Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

P: Fiat Stilo 1.9 jtd karavan

Recommended Posts

 

Dosao je red na prodaju i mog stila , ima tema gore o kolima (evo ga prvo ovde 17.11.2018 , a na oglasima ce biti za par dana) -- ulozeno boga oca u njega i sve popravljano na vreme ........... auto je 2002 godiste , ima 320.000 km na satu (ne trosi ulje od servisa do servisa na 10.000km) , registrovan do 19.4.2019 god. ........... vecina opreme je vracena na fabricku (km sat , muzika mp3 njegova itd, itd) -- sem kamere pozadi sa malim monitorom napred , alarm koji ima dojavu sa ekranom na daljincu do 1 km (2 komada) , maltene nove zimske gume sava 225 45 17 na abarth felnama (ima racun i osiguranje istih -- kupljene nove u beogumi) , eibach opruge crvene (3mm dole) ali ne kaci nigde ako se pazi. Dajem i njegove sve 4 kilen fabricke opruge pa ko hoce neka ih menja tj. neka podigne auto.

Auto je pazen koliko se moglo -- a moglo se ............. :yes.

Sve ostalo imate u temi gore pa polako ko hoce da procita (ima 65 strana). Kupljena je skoda yeti 2010 god. i samo se prodaje iz tog razloga. 

Prednji branik je zamenjen sa stilovim 3 vrata (auto nije lupan) cisto sto sam ja hteo - lepsi mi je , prolazi tehnicki normalno. Stakla su zatamljena fabricki -- utisnut atest zbog koze unutra na svakom i slovo V. Digitalna klima radi toplo -- hladno ali nece da duva samo na napred (motorcic verovatno) , svi ostali polozaji rade normalno.

Ima ogrebotina po sebi kao svaki polovan auto 2002 god. , ali nije truo ........... :happy:.

 

Neka cena za ozbiljnog kupca neka bude 2400e , znam da ima i za 1600e ali bez pola poda i rasturenog motora (ovaj ima opremu za sve pare).

Za sve moze neki normalan dogovor ko je ozbiljan kupac (preprodavci preskocite me :whistle:).

Jedino sto je obavezno u celoj prici je prenos auta odmah -- nema ovlascenja ni cekanja za to. Auto se mora i tako videti tj. probati uzivo ............. ;).

 

Kontakt na 060 666 55 10 Dragan Boskovic - Bole (Konjarnik) -- Beograd.

 

PS. evo nekih slika dole reda radi a sve imate u temi ili dodjete licno i vidite auto. Zadnje 2 slike su na alu tomasonkama 17 koje su posebno na prodaju -- zajedno sa ok letnjim gumama 2015 god. - 215 45 17 za 500e na K.P.  

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Felne/Alu-felne-17-tomason-tn1-sa-gumama-68794935-oglas.htm?filter_id=

 

 

stilo_fiat_forum_prodaja_(1).jpg

stilo_fiat_forum_prodaja_(2).jpg

stilo_fiat_forum_prodaja_(3).jpg

stilo_fiat_forum_prodaja_(4).jpg

stilo_fiat_forum_prodaja_(5).jpg

stilo_fiat_forum_prodaja_(6).jpg

stilo fiat forum prodaja (7).jpg

stilo fiat forum prodaja (8).jpg

stilo_fiat_forum_prodaja_(9).jpg

stilo_fiat_forum_prodaja_(10).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drug , predlagao sam cerki da ga ona zadrzi a punta da prodamo -- nece ............ jbg. :(

Znam da sve ide kilavo ali ja sam yetija uzeo nesto za kes nesto na kredu tako da mi od stila nista ne zavisi.

Kad ode -- otisao je ............ ali neko ce se lepo navozati sa njim - to tvrdim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

flex tako ti je to u zemlji srbiji -- tako ce i biti na kraju bas za smesne pare -- nazalost ............. :(.

 

danijele ni ja , bice tu dogovora normalno ako se neko resi tj. ako bude ozbiljan kupac ............. ;).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa ti nije zurno, mozda se fino i uda. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcemo flex --- ljudi ne shvataju da uvek moze dogovor , da nista u zivotu nije fiksno ali da neke stvari se bas i ne mogu poklanjati .............. ;).

 

hvala djuk --- auto je za njegove godine bas u dobrom stanju , malo je nezgodno sad ga prodavati jer ce zima ali sta je tu je - cekamo ............ :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Flex said:

Greota posle toliko ulaganja i paznje da se proda za smesne pare, ali jbg.

To sto mi odrzavamo, zezamo se sa opremom - radimo za svoju bezbednost i cef. Na kraju najcesce mozemo uglavnom da okacimo macku o rep, a u slucaju konkretno Stila moze cisto da pripomogne da izdvoji primerak iz mora ponude po oglasima i ubrza prodaju. Pricam kao bivsi dugogodisnji vlasnik istog, da sam samo par stvari mogao da prebacim na novi auto, bio bih u plusu minimum soma evrica - nazalost, zna se sta je najbitnije u Srbiji i sta diktira potraznju. Svakako srecno sa prodajom i da ga sto brze udomis ;) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno, ali nije isto kupiti auto koji je pazen i sredjivan i neku lesinu kojih ima na kilo. Ali, kao sto kazes, nasem narodu je bitno da je sto jeftinije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve si sam rekao, upravo o tome i pricam. Ali sacekati nekoga ko to zna da ispostuje je uglavnom mission impossible kod nas, u ovom cenovnom rangu.

Sto pre utopis, manje si na gubitku sa kesom, a jos vaznije sa vremenom i zivcima sa pacijentima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to sam Ivane i ja pomislio - koju bi ustedu imao da sam mogao nesto da prebacim sa stila.

Za ovu skodu sam morao sada da kupim 4 polovne zimske gume - za prvi udar jer sare na njenim nije ni bilo :lol: , a dajem na stilu 17-ce sa maltene novim sava gumama - sara preko 8mm , 2016 kupljene nove , 225 45 r17 , a auto inace slabije vozim zimi.

Yeti nosi gume 215 60 r16 , rupe 5x112 -- jbg ........... :(.

 

Hvala svima na lepim zeljama za sto brzu prodaju -- videcemo , opet kazem dodje li mi neko ozbiljan moze normalan dogovor oko svega , pa i oko cene -- ja znam neku moju donju granicu za koju cu ga dati , ispod toga ne ............... :scooter:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da zaboravih o tome samo sa OZBILJNIM kupcem na licu mesta , posle probe auta ako mu se svidi -- preko poruka i mobilnog ne dajem takve informacije.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam sta da krijem , moj burazer od ujaka (inace kao rodjeni brat mi je) za 2000e ............ sam je ponudio i ja pristao.

 

sto kaze moja cerka , ostao stilo u porodici ............. :wub: , jeeeeeeeeeeeeeee.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad te zovnu ti kazi druze Imbox :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne citaju sve -- preskacu , lepo pise na sredini da je auto prodat .............. ajmo zakljucavanje :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...