Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

On 4/21/2019 at 4:20 PM, dejan_ns said:

Ne znam kako ovo da napisem da se ne uvredis...

Koga zabole koliko imas kategorija? Vidi se po tvojim postovima da si zestoka paljevina bez grama mozga.

Svako ima pravo na svoje misljenje. Tvoje je to,moje je ono i ne vidim gde je tu problem? Mnogi ovde su umisljeni imam B kategoriju tj vozim auto 20god i sad sam ja neki vozac, smesno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/21/2019 at 3:56 PM, danijel55 said:

Sto se tice volana,savet mi ne treba ni od koga.Niti uzimam u obzir bilo ciji savet.

Pogotovu ne,od onih sto imaju manje polozenih kategorija od mene.

nemoj me nerviras puno, jerbo cu ti okacim slike sa sve macorom i onda ce vozis i kola i kamion i kombi sa sve ninDJa kapom na glavi zbog da te ne bi prepoznali :D

On 4/21/2019 at 4:40 PM, danijel55 said:

sad sam ja neki vozac,smesno...

bolje vozac 20 godina, nego drk ac SA 20 godina... :)  ljubi cika

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li koristiti crnilo za gume kada se pere auto?

Lepo izgleda, al dosta lepi na prag auta. 

20190422_190030.jpg

Sta mislite bele stopke,da ili ne?

Tj beli deo gde su zuti zmigavci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj neke teDke. Ako kažu da ćeš biti manje upadljiv na parkinzima gde udaraš šamaraljku onda stavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema sređena.

Oko ''mačora'' nema više šta da se piše, samo bi se vrtelo u krug jedno isto. Ni u ovoj, ni u nekoj posebnoj temi. :D Sve je na tu temu ispričano i to je to. :thumbup: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bele stopke tj. migavac (meni je ovako ekstra) -- a za ovo drugo nemam reci , svaka cast neso sto si sredio i zabranio onako bulaznjenje .............. ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burazeru na e46 isto sve,al crna boja, bele stopke legle top.E sad za crvenu ne znam sta bih radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo vreme je tu,pa samousluznu perionicu vise ne koristim.Uzeo cale pusku za pranje jos pre 2god iz DE i neki sampon sa voskom.

 

Screenshot_20190424-223215_Gallery.jpgScreenshot_20190424-223404_Gallery.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

20190428_114028.jpg

 

Sto se kocenja tice ,bas me je prijatno iznenadio.Sto se tice  snega,kise,suvog ili bilo kojeg vremena.Sinoc tek sto je narosila prva kisa,a to je najgore,agresivnije kocenje ma nije proklizao ni 1cm.Takodje kocenje sa vecih brzina ,bez problema.Naravno ATE nema da pisne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, danijel55 said:
20190428_114028.thumb.jpg.2189ad771cf21c5231861b546a75b8e3.jpg

Sto se kocenja tice ,bas me je prijatno iznenadio.Sto se tice  snega,kise,suvog ili bilo kojeg vremena.Sinoc tek sto je narosila prva kisa,a to je najgore,agresivnije kocenje ma nije proklizao ni 1cm.Takodje kocenje sa vecih brzina ,bez problema.Naravno ATE nema da pisne

Decko a da ti malo oladis gkavu i pr3stanes da pises ovakve gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poredim ovaj auto naspram moje bivse libre i alfe 156,koja je suljala iza mene 3-4m da bi stala.

Kad se budes vodio srcem kad kupujes kola javi se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sto se tice fizike isto staje auto od 1300kg i auto od bezmalo 1600kg?Sto se guma tice libra je bila na hankook 15,bmw bridgestoone 16.Oba slucaja nove gume.Libra trw set kocnica,bmw ate,do duse tu ima malo i do toga.Posto je ate meksa od trw pa bolje koci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice fizike otvoricu posebnu temu za to sa fotkama intervencija na koje izlazim gde su tvoja bivsa libra i bmw male bebe a vozila su unistena do neprepoznatljivosti... Da ne pricamo o tome kako im kocnice zasigurno nisu neki truo kolac kao kod Her Žike i Milana u onoj plavoj 2002ci...

PS jedan od primera je recimo Pheaton unakazen do neprepoznatljivosti koji je priznaces avion za tvog BMWa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...