Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

20 hours ago, danijel55 said:

20190405_145239.jpg

Je ovi fabrički xenoni bolje osvetljavaju butine teDki  na slabo osvetljenim parkinzima?  

Kad udari dugo pa sevnu ( . ) ( . )

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic brate moguce je da zato tura fabricke xenone.

nego zamisli ti koji on trip ima sa 20 svojih godina, ide po parkinzima i parkinzima trznih centara i samara macora i nada se da ce ga neka tetka videti, ja u njegovim godinama nisam bre silazio sa Čupavice, lickaj pljuckaj, grickaj pljuckaj, tura guraj vadi, onda opet sve to ponovim, cuj on ima fetis da samara macka u kolima hahahahahaahaah

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate, postoje drugi forumi, pise se, znaju ljudi, cuje se sve jbg...kao ovaj nas forum za kola, tako ima ti forumi za dogovaranje oko samaranja macora i  to sve tako to tamo vamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ja znam iz neke price da cacane zovu kaubojima (valjda zbog velje ilica), uzmemo lepo od @tottija onaj kombi sa 9 sedista i krenemo put cacka, @djomla, @marko.jovanovic, @dekirs i ja, krenemo da pokupimo @MS PK, a danijel nas saceka tamo i vodi na samar mesta, posto on jedini ima iskustva u tome...

a mi krecemo na put spremni i obuceni u cacak style...

 

cow.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze brate i guscije pero, to pero za kraj da golica jajca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, cika_kole said:

uzmemo lepo od @tottija onaj kombi sa 9 sedista i krenemo na put

Jedino ako neko ima D kategoriju (@MS PK ne računam) ili sa dva auta krenete naravno sa presvlakama pa posle tražite šamar mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo osvetljen parking ispred zgrade,  idealno šamar mesto. :smoke:

@cika_kole pamti ova mesta da ne bude "jel smo ovde bili ili nešto mi ovo poznato, da nije deja vu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj sad, nisam razumeo. okupljate se svi sa automobilima i svako sedi u svom autu i samara macora ili sednete po vas 3-4  jedan auto pa samarate macora?

mi smo mislili da krenemo odavde kombijem, da zajedno samaramo, ne da se razdvajamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi fabrickih xenon farova, ko se odluci,trebaju mu samo farovi. Ne treba drugi light modul.Preko ncs se kodira da radi manuelna nivelacija iz kabine i upise se da auto ima xenone. To je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napredujes sve vise, xenoni mu legli samo tako. Podsetio si me na moje vagonce, mislim da ides u dobrom smeru jos par sitnica ti fali i bice i bolji .

 

image.thumb.png.5c7495b792c9899e4270c318e7b32506.pngimage.thumb.png.782e22622aa1a5f77e35c38a0b77433b.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/12/2019 at 9:27 AM, cika_kole said:

a jel cemo xenone drzati upaljene na parkingu?

Pa kako da gledaš batake teDki i šamaraš mačora a ne vidiš ništa ispred sebe?  Napunite akumulatore i rezervoare, biće to luda i duga noć momci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...