Jump to content
FAS Goran
neshtry

Kimi Raikonen Iceman

Recommended Posts

@Flex

West je bio sponzor MeklarenMercedesa i onda su zabranili reklamiranje cigareta,u početku samo u nekim zemljama,posle i skroz. Umesto West piše ima vozača napr. Kimi ....

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žena ima sestru u Finskoj,Finci piju kao smukovi, jbg stvar folklora...antifriz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kimi Raikkonen pokazao je potencijal nove Alfe Romeo C38 i odvozio zasad najbrže vrijeme ovogodišnjih predsezonskih testiranja na C4 Pirellijevim gumama i postao prvi vozač koji se spustio u 1:17.

Raikkonen je u novoj Alfi odvozio 1:17.762, četiri desetinke brže od dosadašnjeg najbržeg vremena koje je postavio Vettel prvoga dana, a danas je Vettel na stupanj tvrđim C3 gumama kasnio šest desetinki.
https://maxf1.net/raikkonen-odvozio-najbrze-vrijeme-testa-za-alfa-romeo/


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dekirs said:

Ova sezona ce da prsti. Mercedes se cuva u ovim testiranjima, tek cemo da vidimo sta su oni napravili. 

cuvaju brzinu kao zmoja noge,svake godine tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raikonen: Ponovo se sve vrti oko sporta

 

Alfa_Romeo_Racing 11.jpg

 

Vozač ''Alfa Romeo Rejsing F1'' tima Kimi Raikonen istakao je da je u svetu Formule 1 došlo do pozitivnih promena. Finac je na trećem zimskom testiranju na stazi Katalunja u Barseloni ostvario drugo vreme (1:17.762), a od prvplasiranog Rusa Danila Kvjata bio je sporiji za za 58 hiljaditinki.

 

''Konačno više nema politike. Zaista se zabavljam vozeći. Ponovo se sve ovde vrti oko sporta. Nema više budalaština. Svima nam je lakše zbog toga. Mediji su u drugim okolnostima uglavnom fokusirani na negativne priče'', istakao je Raikonen. Vozač Mercedesa Luis Hamilton krajnje je samouveren i zadovoljan svojom formom. ''Ostaćemo opušteni. Ja sam dobio na mišićnoj masi i to me čini još jačim. Ostaće tajna kako sam u tome uspeo. Ni Rodžer Federer ne govori kako održava vrhunsku formu u svojim godinama. Pored toga, mislim da je dobro što je Ferari tako brz jer mi sada znamo šta su nam zadaci u narednim danima'', Hamilton.

Sezona u Formuli 1 počinje 17. marta Velikom nagradom Australije.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...