Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Tako je, posebno iz BMW-a kad sednes, nebitno koje generacije. Udobnost opet kazem -, ali ima svojih prednosti, lakoca voznje po gradu, puno prostora, potrosnja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono.S obzirom da je moja gradska voznja Cacak,sto se tice auta moze da bude i bmw serije 7 :D Takodje hejtujem visoko sedenje,to mi je nekako za kombije i monuvolumene senik,touran,xsara picaso itd..U prevodu za auta koja nemaju nikakvu dusu za voznju.Sto se udobnosti tice kod moje e46,ja sam zadovoljan.Daleko od toga da je udoban kao neki francuz,al put od 450km,sam presao bez ikakvog stajanja,kad sam stigao skoro kao da nisam vozio.E sad pretpostavljam da bi na 17 bio tvrdji dosta,jedan od razloga zasto se drzim 16.Jos sada kada su nove gume kupljene,ne bi bilo pametno menjati set.Sto se potrosnje tice zadovoljan sam,po nekoj racunici 0.5-0.7l manje od libre.Plus za e46 imam dobrog poznanika,pa lako mogu za delove.Tipa da nije bilo njega nikada me bih stavio fabricke xenon farove.Tako da ako vam nesto bude trebalo,mogu da vam ostavim broj.Takodje momak od koga sam uzimao delove za libru,mislim da je poceo da rastura delte,y i musa.Izuzetno je povoljan,a obadvojica su vrlo korektni.Ako nekome nesto bude trebalo,neka kaze pa da ostavim brojeve. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Cacak je zadnja vuca zakon, toliko je izlizan asfalt da ti treba 70 konja za drift :) Ali sto se tice potrosnje tamo su guzve i sporo se vozi preko dana da se najvise isplati taxi koji je dzabana, ne prelazi 200 dindzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi.Mada retko kada,npr zaguzva se za praznike da je haos.Jos na ibarskoj na putu za Zlatibor ,kad te zakaci jedno crveno,svako te kaci,veoma glupo reseno.Ovako po gradu i nije strasno,malo ima semafora,kruzni tok i gas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/13/2019 at 6:57 PM, cika_kole said:
gde, sta, kako, koliko nas, na suvo, baby oil sta god vec treba i ide za okupljanje i samaranje...

Moraš ovaj dres da nabaviš za tako nešto

 

c51c414fb9bffb512b9a8bf9dddabb76.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta otpada,zbog iskustva kolege Dallas-a.Njen dizajn mi se bas svidja,pogotovu unutra kako je odradjena,ali to lezanje na putu i volan lak,mi ne odgovara nikako.Od Italijanskog tabora jedino djulijetu bi razmotrio u obzir.Mada pre bi gadjao nekog 325D.Jer potrošnja mi nece igrati nikakvu ulogu,sa 25k km godisnje,u narednom periodu ako budem uspeo da predjem i 8K km za god dana,to ce biti premija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja bih da idemo, ali danijel nas odjebava!!!

pisali smo nas dvojica na pp i on kaze da to nije on...znaci on za svoju sliku, za samog sebe kaze: ne, to nisam ja. ja sam jos davno napisao ovde da on ima problem, jer je ovde danijel55, a na youtubeTU je daniel...

i sada ispada da na slici sa vibera ja on, ali na onoj slici gde prikaziVA macora nije on, jedino ako ima brata blizanca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZMenjen modul od kuke.Kad sam radio dubinsko u gepeku nisam razmisljao te skinuo modul koji se nalazio do akumulatora.Pa kad sam prikacio prikolicu,sve radilo 5,sem sto na prikolicu su non stop sijala stop svetla.Danas sve reseno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17.4.2019. at 3:12 PM, cika_kole said:

za samog sebe kaze: ne, to nisam ja.

To je moja šauma, to zaboravio da doda.

A ako dovedemo neke "teDke" danijele?  Jel tad dolazi u obzir druženje na slabo osvetljenim parkinzima? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt nema nista gore u zivotu, nego kada sam za sebe kazes: ne to nisam ja... :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povodom xenona i xenon farova.Idealno je kombinacija bila,menjati svoje farove za ove.

 

20190421_005803.jpg20190421_005818.jpg

 

20190421_010001.jpg

 

Mozda ce biti neki video, auto put Ljig-Preljina,preticanje zaustavnom sa negde oko 210kmh :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ostao snimak kod drugara na story,izbacicemo na yt.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka, ne moraš. Ne moramo da gledamo kako bez gaća jednom rukom držiš volan a drugom mačora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi i trebalo.Da gospoda sa Bg tablama i iz Vojvodjanske ravnice ,cast izuzecima,nauce da voze pa ne usporavaju saobraćaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da baje koji na pravini nagaze pun gas,a u krivini kocnica i 70.Tako dodje baja sa 3.0d i na pravcu niko ne moze da ga obidje,a kad dodjj krivini na red stvori kolonu iza njega. Bezmalo svaki put kad sam isao na Zlatibor ista prica kroz klisuru.

Situacija na auto putu,lik vozi 110,a drugi ga pretice sa 115,taj proces traje li ga traje.Razunem da je neki losiji auto,al auto koji bez problema mozw 130 da gura,al ne,meni se ne zuri pa ne moras i ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice volana,savet mi ne treba ni od koga.Niti uzimam u obzir bilo ciji savet.

Pogotovu ne,od onih sto imaju manje polozenih kategorija od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako ovo da napisem da se ne uvredis...

Koga zabole koliko imas kategorija? Vidi se po tvojim postovima da si zestoka paljevina bez grama mozga...

 


 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/21/2019 at 3:38 PM, cika_kole said:
mali nemoj puno da dispr, idi bavi se samaranjem macora na onom sajtu i mani se volana dok ti je jos glava na ramenima...

Da bi se šamarao mačor, mora i određena muzička podloga da ide. Evo npr. ova pesma... lepo se na 0:11 čuje "kara mi pomutila pamet majke mi"
 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...