je za svaku pohvalu.Sa druge strane goodyear ubedljivo najbolja sto se potrosnje tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...