Jump to content
AbarthGP

Abarth Grande Punto 1.4T 155HP

Recommended Posts

@Milutinac @Ivan

Slažem se sa Vama, prvenstveno je odradjeno zbog estetike jer mi se svidja jednostavno, slaže se sa prednjim znakom u toj oker boji i tjt, i maglenke dolaze do izrazaja. Nisam od onih sto ce upaliti 4x4 svetla da bi ga svi videli haha. Drugacije je, a ja ne volim obicne stvari, otud i ovo čudo kod mene :)

20190211_204806.thumb.jpg.40e07bb7c2ff3a49a069d262a1697315.jpg20190211_204817.thumb.jpg.75f69c93fd24eb26d5f74a3b0a555416.jpg20190211_204750.thumb.jpg.0796790ee136eb8383a5f27e2c0dccfb.jpg

20190211_204735.jpg

Meni se svidja detalj. Realno koliko puta covek ima potrebu i da pali te maglenke?! 

Ja ne znam za 3 god koliko imam ovaj auto da sam par puta upalio. Ovo je vise stvar estetike nego funkcionalnosti. Kao i one priveske napred u branik kad ljudi stave.. Treba shvatiti taj vid stylinga B)

14 hours ago, radomir.g said:

Realno koliko puta covek ima potrebu i da pali te maglenke?! 

Ima ih i koji imaju potrebu konstantno (pri cemu naravno ne mislim na dnevna svetla). Narokaju LED, pa popale sve sto moze i napred i nazad.

Kada neko nocu ispred drzi upaljenu zadnju maglenku a da za tim nema apsolutno nikakve potrebe (pogotovo na otvorenom putu) - tacno mi dodje da ga sustignem i ugasim je sam :lol: .

Ne volim da se inatim, blicnem 2-3 puta ako nocu nema magle, obicno skapiraju i ugase.

Ako ne, preteknem ih pa onda ja upalim zadnju maglenku, kao sto rekoh ne volim da se inatim :lol: .

Ajd i to sto smeta zadnja maglenka,nego nije ni dozvoljeno...
Moji bi ga somborci,saobraćajci,samleli zbog toga...Isto me nervira kada ne upale zadnju maglenku a magla ko testo...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока