Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Tako je, MS PK.

Trenutno razmišljam da ga odvezem do Bate auspuh servisa u Petrovaradinu da mu nabaci dupli izduv, po jedan levo i desno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/17/2019 at 12:36 AM, Grafit said:

Naplašili su me da ne treba na samouslužnim praonicama koristiti išta osim čiste vode/ispiranja, a to onda ne daje rezultate.

Četke onda, ima neki OMV garant kod tebe u kraju. Imaju oni i ono podno pranje, operu felne...

Nije kao ručno kad sam uzmeš, ali je bolje od samog puškiranja. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao bih i taj sistem... :) Prednost je da nema gde da se nakupi ništa od prethodnih pranja jer nema četki, kao što na njima može da se nakupi, ili je ranije moglo znatno više nego danas...

 

Na OMV-u se mašina prilikom sušenja auta spušta na nekih 10 cm od auta (možda i niže), i onda prati konture auta dok pumpa vazduh. Isto imaju podne praskalice čiji mlaz radi i levo-desno, a felne ne pere ovako pod pritiskom vode nego ''iskoči'' posebna četka samo za točkove i ''provrti'' po felnama nakon što budu isprskane. Tu je možda i najveća mogućnost da ostane od prošlih pranja svašta (na tim četkama za felne), mada nisam ni obraćao pažnju da li ih mašina provrti na prazno da spere posle pranja, kao što to uradi sa onim glavnim četkama...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz prve ruke mogu da potvrdim da super opere auto. A i da se pohvalim da sam provozao ovog Engleza NjemaĆke krvi
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Sto nisi onda svratio kod mene na pivo Kada si oprao auto i provozao auto od mog skolskog druga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

Da, ima OMV sa praonicom u NS, a imamo i SONAX praonicu, pa ću videti i tamo kako stoje stvari.

Ovaj sistem sa video samo na Youtubeu, ne znam da li ima negde u NS.

Hteo sam kulturno odgovoriti i @djomla i @Zvezdo, ali vidim da mi troluju temu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacio novu muziku:

HU 2DIN - Pioneer MVH-A200VBT (210 evra)

Aktivni subwoofer - Blaupunkt GTB 8200 A, prečnik 8”, 75 W (70 evra)

ram za 2DIN za 159 - 1.500 dinara

okvir za tablicu sa kamerom - 1.500 dinara

ugradnja - 70 evra

Sveukupno oko 380 evra

 

Pioneer bluetooth povezivanje mobilnog sa uređajem - radi.

Rikverc kamera se aktivira čim se ubaci u rikverc. Ove linije prikazuju uži prostor od potrebnog za Alfu, više odgovaraju nekog Puntu.

Bez CD drajva, USB priključak u kaseti pored ručne kočnice. Prihvata kapacitet od 16 Gb.

Sad sledi fino podešavanje muzike, samo treba da nabavim kvalitetne mp3 fajlove. Ja trenutno imam neku gomilu skupljanu godinama zbrda-zdola.

 

a od nedelje dupli aspuh...

HD 2DIN 1.jpg

HD 2DIN 2.jpg

HD 2DIN 3.jpg

Kamera 1.jpg

Kamera 2.jpg

GTb_8200A_Web.jpg

Edited by Grafit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj na aliju neku kameru što ide na mesto svetla za tablice. Mnogo diskretnije izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Grafit said:

@Zvezdo

Znam, ali kod takvih kamera obično treba još nešto da se buši, *ebava...

A ova radi za sve pare...

Apsolutno ništa! Izvadi se svetlo tablice i ubaci se drugo svetlo sa kamerom. Nikakvo podešavanje nije potrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...