Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

I, naravno, problem sa smradom i povremenim curenjem nafte kod paljenja (ostane fleka na asfaltu) nije resen. Lepo ja rekoh jos odavno da u Krusevcu ne postoji mehanicar koji zna posao.
Ne znam samo sta bi radili da sam dovezao Carreru a ne jebenog Stila.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sad i ne smrdi toliko ali me nervira jer me prave majmunom. Stoji auto 3 dana u servisu (a ja se jebavam da pesacim) i nista se ne uradi. Oteracu kos nekog drugog pa ce da se resi nego sto mi samo zivce kida. Mozda je ipak vreme da se proda, nek posluzi sledeceg vlasnika bolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je na bivsem stilu na temperaturama oko 0° ili nize, curela nafta sa pumpe, ali i sa nekog creva iznad pumpe, valjda su se gumice stvrdnule od starosti i hladnoce, pretrpeo sam tako tu jednu zimu koju je bio kod mene.

Doduse curenje na tom crevu iznad sam resio.

Smrduckala mi je nafta u kabini.

Kako malo otopli tako nema nikakvog curenja.

Predlog za resenje problema je bio da se skida pumpa i da se nosi kod bosiste da je predihtuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustalo je i meni na crevu pa sam to menjao prosle godine.
Pa i rekao sam slepcima da ako pumpa ne valja da se predihtuje, ali dzaba.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nadji bre pismenog majstora.Dzaba trosis novac i vreme. Nije auto kriv sto neko ne zna da uradi,pa cisto kao nesto da kazem okrpi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bih ja ali nikako da nadjem takvog. A ne mogu finansijski nikako da se uklopim da idem svaki put do Gorana (a ni vremenski) i onda jbg.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma sad i ne smrdi toliko ali me nervira jer me prave majmunom. Stoji auto 3 dana u servisu (a ja se jebavam da pesacim) i nista se ne uradi. Oteracu kos nekog drugog pa ce da se resi nego sto mi samo zivce kida. Mozda je ipak vreme da se proda, nek posluzi sledeceg vlasnika bolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


850...

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lomim se sta da radim. Zao mi je da ga prodajem a izgleda mi je malerozan. A i nemam ideju neku bas ni koliko mogu da izvucem. Stavio bih varijantu sa ovim novim gumama i alu i varijantu sa 15-icama i celicarama sa manjom cifrom. Koliko je uopste realno ocekivati s obzirom da je sve zivo izmenjano?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, MS PK said:

850...

I Flex da casti klopu sto ga prodade :) , za Micu i forumase... 

Cene su ti vrlo sarene za Stilo, kako se naleti. Plus sto covek nije pametan sta da stavi kada je ulozio toliko, u tako kratkom vremenskom periodu kao ti. A ima ih gomila na oglasima za male pare, koji ubijaju cenu.

Takodje sam razmisljao sta da stavim prosle godine, na PA okacih za 2500 EUR. Otisao je u roku od par sati, prodat kolegi preko foruma za malo manje. Da nisam vec kupio Sporta (a imam samo jedno mesto u dvoristu), stavio bih jos koju stotku vise i cekao malo duze. Koliko sam poziva imao preko PA za tako kratko vreme, moglo je komotno. Sto je najinteresantnije, s obzirom da ga ima kao pleve, nije bilo toliko karakteristicnih zvaka "Druze, znas li ti da Stilo ima za toliko i toliko", vec su se javljali ljudi spremni da ostave kaparu uz korekciju, ako auto valja.

Tako da vidi koji je neki prosek, ako ne zuris stavi malo jacu cifru, pa polako koriguj prema interesovanju. Ili ono sto najvise mrzim - poskidaj sta valja, prodaj auto po ceni proseka, a delove, navigaciju, felne, gume zasebno...

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, najbolje je kad ne žuriš sa prodajom pa staviš jaču cenu i neka stoji...neko će se javiti već :)
A i uvek znaš da imaš 850e ako je hitno :D

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad se poskida, jako teško se prodaje posle, na kraju završi u nekoj gajbi na tavanu...a bolje sa autom da je otišlo.

 

Послато уз помоћ ТT

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? Ja bas imam odlicno iskustvo, prodao sam bukvalno sve sto mi je bilo visak sa auta. Raznorazne izmene, dorade, upgrade-i (delovi, felne, gume, audio,...). Cak i ono sto sam mislio da nema sanse da ode, imalo je zainteresovanih. Jednostavno je bio masovan model kod nas.

Pogotovo stvari poput navigacije, 17'' felni, novih guma koje covek uze... Izvuce se tu fino, ako vec ne ide u paketu sa autom. A upravo i ja napisah da ne mrzim nista vise nego kad si prinudjen da ciganises, kupusas i prodajes odvojeno. Ali takva je situacija na trzistu, krsevi diktiraju cene i trazi se uglavnom sto jeftinije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neshtry, za 1500e nema teorije da bih ga dao. Pa makar i bez tockova ikakvih.

Kontao sam nekih 2500 sa felnama i gumama i mislim da je to ok s obzirom da je ulozeno bas mnogo. Mada jos uvek nisam prelomio da li da ga dajem uopste ili ne, sta znam.

Jbt kad pogledam, gume + medija + sredjivanje felni + ozvucenje 1000e.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svake dan, minut, sec cene padaju... Jbm li ga... Za kupovinu dobro ali za prodaju bas i nije...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za kupovinu odlicno, smesno sam doplatio za skoro deceniju mladji i napucaniji auto.

Generalno su cene polovnjaka pale, pogotovo poredeci sa pre 10-15 godina npr.

Bas moze da se uzme dobar autic, za korektnu cifru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...