Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

13 minutes ago, djomla said:

@Djuk85 za te stvari 2 sedišta plus žena, gađaj nešto što ima 3 odvojena sedišta, tipa 307/8 sw, scenic i sl. @marko.jovanovic zezas da je Croma uska pozadi? (pitam jer mi je negde kao opcija, kad se ukaže finansijska prilika, a imacu potrebe za 2 sedišta pozadi)

Sent from my 3310
 

Pogledaj dimenzije, šira je Lancia Delta od Crome. Nije sada nešto preuzka, ima automobila njene dužine koji su širi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opel Vectru B karavan posle 10 godina druzenja zamenih za Fiat Cromu... Tri klinca imam... U Vectri jedno vreme bila po tri bustera pozadi a bilo je pre toga i dva sedista plus buster u sredini... Kakvo crno uzano pozadi... Vise prostora nego u Vectri ohohooo... Da ima sirih ima sigurno ali da je uzano nema veze...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nas drugar ni ideu ni cromu nd voli , ima ww forum hahahaha....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim Ideu, kao odličan ženomobil, po potrebi za prevoz stvari, i kao odličan gradski auto. 

Croma mi je ok, vozio sam se jednom kao putnik pozadi, mesta koliko voliš. Razmatrao sam i Cromu, jeftine su, ali mi je zaista prevelika i preteška....

Prešao sam na tamnu stranu, čak sam se učlanio na vw forum, koji je smešan naspram flcs, da ne kažem da je polumrtav... 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam skontao da su 500L i multipla i previše slični...osim za treće sedište napred i prednjicu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Multipla, čudan ali kapiram da je izuzetno praktičan auto. Akvarijum na točkovima, bio mi je u uzem izboru kad sam kupovao auto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lud kao struja :) . Nebitno sta mislim o dizajnu/kvalitetu, ali Multipla me je oduvek odusevljavala svojom prakticnoscu. Dovoljno je u specifikacijama i testovima pogledati unutrasnje dimenzije. Ili recimo mogucnosti na slikama:

fiat-multipla-fia_mul_02_bip_6.thumb.jpg.dd0363898d197bb0a4169de6ee87e518.jpg 1998-fiat-multipla-1321392-2284973.thumb.jpg.5def44c25e2fe9b88d4ea823c4ef807f.jpg multipla.thumb.jpg.f76b2d338ca11aa136657990c0d1b831.jpg

 

3 hours ago, neshtry said:

Nedavno sam skontao da su 500L i multipla i previše slični

Ne bas toliko slicna koncepcija, iako su oba MPV. Pre svega jer je Multipla radjena na C1 platformi, na koju je isla tadasnja Fiatova Compact klasa (Bravo/Brava) i Marea. Samim tim ima vece medjuosovinsko rastojanje od 500L, oko 10cm je sira, par cm visa, veca zapremina gepeka... O modularnosti i 6 sedista je suvisno pricati.

Dok je 500L radjen na varijaciji GM Fiat Small platforme za Subcompacte (B klasa), na kojoj su bili Grande Punto, Mito, Corsa, itd... Iako ga neki drugacije dozivljavaju, 500L je duzinom/sirinom u sustini relativno mali auto (B MPV ili Mini MPV).

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Pre neki dan stoje multipla ristajl i 500l jedan pored drugoga ispred marketa i skontam da su dizajnerski srodni,onda mi padne napamet i praktična tačka oba modela...
Jedino mi motorizacija bogatija kod multipla3396170697926659ef64dd8558f882a4.jpgb9c9eaf10e43cdb6de203e1ee30403ce.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Djuk85 said:

Vozio sam je i znam da je super ali je kao javna kuca :D sramota me samo dok ne udjem unutra...

ma mozes i decu i zenu i tastu da vozis,sve zajedno i da uzivate,ova novija Multipla mi je ok izgled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce ugrabih malo vremena da ispoliram auto

SONAX PASTA jeste skupa ali namenska za tamnije boje ne ostavlja holograme

IMG_20190215_160620_331.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...