Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Jos jedan mali up.Zamenjena izolacija na haubi.Stara je bila pocepana,pa se onaj sundjer od toplote poceo kruniti i sve padalo po plastikama motora.

Sad to ovako izgleda :D

20190326_161621.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je plastika oko menjaca gde se inace nalaze podizaci stakla bila zagrebana sa vozaceve strane,to sam imao na umu da ofarbam jos pri tome farbar mi izadje u susret i kaze rad dzabe samo kupi farbu i ti ismirglaj lajsne.Tako da sam resio da sve lajsne enterijera,sto sa vrara sto oko menjača i one sto idu na instrument tablu, oko multimedije i prekidaca za paljenje svetla da ofarbam.Pri tome opet farbar dao ideju za boju,crna koja se presijava.Tako je uradio u svome e90 i zaista izgleda atraktivnije i podmladjuje enterijer.Bice finalna slika kad se lajsne osuse i namontiraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, kaze mnogo ih fleka pa da ih sacuva za sledeceg gazdu :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj crne felne, nekako zatvaraju auto, nije mi to baš nešto. Ovakve su dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjači je onaj klinac iz Pančeva sa e46 320d kupe, auto mu je bio u Auto Anal iza kod Nemanje. Na svakih 50cm ima M3 nalepnice, kako spolja, tako i unutra. Al da vidite što ima paljevina, ne smeš da kažeš da je to glupo, da to nije M3. Preporučujem čitanje komentara ispod videa. Auto je inače umoran, barem se meni čini prema stanju enterijera, ali bmw fanovi tako ne misle :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ni slucajno felne u crno, e46 stvarno mnogo volim jer je predobar, ali se jako lako ucigani i mnogo seljaka ga vozi, tako da treba biti oprezan.
Kakava izjava

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih dirao felne. Crne felne mi se nikako ne dopadaju,tj retkost na nekom autu.Sto se tice m nalepnica i ostalih fazona,ne ugradjujem nista.Ostaje takav kakav je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Screenshot_20190401-194400.jpgScreenshot_20190401-194415.jpgScreenshot_20190401-194541.jpg

Malo konverzacije na temu M3 nalijepnica :lol:

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napljuva ti nas što smo poreklom preko Drine B) . Mislim da je seljačina karakterna osobina čoveka, a ne geografska, makar taj bio iz kruga dvojke.

Evo i moja ''pijaca'' ima M oznaku, ali ovo je specijalna M performance izvedba za one koji nisu znali! :lol::lol:

5ca2f6095f9e3_IMG_20190303_152942(1).thumb.jpg.ad24304b484baac4e105672c1cba4469.jpg

Meni su crne felne gotivne, ali i felna i auto moraju savršeno da se uklope da bi to lepo izgledalo. Iskreno, mislim da na tu crvenu boju te felne ne bi išle u crno nikako. 

 

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites


Pa ne znam da li je preko Drine ili iz Crne Gore, ali  bre nisu normalni, nazvao me je debilom u prvoj rečenici. A onaj klinja iz Pančeva je lepio M oznake gde god je stigao. Ma daj Banjo, pogledaj tvoj BMW i onaj sa klipa. Tvoj je kao lutkica, a onaj je umorni leš. Ne znam zaista što snima takve automobile, bar da je poskidao te M3 nalepnice.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne mislim ništa loše, i ja se često šalim na račun svojih zemljaka. :lol: 

Slažem se za taj kičeraj potpuno, naročito kad su u pitanju ozbiljni, odrasli ljudi, a ne klinci. Takođe me zapušten i oronuo enterijer u kolima užasava, jer je to ipak prostor u kom se boravi.

Meni je lično mnogo bitnije da je na kolima sve čisto, negovano, da se stvori prostor u kom se prijatno boravi od tih dodataka tipa agresivnih felni, angel eyes-a, stikera itd... 

Kad vidim nabrijane felne, led dnevna svetla sa menjanjem boja, izduvnim rorama i ostalim za*ebancijama, a sedište mu pocepano i unutra svinjac, smuči mi se auto. 

Taj e46 je model koji je meni lično jedan od najupečatljivijih BMW-a, i kada se vidi da mu neko pridaje pažnju, kao Danijel svom, onda ga je milina videti na ulici.

Ali sve ih je manje takvih, uglavnom su lešine teške. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...