Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Audi A4 2.0TDI Dioda SW 2011

Recommended Posts

Stigao je i ovaj lepi A4 kom ova bela boja zaista stoji lepo.
Auto je stigao ovakav a zamerka je bila sto menjac nije hteo da ide u brzine. Ja sam se ponadao da je drug lager ali ispostavilo se da je  na autu sve bilo fabricko i pri kraju a da je zamajc  zakucao te sam s toga  stavio potpuno novi set kvacila i plivajuci zamajac marke Luk i uz auto prilazem i racun  gde se vidi da su samo delovi placeni 68200 dinara a onda jos i ruke majstora 10000 dinara.
Sad je auto  bez zamerke i onaj ko ga uzme je miran  ko zna koliko ali svakako nece razmisljati o tome.
Auto je prvi put registrovan 23.12.2011 i homologacija potvrdjuje da je 2011 godiste  kao i jedinice na svim staklima.
U voznji je besprekoran i bez zamerki.
Motor ima 120ks,radi lepo i pali na zub kako bi neki rekli. 
Auto je presao 267k km za koje garantujem  jer se vidi da je odrzavan u ovlascenom servisu i ima ful papirologiju i servisnu knjizicu.Na satu je manja kilometraza zbog  onih koji vole da vide manje km ali posteno kazem koliko ima km.
Enterijer je lepo sacuvan i samo je usisan.
Spolja je odlican i ima jednu malu cesu na braniku ali zanemarljivu.
Od opreme ima automatsku dvozonsku klimu,parking senzore,fabricke ksenon farove sa prskalicama,kozni volan sa komandama,naslon za ruku,fabricku cd muziku,blutut,ESP,hrom lajsne,alufelne sa dobrim letnjim gumama...
Uz auto se dobijaju dva kljuca.
Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom tako da je vas jedini trosak registracija.
Ukoliko ste van Novog Sada obezbedjujem i probne tablice u bilo koje doba dana pa i posle radnog vremena.
Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene  ona ce na PA oglasima biti nesto veca ali ovde mogu da kazem da je 9000 zaista poslednja cena i s obzirom na ulog od 650€ ovo je i povoljna cena.
Evo i slika.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac. 

Extra auto bez ikakvog ulaganja i stojao je 5 meseci dok nije naisao covek koji ga ni provozao nije koliko je bio odusevljen kad ga je video i sam rekao da je najbolji od svih sto su gledali. Ode za Smederevo. 

Idemo dalje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je auto bio u samom startu i sem jedne češe na prednjem braniku sve ostalo je bas dobro. Nisam hteo nista da lickam i prodao sam ga u izvornom stanju a eto ti si video da je i takav bas dobar. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...