Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nećete verovati, ali Dacia je skoro najbolji auto na svetu :)

Recommended Posts

Moje saucesce

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

I cekaj ko je sad pobedio Nesa ili Totti?
Sta nas briga ko ce da pobedi, ispeci cemk onog koji izgubi

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, dekirs said:

I cekaj ko je sad pobedio Nesa ili Totti? :D

Pobedio je BMW M5, Nissan GT-R, Alfa 159, Brera isto. :D Ipak su to automobili koji bolje leže na putu od Dacie Logan MCV. B)

Onaj test od kojeg je sve krenulo pre par dana, kako smo ranije danas čuli ipak više ''ne pokazuje parametre prolaska kroz krivine. Ne pokazuje parametre u slalom vožnji. Ne pokazuje desetine drugih parametara takođe bitnih za upravljivost...Nije dokaz superiornosti auta u upravljivosti i ležanju na putu''...tj. taj test izgleda sad više ne pokazuje ništa...iako je na osnovu njega pričano pre samo par dana o ''sportskim karakteristikama'', o ''ležanju kao pegla'' u kojem Duster ''šije'' 159-ku, a Logana nije smeo ni da pomene... :D 

 

Tako da, mislim da su pobedili pravi auti, naspram jedne Dacie Logan MCV. :thumbsup: 

 

 

Edited by neshaoct
dopuna citata

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, neshaoct said:

I ovde se vidi kako nisi pisao o ''pegli na putu''.

Kao što svi znamo, kada se tako kaže za neki auto to znači da auto dobro leži, da je odlično upravljiv, da dobro ''pegla krivine''.

Ali evo, od danas po ''novototijevskom'' jeziku, :D kad se kaže za neki auto da je ''pegla na putu'', ili da ''leži kao pegla'', to ustvari samo i jedino znači da ima dobar nagli manevar izbegavanja iznenadne prepreke:D:D:D 

Kada se kaže da je auto "pegla na putu", misli se na to da nema naginjanja, ali to što se ne naginje ne znači da neće proklizati i zaneti se. I sama pegla klizi u svim pravcima. Za automobile koji teško proklizavaju u krivinama se kaže da su stabilni, a ja više volim da kažem da idu "kao po šinama", iako i iz šina realno može da se isklizne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio onaj jedan koji je nosio majicu ''oprostite mi moju ružnu prošlost''.

E, tako se i totti danas oprostio od testa koji je postavio na forum pre neki dan, sa rečima: ''ne pokazuje parametre prolaska kroz krivine. Ne pokazuje parametre u slalom vožnji. Ne pokazuje desetine drugih parametara takođe bitnih za upravljivost...Nije dokaz superiornosti auta u upravljivosti i ležanju na putu''. 

 

Iako to sve ne pokazuje i nije ''dokaz superiornosti auta u upravljivosti i ležanju na putu'', ipak je na osnovu njega pričao o ''sportskim karakteristikama'' Dacia modela, i ko god želi to može lako da vidi ovde i ovde.

Neće se sada napisati još 10 stranica na ovoj temi.

 

========

 

Sad ćemo da prekinemo ovu šaradu. Par dana je bilo dosta, svako se smejao na šta je mislio da treba. ;) I ja sam se sit ismejao na dosta postova.

Svi znamo šta je ustvari bila pozadina, šta je bila ''ideja vodilja'' tog, pre par dana započetog, pisanja oko Dacie i Alfe. Svi koji su se smejali na razne stvari - znaju. ;) Nisu ovo UN pa da neko pomisli da se ''vadi'' na formalnosti.

 

Niko nema toliki kredit da troluje ceo forum. Neće ovo biti jedini auto forum na svetu gde se raspravlja kako Dacia Logan MCV leži na putu i koje su joj karakteristike u odnosu na ozbiljne automobile...pa se kao zato onda okači test za koji se posle kaže ''ne pokazuje desetine parametara bitnih za upravljivost'', ali to nekako nije smetalo da se troluje baš u vezi toga. Što reče @vicent  - dovoljno je bilo o fijakeru. B)

 

A, dovoljno je bilo i trolovanja te vrste po forumu, tj. bazirano na ličnim odnosima.

Juče prepodne sam iz istog razloga skinuo jedan vic iz teme o vicevima, koji ustvari nije ni bio nikakav vic nego prozivanje ljudi sa foruma koji su bili na protestima oko cene goriva. I taj član Foruma je mislio da su ovo UN a ne FLCS Forum, pa da se vadi na formalnosti tipa...''evo sad ću da podjebavam, ali ću to da napišem kao vic, pa neće Neša moći ništa jer eto, vic je u pitanju''. Tu je bilo uvijeno u ambalažu nekakvog izmišljenog vica, a ovde u ambalažu nekog testa za koji je (posle par dana sprdnje sa njim), moralo na kraju da bude napisano da ne pokazuje ono o čemu je trolovanje i bilo. Ne uvijajte u bilo koje amabalaže  - ne može. :D 

 

Ovo je forum prvenstveno o automobilima, ne treba to zaboraviti...jer ako se zaboravi, onda se nema razloga ni biti više na forumu o automobilima.

Ne moraju svi da budu dobri sa svima da bi pisali na FLCS Forumu. Nije uslov za pisanje po forumu da se mora biti dobar sa ovim ili onim - ne, ne mora.

Ali, jeste uslov da se Forum ne koristi kao platforma za nekakva samoumišljeno perfidna podjebavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...