Jump to content
FAS Goran
Hyperboy

Lancia Thesis 2.4 JTD - provera ulja na ekranu

Recommended Posts

Ljudi, 

Ranije sam znao provjeriti nivo ulja preko malog ekrana, a sad se ne mogu sjetiti. 

Znam da se daje kontakt kljucem i predrzi nesto od tastera. 

Usput nasao sam folow me opciju, ali ovo za ulje ne mogu. Neko, bilo ko, da li zna? I postoji li jos neka caka od tih testova? Hvala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hyperboy, kakvo ti je iskustvo sa Thesis-om? Mjerkam je vec par godina al nema dobro ocuvane..

samo neki krsevi odrani po CG.

Edited by Zan Batist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je volis i spreman si da tu ljubav dobro platis, dobro hranis, ne zalis odvojiti i poslednjih 500e na nju, kupi je. Ako je ne volis bas toliko, trazi drugo auto. Bez uvrede, nije thesis za svakoga niti za svaciji dzep. Najlakse je kupiti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci lose iskustvo, nikakvu si je preuzeo.. :) 

znam odlicno sto je Thesis i da nije racinalan izbor..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3.11.2018. at 10:13 AM, Zan Batist said:

znaci lose iskustvo, nikakvu si je preuzeo.. :) 

znam odlicno sto je Thesis i da nije racinalan izbor..

Ne mogu reci lose iskustvo, jer meni je dan voznje sa njom vrijedniji nego sve te male gluposti koje su me tukle po dzepu. Sada vec moguvreci da sam je doveo u skoro pa perfektno stanje. Ali i dalje se radi na sitnicama. Ako se odlucis za trgovinu, javi se, vec sam napravio neke veze gdje treba, pomoci cu ti da postanes vlasnik jedne od ovih gospodja... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 01. 11. 2018. at 1:56 PM, Hyperboy said:

Ljudi, 

Ranije sam znao provjeriti nivo ulja preko malog ekrana, a sad se ne mogu sjetiti. 

Znam da se daje kontakt kljucem i predrzi nesto od tastera. 

Usput nasao sam folow me opciju, ali ovo za ulje ne mogu. Neko, bilo ko, da li zna? I postoji li jos neka caka od tih testova? Hvala. 

kod mene sae to pojavi automatski kad dam kontakt...kvadratići u onom malom ekranu gdje  je kontrola dugog svjetla.

640x480.jpg

Edited by lan_fan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6.11.2018. at 6:27 PM, lan_fan said:

kod mene sae to pojavi automatski kad dam kontakt...kvadratići u onom malom ekranu gdje  je kontrola dugog svjetla.

640x480.jpg

Meni ne. Nesto se trebalo pritisnuti da bi se bas ta skala tu pojavila.

 

On 3.11.2018. at 10:13 AM, Zan Batist said:

znaci lose iskustvo, nikakvu si je preuzeo.. :) 

znam odlicno sto je Thesis i da nije racinalan izbor..

Ne mogu reci lose iskustvo, jer meni je dan voznje sa njom vrijedniji nego sve te male gluposti koje su me tukle po dzepu. Sada vec moguvreci da sam je doveo u skoro pa perfektno stanje. Ali i dalje se radi na sitnicama. Ako se odlucis za trgovinu, javi se, vec sam napravio neke veze gdje treba, pomoci cu ti da postanes vlasnik jedne od ovih gospodja... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

krivo, dijagnostika to odradi bez poseBnog tastera...pogledaj na 5.18 min.

 

www.youtube.com/watch?v=zo2k4ChMh_U

Edited by lan_fan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/31/2018 at 6:45 PM, Driv3r said:

I kod mene je bilo samo na kontaktu ali se posle nekog vremena izgubilo i vise se ne pojavljuje...

Imaš dugme kojim poništavaš kilometražu, ispred instrumenata je desno. Njega stisni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...