Jump to content
FAS Goran
vagenovac

BMW Serije 5 F10

Recommended Posts

To je krenulo jako pa je stalo... mislim da je period downsizing-a i zvanično završen. Svi se okreću hibridima i struji. 

 

Pored toga, užasno mi ide na nerve što automobili postadoše za upotrebu kao pametni telefoni. Touchscreen ekrani i opcije. Gde su bre nestali 4 točka i mehanika  <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, PremieRacing said:

Pored toga, užasno mi ide na nerve što automobili postadoše za upotrebu kao pametni telefoni. Touchscreen ekrani i opcije. Gde su bre nestali 4 točka i mehanika

Imas istomisljenika ;) . A na gangije mi ide i pomenuta elektrifikacija :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cista usteda, za funkcije ti trebaju dugmici, za koje treba prostor, ozicenje, ergonomija da se odradi, pa je bitno za osecaj u kabini od kakvog su materijala, bolje ili losije plastike, metalni ili keramicki, da li su utegnuti, da li su dobro amortizovani itd.

Onda sve to lepo natrpas na touchscreen i eto ustede znacajne.

 

Zasto najnoviji bentli pored velikih ekrana ima i gomilu dugmica i tockica, zato sto usteda nije u planu :) 

 

Bentley-Continental-GT-Review35.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugorocna potrosnja na 330d@dellas :D

Moze on da trosi i 5l na 80kmh kad se ugreje, ali u ovih 3000kmh proseka je 1500km autoputa, ostalo gradska/prigradska voznja :)

 

rew500.jpgrew501.jpgrew502.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odem kod kuma na slavu sinoc i ukradu mi cepove sa felni.

Nisu prvi ni zadnji cepovi koji su mi ukradeni, ali obicno se desavalo kada auto prenoci negde, jos parkiran uz trotoar, prolaznika koliko hoces...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vagenovac said:

Odem kod kuma na slavu sinoc i ukradu mi cepove sa felni.

Gde?
Dobro si prosao, bili neki na Novom Naselju pa ostali bez enterijera skroz :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liman sekspirova do trotoara ispod bandere jer kao necu da patkiram na grbavici pa sam em pesacio em ostao bez cepova
 
Na Limanima su svi koji su mogli, ostali bez cepova felni, ja na dva auta

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/10/2020 at 10:20 PM, totti said:

Nije petica, ali je BMW. I sad će neki da opletu kako auto postaje sve manje auto emoji3.png,

ali meni se ovo baš sviđa emoji4.png20200110_094629.jpg20200110_094621.jpg

 

Neću ni da pletem ni da heklam, i meni je ovo lepo   :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako slikano deluje fino (mada bih mozda vise voleo da svetli u boji ostalih instrumenata i dugmica), ali recimo, nedavno sam prolazio pored mercedesa s class kupe, auto je bio paralelno parkiran sa ulicom, i taman kad sam prolazio pored njega, momak je otvarao vrata i izlazio i kako sam isao 5 kmh, imao sam lepu priliku da vidim iznutra, i ono je svetlelo LJUBICASTO! Trim enterijera je bio onako svetlo siv, onako ulakirani paneli fino sve, i onda bam ljubicasto, znaci ne da je seljacki izgledalo, nego zvoni. 

 

Rekao bih generalno kad su svetla u pitanju, tanka je granica izmedju ukusa i neukusa :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepo, ali koji je model na slici, ne prepoznajem.  
X5 F15

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Kod S klase mozes da biras kakvu boju hoces, bukvalno sve ima, za svakog ponesto  
 
Može i ovde

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovako slikano deluje fino (mada bih mozda vise voleo da svetli u boji ostalih instrumenata i dugmica), ali recimo, nedavno sam prolazio pored mercedesa s class kupe, auto je bio paralelno parkiran sa ulicom, i taman kad sam prolazio pored njega, momak je otvarao vrata i izlazio i kako sam isao 5 kmh, imao sam lepu priliku da vidim iznutra, i ono je svetlelo LJUBICASTO! Trim enterijera je bio onako svetlo siv, onako ulakirani paneli fino sve, i onda bam ljubicasto, znaci ne da je seljacki izgledalo, nego zvoni. 
 
Rekao bih generalno kad su svetla u pitanju, tanka je granica izmedju ukusa i neukusa  
Drugacije je unutra, ta siva koza odbija to svetlo pa se pravi neka druga nijansa. Nije bas tako kako od solja izgleda :)

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, horvat said:

I u Meganu moze to :D:D:D 

Momentalno odustajem od cetvorke :lol: .

Definitivno ne vredi - kako stvari stoje, moracu da se prilagodim ovim novim *** trendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...