Jump to content
bole-stilo.jtd

P: Alu felne 17 tomason tn1 sa gumama - sve komplet

Recommended Posts

Cena od 450e je za sve komplet sa gumama (fiksno) -- ne razdvajam nista i veoma povoljno za ovu marku felni i dimenziju guma.

Letnjie gume 215 45 r17 , 2015 god. -- kupljene nove , u ok stanju (1 krpljena) ali sa dobrom sarom jer imam i zimski set 17. 

PREUZIMANJE JE LICNO . . . . . . . . . . PRODAJU SE JER JE KUPLJENA SKODA YETI , DA MOGU NA NJU NE BI MI PALO NAPAMET DA PRODAJEM FELNE ! ! !  

Alu felne Tomason TN1 (original) u dobrom stanju - prednje imaju po nekoliko ogrebotina na rubu od ivicnjaka. Jako atraktivne felne koje su dosta trazene , pogledajte po netu -- dolazak kod mene na adresu LICNO u svakom slucaju za preuzimanje , zbog tezine i gabarita istih. Prvih pet slika je moj stilo karavan -- kako mu stoje , a sesta slika je kako stoje i na novom fiat bravu.  

17 inca - 8 jota - ET35 - centralna rupa 63,1 imaju original prstenove na 58,1 - 4x100 / 4x98 raspon rupa --- moze na svako fijatovo vozilo.  

SLIKE SU ORIGINAL OD FELNI koje se i prodaju.

060 666 55 10 Dragan - Beograd (konjarnik)

felne_tomason_tn1__(1).jpg

felne_tomason_tn1__(2).jpg

felne_tomason_tn1__(3).jpg

felne_tomason_tn1__(4).jpg

felne_tomason_tn1__(5).jpg

felne tomason tn1  (6).jpg

felne tomason tn1  (10).jpg

Edited by Milutinac
Boja fonta ispravljena

Di si bio pre 15 dana dok sam tražio felne za Deltu. :( 

e pa jbg-a , sve se izdesavalo i kod mene brzo za zamenu auta , mada felne su ti na prodaju vec duze vreme na K.P. ........... cena je bila 550e sve komplet a sada sam ih spustio na 450e sve komplet da mi ne stoje ali ispod toga ne mogu - oticice , ne sekiram se ja .............. ;)

Edited by bole-stilo.jtd

hvala na slici ;) , pretpostavljam da su ovo 5 x 120 (5 rupa) za bmw-a i imaju malo vise krakova od mojih 15 komada.

moje imaju 10 komada tj. otvorenije su malo.

stvarno su ekstra na bilo kojim kolima :).

Edited by bole-stilo.jtd

sta reci ........... :wub::wub::wub: , nije sto ih ja prodajem ali kazem da mogu na yetija nekako ostale bi zauvek kod mene -- jedino na punta da ih turim ............. :lol:.

Bogisha

imas poruku i inboxu - nesto mi pade napamet za felne ............... ;)

evo i ovde kao na K.P. , cena za kes je vec spustena za kompletan set sa 550e na 450e i fiksna je -- jednostavno ne moze jos nize -- bez ljutnje.

nemojte me vise zvati i pokusavati to kao ovih dana ......... drugarski sve kazem.

Edited by bole-stilo.jtd