Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: BMW 520d E60 2006 Limuzina

Recommended Posts

Dobar automobil.
Besprekorno pali i radi i u voznji je dobar.

Kilometraza  je kad pogledate godisnji prosek i mala a pogotovo za ovakav tip automobila koji se ne uzima da se predje 10k km godisnje jer ispadne da je prelazio 25k godisnje. Moj Kum u Srbiji sa ovakvom klasom automobila prelazi godisnje 35-40k km i zato ovo i pisem.Auto je presao 311k km i to se lako moze utvrditi kod BMW vozila jer cuvaju kilometre na vise mesta.
Ovo je motor sa lancem napred a koji se pokazao kao dugotrajan za razliku od novijeg motora od 177ks koji je problematican motor i lanac mu je sa zadnje strane pa em sto se mora menjati em se zbog toga mora vaditi motor. Zato je ovaj BMW najbolji sa ovim motorom ukoliko gledate da kupite auto do 2000 kubika.
Od opreme ima fabricke ksenon farove sa prskalicama,parking senzore i napred i nazad,alufelne 17" sa dobrim gumama,ESP,kozni volan,fabricku muziku,naslon za ruku,bord kompjuter,maglenke,senzor u sofersajbni za dan i noc,el.podesive retrovizore,el.podizace stakala x 4,centralnu bravu...
U autu je vozen invalid jer sam nasao neke drzace  koji su stavljeni da drze kolica ili sediste pa sam ih izvadio a vlasnik je bio 1922 godiste sto se vidi u saobracajnoj dozvoli.

Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom AMSS koja potvrdjuje da je auto 2006.
Uz auto se dobija 4 kljuca.
Vredi videti a za vise informacija nazovite na 063-10-20-110.
Oko cene koja je 7450 moze i dogovor.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
IMG-9365.png
IMG-9366.png

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock! 
Cekalo se poprilicno za prodaju ovako dobrog primerka koji nikako nije mogao biti medju jeftinijima na oglasu jer ova kilometraza je mala za auto ove klase i ovih godina i placen je vise nego oni najjeftiniji kod nas na oglasu. 
Idemo dalje! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je jedan od jacih opisa! :D

p.s. Srecno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve je istinito i takvi opisi i treba da se pisu. 
mene dosta ljudi nazove na oglas i kazu da nemaju sta drugo da me putaju nego za cenu. 
Danas sam prodao jedan Vivaro i ljudi su zatekli sve kao sto je bilo u opisu isto kao i kupac ovog BMW-a koji mi se zahvaljivao sutradan kad sam ga nazvao da pitam jel zadovoljan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zaglavio kad nije spustio na 167.000 ili 176.000, tu se vrte uglavnom kola stara do 10 godina. A preko 10 godina oni su oko 190.000, a ni jedan nije ispod 300.000 i to je dobro ako je toliko. Ja sam pronalazio kola koja su imala pravu kilometrazu recimo 210.000 a opet je spusteno na 160-70, samo da nije preko 200.000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na polovninautomobilima je i bio na nekih 180-200kkm, listao sam oglase jer sam taman prodavao moj 520d pa sam video.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je jos gore onda, ako jedno pise na oglasima a drugo kad ode covek da vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si pametan ne bi ni uvozio taj od 200hkm

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je prodati dobar e60, posebno kad nema opremu kao ovaj.... kad je u opremi i dobar onda je lakse ali opet je tesko za cifru za koju vredi jer  su ih godine stigle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, kaskabgd said:

Pa to je jos gore onda, ako jedno pise na oglasima a drugo kad ode covek da vidi.

Objasnjavao sam vec x puta na forumima da na oglas stavim manju kulometrazu tj onu na koju bi me neko i nazvao a onda kroz telefonski razgovor obiasnim da ima vise km i to uopste ne iznenadjuje ljude ali je problem sto 95% tih ljudi tad nece da dodje da pogleda taj auto jer ima vise km nego sto su se nadali. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Dule 021 said:

ali je problem sto 95% tih ljudi tad nece da dodje da pogleda taj auto jer ima vise km nego sto su se nadali. 

čudni neki ljudi! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec hoces da budes iskren onda si trebao odma da stavis pravu km na oglasu, ovako si napravio samo kontra efekat. Covek ce da pomisli ako prodavac u startu nije iskren kako ici dalje. Da me ne shvatis pogresno to se tako jednostavno ne radi i neozbiljno je. Ima  normalnih ljudi koji znaju da za taj auto 300k nije nista i da moze a predje jos toliko, naravno oni su u manjini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno nemam problem sa tim da vidim na oglasu ili uzivo kad odem da pogledam auto, vecu cifru od 200k na satu.

Mada znam kako ljudi reaguju kad sam im za neki od automobila koje sam vozio, rekao da je 240k presao.

Malo njih razume da se auto kupuje po stanju u kome se nalazi a ne po tome sta mu pise na tabli, jer za 5e na tabli neko moze da ti napise sta zelis, npr. datum rodjenja za trenutnu KM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 19. 10. 2019. at 1:01 PM, kaskabgd said:

Ako vec hoces da budes iskren onda si trebao odma da stavis pravu km na oglasu, ovako si napravio samo kontra efekat. Covek ce da pomisli ako prodavac u startu nije iskren kako ici dalje. Da me ne shvatis pogresno to se tako jednostavno ne radi i neozbiljno je. Ima  normalnih ljudi koji znaju da za taj auto 300k nije nista i da moze a predje jos toliko, naravno oni su u manjini.

Znas ja radim ovo 17 godina i jako dobro znam sta mi ljudi gledaju i sta traze. Ono sto je najvaznije je da cuju coveka s druge strane a ne da zakljucuju i pretpostavljaju na osnovu onog sto vide. Mnogo se pretpostavlja u Srbiji pa tako da kad vih ja stavio 311k na oglas to bi automatski u njihovim glavama znacilo bar 100k km vise ako ne i 200k tako da znam ja jako dobro sta radim i kako radim a najvaznije je da ljudi dobiju auto sa pravim kilometrima i u dobrom tj korektnom stanju. 
Evo malopre sam prodao Hondu Varadero. Covek zvao i pitao za zadnju cenu, ja mu rekao i on rekao da ce da razmisli. Posle par sati zove i pita jel moze da dodje da pogleda i ja rekoh da moze. Dosao sa  kolegom, pregledali i ustanovili da je to to i izvadili pare. Sutra im pravim fakturu i to je to. Pravi kupac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad je ovaj BMW prodat a danas listam i trazim neki motor koji sam danas prodao da ga zakatancim kad naleteh i na ovaj tako da moze katanac. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...