Jump to content
FAS Goran
galius

Fiat Croma ili Ford Mondeo?

Recommended Posts

i vise od toga.covek je otisao na plac,pregledao,probao i preneo svoje utiske detaljno.o nekim detaljima mi  ispricao i telefonom.  nego da budem precizniji,  vasi utisci, da li ga neko vozi,sluzbeno ili ga poseduje. potrosnja,intervali servisa u odnosu na stila ili cromu.  jel primetna i u cemu razlika u  viznji i odrzavanju u odnosu na fiat-e. sta da ocekujem,cemu  da se nadam ako ga pazarim.  i sl.  ne znam puno ljudi koji ga voze,osim par kolega,al pitanje je koliko su oni objektivni.  korisne informacije ce mi svakako dobro doci.

Edited by galius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada vidim na placu kola D segmenta stara 10 godina a presla magicnih 160k za cenu nizu nego na zapadu sa tom km....sve mi bude jasno. Inace, Mondeo je lep auto ali mislim da je skuplji nego sto vredi. Vozio sam ga i generalno sam imao neki osecaj jeftinoce...Titanium sigurno izgleda malo bolje ali ne bas vredno tih para.
Posto vidim da je dilema izmedju Mondea i Crome, ja mislim da je Croma mnogo bolji izbor jer se dobra moze kupiti za mnogo manje para.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogresno pitanje iz prvog posta, na pravim mestima ;) .

Realno, koju od dve ponudjene solucije i tamo i ovde ocekivati od vecine?

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma veselo i tamo i ovde:lol:. a mene glava boli zbog dileme i dumanja. stila kad sam kupovao trebalo mi je 6 meseci da se smislim i nisam ni trunku pogresio. izgleda da me isto ceka. nema se para za bacanje.  konkretno ovu sam isao da gledam:

 

Screenshot_12.jpg

 

00421b2ac61d-1920x1080.jpge177513cc7b4-1920x1080.jpga43bf75a61a7-1920x1080.jpg28d97d46b7d1-1920x1080.jpg

92d3cb59426b-1920x1080.jpg7025846adec8-1920x1080.jpg1bd0b50ac637-1920x1080.jpge574186de5b1-1920x1080.jpg

b141043682f1-1920x1080.jpgb47438be0226-1920x1080.jpg6888d4e0f339-1920x1080.jpg9b3e279f525a-1920x1080.jpg9679e7b000ab-1920x1080.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13203461/fiat-croma-19-mjt

 

 Nije sa placa,3 godine se vozi ovde. zadnji sileni treba da se menjaju,lose gume,ima neko ostecenje ispod zadnjeg stakla. i dobru opremu

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen i slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja o mondeu imam visoko misljenje, meni je to dobar auto, samo da nije karavan. Kad bi morao karavana verovatno bih pre kromu gledao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cromi ova boja najbolje lezi, ima extra opremu. Spustis cenu za ulaganja sto ima i teraj.

 

Mondeo deluje za isto godiste kao da je noviji. Ispasce dosta skuplji + registracija i svi servisi da se urade.

A vec kazes da se nema para za bacanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, galius said:
tacno tako. em u startu povoljnija-jeftinija i registrovana,em manje ulaganja. mislim da sam odlucio

Dobar izbor


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎10‎/‎20‎/‎2018 at 7:28 PM, Pluto said:

Odma se na slikama vidi da je udaran i napred i nazad, vidiš nijansu u bojama

iskusnoB) .. prvo mi se ucinje prebrza izjava, al kad sam se zagledao vidim da iz istih uglova slikanja je razlicit' odsjaj svijetlosti na neke dijelove auta..

meni se svidja Mondeo + PSA motor (bolji su od fordovih dizela) al ipak glas za ovu Cromu (boja, panorama...) prelijepa je..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...