Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Sta ti znace ove pahulje?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pomenem i ja nesto po pitanju grejanja.Odlicno,cak sta vise znatno duze vreme mu treba da se ohladi motor nego kod libre,sto je po meni veliki plus.Sa gumama sa tu i tamo zadovoljan,jer nije zimska sara full,pa kad uletim u veci sneg postane cupavo.

Dok kod gospodjice z8 winter radi posao odlicno.Sinoc drugar se zaglavi sa ravom 4,vrati pa se zalete i probi smet.Za njim sa gospodjicom ma ni da proslajfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bmw em sto brzo dize temp em sto greje odlicno em sto se motor sporo hladi...milina. Na stilu em se tesko greje em se nenormalno brzo ohladi :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ako ima dodatni grejac mozda :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da moja libra ima isto grejac kabine,ali neminovno je da se motor dosta brze hladi :D

Pa za 10min ja stigao gde sam hteo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upalis, ukljucis grejanje, izadjes 10 minuta da iskuliras i vratis se u zagrejanu kabinu. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar sto mi jos odgovara kod njega je sto moze da spusti sediste kao da sedim na podu :D Iskreno mrzim visoko sedenje,pa ne vozim kombi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laže, sem ako ima webasto, ali opet za rad tog uređaja je potrebno da motor radi. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće je, ako je vozio otvoreno i uzbrdo lagano, u ns kada krenem od nisa sa hladnim autom uz most do izlaza tunela je skoro radna, a skroz lagano ubrzavam do 100kmh recimo, takodje i iz Vrdnika kada krenem za ns pa idem uzbrdo za par minuta dohvati radnu.

Podrazumevam da su mu oba termostata ispravna jer ima dva.

Po gradu nema šanse, otvoreno ravnica treba malo više.

Moguće je i naravno ako je divljao i gasirao bilo gde, ali kapiram da nije nenormalan :D

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenormalan je :lol:

Ček samo da pretražim njegovu temu o Lybri, lepo je napisao da je hladnu cepao 190, i da mu valjda termostat ne valja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...