Jump to content
FAS Goran
AbarthGP

Abarth Grande Punto 1.4T 155HP

Recommended Posts

@Milutinac @Ivan

Slažem se sa Vama, prvenstveno je odradjeno zbog estetike jer mi se svidja jednostavno, slaže se sa prednjim znakom u toj oker boji i tjt, i maglenke dolaze do izrazaja. Nisam od onih sto ce upaliti 4x4 svetla da bi ga svi videli haha. Drugacije je, a ja ne volim obicne stvari, otud i ovo čudo kod mene :)

 

20190211_204806.thumb.jpg.40e07bb7c2ff3a49a069d262a1697315.jpg20190211_204817.thumb.jpg.75f69c93fd24eb26d5f74a3b0a555416.jpg20190211_204750.thumb.jpg.0796790ee136eb8383a5f27e2c0dccfb.jpg

 

20190211_204735.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja detalj. Realno koliko puta covek ima potrebu i da pali te maglenke?! 

Ja ne znam za 3 god koliko imam ovaj auto da sam par puta upalio. Ovo je vise stvar estetike nego funkcionalnosti. Kao i one priveske napred u branik kad ljudi stave.. Treba shvatiti taj vid stylinga B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, radomir.g said:

Realno koliko puta covek ima potrebu i da pali te maglenke?! 

Ima ih i koji imaju potrebu konstantno (pri cemu naravno ne mislim na dnevna svetla). Narokaju LED, pa popale sve sto moze i napred i nazad.

Kada neko nocu ispred drzi upaljenu zadnju maglenku a da za tim nema apsolutno nikakve potrebe (pogotovo na otvorenom putu) - tacno mi dodje da ga sustignem i ugasim je sam :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim da se inatim, blicnem 2-3 puta ako nocu nema magle, obicno skapiraju i ugase.

Ako ne, preteknem ih pa onda ja upalim zadnju maglenku, kao sto rekoh ne volim da se inatim :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i to sto smeta zadnja maglenka,nego nije ni dozvoljeno...
Moji bi ga somborci,saobraćajci,samleli zbog toga...Isto me nervira kada ne upale zadnju maglenku a magla ko testo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad! A sada je na kupujem prodajem ili slicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U istom kraju oba puta?

To je onda isti lik (ekipa), koja sad ima ''na spisku'' tvoj Grande, tj. stalno će da gledaju jesi li ih opet stavio.

Sličnu stvar sam prošao sa poklopcima na Stilovim GT felnama, i na kraju odustao od montiranja novih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako se bila naklatila dvojica "sakupljača sekundarnih sirovina" kod immo centra, dok ih lokalci nisu sa'vatali jednu noć. Objasnili im da to nije lepo i drugarski, i onda više nisu dolazili. Talas sitnih krađa iz i sa auta prestao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AbarthGP

 

Čestitam. :cool:

Koliko videh, držiš pun gas do cilja i eto te na 16.0 na 402m, idealno koliko treba za pobedu, ne moraš da taktiziraš, popuštaš gas... :D 

Mislim na one fabričke podatke o 15.9s na 402 metra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...