Jump to content
FAS Goran
Flex

Android multimedija

Recommended Posts

Ako sam pogresio mesto izvinjavam se adminima, neka premeste. 

Uzeo bih neku Android navigaciju za Stila. Imate li neku preporuku i koja je varijanta povezivanja? Bitno mi je da zvuk ne bude krs (ako moze i bolje od fabrike super), pozeljno da ima wifi i bt, solidan ekran i da mogu da ubacim navigaciju i pustam muziku preko usb-a i bluetootha. Kasnije bih mozda ubacio rikverc kameru pa neka i ta opcija bude dostupna. 

Trenutno imam fabricki cd plejer. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam gledao neki dan...4ab5b99e70c9491a9687226d42a52e42.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo para a lose specifikacije i Windows. Na KP ima dosta zanimljivih ali mi treba iskustvo iz prve ruke ako je neko ugradjivao.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd daj neku za primer pa da prodiskutujemo

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje extra.
Kako misliš da je spakuješ u Stila?


Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato mi i treba iskustvo iz prve ruke. Kako povezati i kako spakovati sve to. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff,ta je extra

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milosa sam bas i kontaktirao za tu multimediju. Mada mi hardverski deluje malo zastarelo (1gb ram, 5.1.1 android).
Videh i Boletovu, ali nema sve sto trazim.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je@cika_kole sam ubacivao, doduše u Lanciu, pronađi temu, mislim da će ti značiti i biti od pomoći.

Sent from my 3310

Nisam se udubljivao, ali da, poprilicno je zastarelo, jbg.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porucio ovu od Milosa sa fb-a pa javljam utiske kad stigne i izmontiram.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, neshtry said:

Ovo sam gledao neki dan...4ab5b99e70c9491a9687226d42a52e42.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 

oni napisu multimedija za fiat stilo ili alfa rome, lancia musa...nije to bas tako...to su univerzalne multimedije, svaka moze da se spoji, samo zavisi  od uklopne maske koju imas ili pravis...imas ih od 7" 8" 9" sve zavisi koliko hoces da ti ekran bude velik...a posle je sve u principu jednostavno...
ja sam sa onom koju sam ja ubacio zadovolja, odlican je zvuk, hvata stanice, pusta dvd, mp3, mp4, pusta sve fajlovee, cita titl ako pustis film, navigacija iGO radi odlicno, dok ona radi, mozes da slusas muziku bilo sa radija ili usb ili kartice...tako da zavisi sta zelis i koliko zelis...ja sad cekam da mi stigne maska za lancia musu i klincu da ubacim isto neku mm, a koju dimenziju cu da mu ubacim zavisi od toga koliko inci ce da bude otvor na toj masci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodao bih samo da je jeftinije naruciti sa aliexpressa jer svi odatle sto kod nas prodaju i nabavljaju. A tamo je jako veliki izbor. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za Aliexpress ali i tu ima zajebancije. Velika je sansa da platis i pdv i otvaranje i carinu i plus dok ovde nadjes masku i sta jos treba dodjes na slicnu cifru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigla multimedija juce. Nadrljao sam sinoc dok sam je namestio. Toliko su zakomplikovali vadjenje kaveza da nije normalno. Detaljnije utiske cu izneti u temi o predstavljanju auta a za sada jedna slika kako je leglo.
c0b4d188f513c60dc1ffce7362028dda.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

180e komplet sa blendom i adapterom za povezivanje. Dobija se i gps antena i daljinski. Ima par stvarcica koje mi se na prvu ne svidjaju bas ali to cu detaljnije kad malk uhvatim vremena (u guzvi sam nekoj haos zadnjih dana).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Flex said:

Toliko su zakomplikovali vadjenje kaveza da nije normalno.

Zasto? Samo iseces onu plasticnu "sisicu" :) koja inace nicemu ne sluzi, sem za centriranje u fabrici. Odvrnu se 4 bocna torxa i centralni imbus i kavez vrlo lako leti napolje. Nadam se da se nisi bespotrebno mucio i skidao sve zivo kako bi sacuvao parce nepotrebne plastike. Imao si sve detaljno i islikano i objasnjeno u onoj mojoj staroj temi za ugradnju ConnectNav+ uredjaja:

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, gde da rasturam sve. Izgubio sam dosta vremena doduse gledajuci kako da sto bezbolnije izvadim kavez. Na kraju sam nekako izlomio onu plastikicu (nista pri ruci adekvatno, auto napolju a pada sneg (milina od vremena) i jbg) i posle je bilo laganica.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Flex said:

Izgubio sam dosta vremena doduse gledajuci kako da sto bezbolnije izvadim kavez.

Tesko da ces za Stila izmisliti bilo sta a da vec nije uradjeno, kupusamo ga 10 godina na forumu (neki od nas i duze) ;) . Za maltene sve mozes samo da procitas, cisto da ne gubis vreme i ne mucis se bez potrebe:

On 13/07/2014 at 5:15 PM, Ivan said:

Posto smo se uverili da je sve u redu, moze se pristupiti zameni kaveza. Odsrafe se 4 bocna torxa, kao i centralni imbus. Za izvlacenje starog kaveza problem ostaje plasticni ku*cic :) koji sam oznacio. Najlakse je odseci ga posto nema nikakvu funkciju, a potrebno je rasturiti pola table da bi se sacuvao. Na slikama su oznaceni plasticni deo koji treba iseci, kako izgleda kada se kavez izvadi na taj nacin, kao i razlika izmedju kaveza:

 

010520141669.thumb.jpg.d814b56e74e70724bf4108f5fd560ebe.jpg 010520141678.thumb.jpg.e6c98d95fd84c4928a1f305934a84ed3.jpg 010520141670.thumb.jpg.d1f938a0712c92d58ce84e0849f0c528.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...