Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Srebrni je 318d :D

Cekam farbara,pa cu videti sa njim da mi uz put ofarba i kvake,ako bude bio raspoložen. 

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha.Daleko sam ti ja od gospodina i gazda sto voze F10 :D

Dok nije bilo snega libra je imala skloniste,kako pade sneg,paviljon je pao.Inace licka se i libra, cim sam u blizini samousluzne nesto me tamo vuce. Leto-zima auto mora biti cist iznutra makar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIbra otisla.Krece potraga za neki manji auto,uopste mi nije hitno,tako da ce biti to duga,duga potraga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reglaza sredila sve.Inace to bilo kad sam ga tek uzeo,jos je stari volan.Do duse dugme dsc drzis duze,upale se ove dve lampice i zabava pocinje.Jedva krene iz mesta na malom snegu :D

Juce zamenjen desni stabilizator.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko.jovanovic said:

 

IMG-f801659d18a0bcec98fb4bd9de2a348c-V.jpg

Ahahahaaaha  :lol: .... Vidim ja da ću Alfu od blata praviti.

Kako god okrenem, uvek imam auto koji je predmet za*ebancije što se kvarova i održavanje tiče. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, banjo1990 said:

Ahahahaaaha  :lol: .... Vidim ja da ću Alfu od blata praviti.

Kako god okrenem, uvek imam auto koji je predmet za*ebancije što se kvarova i održavanje tiče. 

Izvini Banjo, morao sam :lol:

IMG-eaa128745263a806967c4f4d47272832-V.jpg

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golfa nikad.Vw i audi to nista :D Cisto da se ogradim moje misljenje i ukus.Vozio sam se u golfu 5 ,jedno 4god,to su se ogulili dugmici oko radia i prekidaca kao krompir.Takodje nije mogao da sastavi od servisa do servisa da ne potrosi barem malo ulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja da offujem malo. Generalno nisam ljubitelj nemačkih automobila, i za mene će Alfa uvek biti No.1. 

To što sam se odlučio za BMW-a je niz okolnosti koje su dovele do toga.

BMW mi je bio omiljeni brend kad sam bio klinac, sve do onog trenutka kada sam se slučajno provozao u Alfi, i osetio takvo uzbuđenje kakvo nikad nisam i verovatno neću ni u jednom automobilu više. 

Mislim da ne postoji automobil na celoj planeti koji bi me učinio više srećnim, nego što je onda Alfa kada sam je dobio. 

Prema Vagenu imam poseban animozitet, iako imam i vozim Pola po gradu.  

Ne iz razloga što mislim da ne valjaju, jer postoje činjenice zbog kojih su broj 1 u svetu, već iz razloga što u meni ne budi apsolutno nikakvu emociju, niti mi predstavlja bilo šta više od transportnog sredstva. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prevodu dosadan za voznju :D Kada bi poredio 159 i E90,nekako mi je lepse sedenje u e90 ,nize,imas utisak kao da si u nekom sportksom automobilu.Daleko od toga da je alfa dosadna za voznju. Zet ima 159 2.4 ,nikad nije dosadno voziti je i voziti se u njoj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmw je prica, marketing. Kvalitetni dok su novi a onda krece horor. Iskreno, pogledajte video production alfa 159 i gulia, videcete koliko je temeljnija izrada karoserije. O motorima necu govoriti. Razlog mi smo ovde vecina nas orjentisana ka ddizelima. Samo proizvodjac koji ima kamionsku industriju zna da napravi dobar dizel za auto. Ende. Vozio sam famozni redni m57, kazu najkvalitetniji Bmw diesel agregat. Ide, sve je to lepo ali previse on ima bagova za moj ukus. Bmw je previse nezan auto. Vlasnici su previse subjektivni i nece da priznaju. Kada pravim paralelu e39 525d m i 166 2.54 mjet ti, u svakom aspektu Alfa je usila Bmw. Alfa je bila sa uputnom km a bmw od prvog vlanika. Alfa nijedan bug nije imala a bmw malo malo ajmo da vidimo sta je.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Jedino mesto gde skidam bmw kapu je taj osecaj u voznji koji je nenadjebiv.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

U skorije vreme me ceka zamena prednjih plocica,bez razmisljanja bice ARE.Inace danas sam provozan u E90 3.0 cip na 280ks,auto rastura kako ide.Idealna kombinacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljena. 1.2 benz,59kw 80ks,benz-tng.Ima klimu 2005god,imala samo jednu vlasnicu.Motor ima lanac.Veceras mali servis i da se sipa gasno ulje za plin.Inace plin je fabrički, pa se sipa pored otvora za rezervoar.

20190214_121607.jpg

20190214_121619.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali up:na bmw zamenjene prednje plocice,ATE.Na mikri odradjen mali servis,zamenjena 2  pk kaisa i sipano gasno ulje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...