Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

....skines brisac i zavaris rupu..

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока



Haha.
Nisam uspeo da skinem tapacir, ono uhvatilo daleko bilo. Jedva i ona dva srafa odvio.
Evo felne :
b8ad602d6469c80279c423f047bcae8c.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@toma ks, Marko iz Makresana. Ako ti zatreba javni da ti pustim broj. @Djuk85, i meni se bas svidja. Ima na par krakova malih neravnina i blagih ostecenja ali ne moze bas fabrika jbg.
@MS PK, i bolje sto nisu Blade. Ove su me odusevile kad sam ih video jos kad sam ga uzeo.
Evo kako su bile oljustene prosle sezone :
8b793a56cfd724f2685b9619bcc45e82.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Blade" koliko god da su ceste i koliko god da se neki sprdali - u 17'' mi je i dalje ubedljivo najlepsa felna za Stilo. Uboli su je uz dizajn auta samo tako, trebali ste da vidite svojevremeno cene za njih dok se Stilo nije namnozio ovde (od 2010. pa naovamo).

3 hours ago, Flex said:

Nisam uspeo da skinem tapacir, ono uhvatilo daleko bilo. Jedva i ona dva srafa odvio.

Drze zabice opasno. Mrzim ih, da to ne mogu da opisem :) . Mada i za to ima leka... Kada bude lep dan, ostavi auto da se malo osunca. A nije zgoreg da za te stvari kupis jedan srafciger za zabice/tapacire. Uzeh preko eBay za 200 kinti. Pogotovo je dobar za vece delove, umesto da cupas i rizikujes da izlomis nosace ili cek i sam deo, ovako gadjas direktno medju rogove :)

 

akcija-beta-alat-za-zabice-tapacirunga-3158-500x500.thumb.jpg.0feab57d6e57e486564b305512ed83ad.jpg

 

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, svaki drugi Stilo ima Blade pa mi se vise i smucile da ih gledam. Pre bih uzeo one Sumaher, dosta mi lepse deluju.
Sacekacu da upekne onda malo, mislim da bih pre izlomio plastiku nego ono skinuo (vucem ali ni da mrdne). Ispala mi je neka mala kao sundjerasta kapica iz onog dela gde je bravica. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da ti stajem na muke,al velike su sanse da ces polomiti nesto oko tapacira.Na stilu je uzasan kvalitet te plastike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre ja sam skidao svski tapacir pa i taj i nikad ni muke ni najmanjeg problema. Skinuo li si ti imbus srafove rodjo? :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne bih da ti stajem na muke,al velike su sanse da ces polomiti nesto oko tapacira.Na stilu je uzasan kvalitet te plastike.

Ma uzas je plastika, na tapaciru ma vratima sam izlomio jednu kad sam prvi put skidao.
Komplikovano skidanje a kvalitet nula.
Bre ja sam skidao svski tapacir pa i taj i nikad ni muke ni najmanjeg problema. Skinuo li si ti imbus srafove rodjo?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока



Skinuo bre, ne citas nista. :D
Ne znam kako si ono lagano skinuo ni da mrdne nece. A zapeo sam onako fino.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam, ja krenem od prve, podvucem prste i cupam redom posle

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' kreces sa strane ispod stakla ili odozdo kod jezicka?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam gde pusta gorivo sve mu biiip. Na ovom spoju sa plasticnim rezervoarom (crevo od filtera ide). Kako se ovo skida? Kliknuo sam na ona dva mala sranja sa strane ali nece da izadje na gore.

Ima li ovo crevo u prodaji, da uzmem drugo?

b1fa9c07908aab2507f0d4374842d97a.jpg

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Flex said:

Ne znam, svaki drugi Stilo ima Blade pa mi se vise i smucile da ih gledam.

Jbg sad :) , ako bi se islo takvom logikom - i Stila ima kao sase po ulicama zadnjih 5, 6 godina... Nije bas tako, pre ces natrcati na ulici na Stilo, nego gledajuci samo Stilo na onog koji ima Blade. Ima ih, ali ne bas toliko, ubedljivo najcesce se tera 15'' celicara, od 16'' Dynamic, pa onda sve ostalo u dosta manjem procentu. Pricam cisto kako je nesto dizajnerski uskladjeno i odlicno uklopljeno - ostre linije felni uz isti takav dizajn auta. Em petokraka :). Ja sam na kraju godinama vozio fabricke GT 16'' najvise zbog velicine felni/guma koja mi je odgovarala (pre 10-15 godina uglavnom smo vozili 215/45, ko je imao 17''). Najlepsa fabricka felna u 16'', ali estetski kompletan utisak auta je evidentno bolji sa Blade 17''. I dan danas kada u gradu vidim lep i ocuvan 3 porte Stilo + Blade, prvo mi u oko upadnu lepe felne i njihov sklad sa autom. Schumacher jesu retke, ali su za moj ukus previse nakicene. 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, meni nekako Blade deluju suvise obicno. Schumaher mi vec ostavljaju dosta bolji utisak. Jbm li ga, ali svakako ne bih menjao ove ni za Schumaher ni za Blade. Jedva cekam da ih izmontiram konacno, da ne gledam ove sugave ratkapne.
Inace, skinuo sam ono crevo (izaslo malo goriva) navukao kao malo bolje pa cu videti sutra ujutru. Sreca pa nije CR pumpa problem, crevo je bar jeftino.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Komso legle su odlicno

Hvala komso, uzivo jos bolje izgleda.
Interesantno...

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока



Moz' da prodje? :D


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos abarth pragovi, led u kratka i smiricu se.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec planiras sminkanje, 3 Porte bez kacketa - nije to to ;) .

Za moj ukus, ova boja na gumama je cist visak, eto tako najblaze da nazovem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je i punto tri porte bez kačket a bzvz a kamoli stilo... Ali zezaju ovi na tehničkom...

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...