Jump to content
FAS Goran
vagenovac

BMW Serije 5 F10

Recommended Posts

Tag nije hteo da ocita, zamalo da bude bliski susret sa rampom.


Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока



db374ca1fc12d250eb51f71937b1189d.jpg5bc0064f49bea4e13666953fe95d0d77.jpg


Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeo tag na ENPay, konfigurisu ga da skida direktno sa kartice, nema dopune :)
Fina stvar, ne brines brigu koliko jos imas na tagu.
Moze se konfigurisati i postojeci tag, 600 dinara naplacuju tu uslugu.
Iz aplikacije se vrsi dodavanje kartica sa kojih se vrsi naplata
 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat, sredjen format, skinut TT potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni uvek prodje kroz glavu “sta ako zaglavi” tako da gledam da ne idem ka tagu sa vise od 60km/h, ako i toliko.

 

Pogotovu je nezgodno sto se nadje neko pametan da te sustize s ledja sa 90km/h tako da i ako ti stanes, on sigurno nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vam tag uvek stoji kod retrovizora, ili ga sklanjate pa kacite samo za put? :D cini mi se da je promenio zvuk od ovog sunca hahah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/2/2021 at 11:57 AM, PremieRacing said:
Sad mi je napokon jasno što sam ja odvalio rampu... uvek sam se trudio da prođem što brže   :rofl:

Zar to nije i poenta?
Neka gornja granica je 80km/h :)
Na sigurnoj strani gornja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecom pa nisu imali diskove sa rupicama na stanju inace bi vrlo lagano mogla pasti neka impulsivna kupovina :D  

 

Sve u svemu osecaj je kao da je nova godina u novembru, bukvalno imam zelju da pomerim majstora da delovi jos koji dan stoje kod mene :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, dekirs said:

Trebao si sve duplo da kupis pa da ti stoji kod kuce :D

 

Nego, sto Ravenol ? Ima neki poseban razlog ili ?

 

Zato sto je ubedljivo najbolje ulje koje moze da se kupi za moj auto, u tom standardu, specifikaciji, gradaciji, a moze da se nabavi kod nas.

 

Da li mi je neophodno, naravno da nije, ali eto zelja neka, kao sto mi nije neophodan ni auto od 200ks, a vozio bih i od 500ks svaki dan :D  

 

p.s. ovo najbolje je zasnivam na podacima o radnom viskozitetu, tacki stisnjavanja, tacki paljenja, % isparivanja, jacina uljnog filma (HTHS)

 

Evo da nabrojim neka odlicna ulja koji mi takodje odgovaraju, a odskacu daleko od proseka.

Npr. shell ultra ect c3, bmw oem ulje, mobi 1 esp formula, liqui moly, motul 8100 xclean, eneos sustina (nema LL04, ali je c3) ili eneos ultra ako bih se striktno drzao fabrickog odobrenja kao kod ostalih ulja.

Sva pobrojana su vise nego dobra ulja, ali eto kad sam vec razdvajao nijanse ravenol je isplivao na vrhu, pa sam se odlucio za njega.

 

Inace od gore navedenih ulja najbolji odnos cena kvalitet je makar u mom standardu i gradaciji shell i liqui moly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne moras objasnjavas da l' je neophodno il nije, sve jasno, znam da nisi kupio zato sto ti se ambalaza svidja :DSuper, to me je i zanimalo. Kakva je cena po litru za Ravenol ? 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, vagenovac said:

p.s. ovo najbolje je zasnivam na podacima o radnom viskozitetu, tacki stisnjavanja, tacki paljenja, % isparivanja, jacina uljnog filma (HTHS)

 

Evo da nabrojim neka odlicna ulja koji mi takodje odgovaraju, a odskacu daleko od proseka.

Npr. shell ultra ect c3, bmw oem ulje, mobi 1 esp formula, liqui moly, motul 8100 xclean, eneos sustina (nema LL04, ali je c3) ili eneos ultra ...

 

Aj pls, kad si toliko u materiji, da mi vidiš i kažeš gde se tu nalazi Petronas?  (Syntium 7000dm)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...