Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

P: Stilo navigacija sa VIDEO ulazom

Recommended Posts

Stilo navigacija - crna 115e (fiksno) , potpuno ispravna , lepo ocuvana , original kavez , 8 cd-a za zemlje evrope - npr. grcka radi u ulicu i broj (4 su narezana --- 4 original navtech --- italija , zemlje beneluksa , itd, itd) idu i oni zajedno sa navigacijom. 

Ima i video ulaz napravljen pozadi za pustanje video spotova (placeno 20e) sa nekog pomocnog dvd-a ili povezivanje rikverc kamere (malim prekidacem se menja original ekran ili dvd - rikverc kamera) - stvarno ekstra izgleda u kolima a i tesko se nalazi u ovoj kombinaciji na oglasima. 

Licno bila kod mene u kolima koja su prodata , laser ekstra cita sve zivo , tjuner radi normalno kao i svi izlazi. Moze proba na licu mesta , povezivanje sa bordom kolima radite u ovlascenim servisima , ja to ne radim ako bude trazila kod. 

 

Saljem i mali video clip na viber svim zainteresovanima kako radi dok je bila u mojim kolima. Preuzimanje je licno !!!!!!

 

060 666 55 10 Dragan - Beograd (konjarnik)

 

 

Navigacija_Stilo_(1).jpg

Navigacija_Stilo_(2).jpg

Navigacija_Stilo_(3).jpg

Navigacija_Stilo_(6).jpg

Navigacija_Stilo_(7).jpg

Navigacija_Stilo_(8).jpg

Navigacija_Stilo_(4).jpg

Navigacija_Stilo_(5).jpg

Navigacija_Stilo_(9).jpg

Navigacija_Stilo_(10).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo bre , dzaba u ovakvoj opremi :lol: - spustena vec sa 130e , jedinstvena.

 

 

20161020_163832-1.jpg.5976073144fae7664cb45ffe30f8dd58.jpg

20161020_163851-1.jpg.7d9b3ab3114314e30a28493e58ae251e.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...