Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
horvat

P: Apple Iphone 6 16 gb MTS

Recommended Posts

Prodajem svoj telefon, kojeg sam kupio novog pre malo vise od godinu i po dana.

 

Kupio sam ga vakumiranog preko KP, te iz tog razloga, ne postoji mogucnost otkljucavanja. 

 

Telefon ima jednu ogrebotinu koju sam uslikao tako da se vidi izrazenije nego inace, i par mikroogrebotina po ekranu koje nikako nisam uspeo da uslikam.

 

Baterija drzi dosta dobro, uz non stop upaljen internet i uz razumljivu kolicinu browsanja, moze da izgura ceo dan. Naravno, moze i da se isprazni za par sati, kad se bas stiska...

 

Nikada nije jailbreak-ovan, i naravno sve funkcionise bez greske, kako hardverski, tako softverski. 

 

Telefon je moguce pogledati licno u Novom Sadu, i vikendom u Subotici. Takodje, moze i slanje kuririma. 


Cena je 150e.

 

Kontakt telefon: 066/091-081

 

Posto iz nekog razloga ne mogu da okacim slike (neki error 200?), ostavicu link ka kupujemprodajem...

 

https://www.kupujemprodajem.com/Mobilni-telefoni/Apple-iPhone/Iphone-6-16gb-MTS-68989306-oglas.htm?filter_id=

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...