Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Uposljen sam od 06:45 pa do 17, 18 svaki dan. E posle toga krecem sa ovakvim idejama. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ti dosadno kad si kući...Što ne produžiš do 22h?

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce lepo da cucne, videcemo. Uostalom, lako cu da skinem ako ne legne lepo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezam se, bitno da se tebi svidja

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja žena radi od 07h do 19h kao medicinska sestra u bolnici svaki dan,pre podne ima pomoć u vidu glavne sestre koja joj komanduje...nova doktrina iz ministarstva:jedna sestra-jedan doktor...

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je najefikasnija varijanta da vratim ovu lajsnicu u fabricko stanje? Ima dosta ogrebotina pa bih sredio to.

Ima li neka brza varijanta i laksa od ove :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/63691-farbanje-crnih-mat-lajsni-u-boju-auta/

:D

33c665092b9f02bee76b6123b65de6db.jpg

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oblepi zastitnom trakom i predji bumper sprejom. Brze od toga ne moze :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros opet (zadnji put pre 4 meseca) osetio miris goriva u kabini (ukljuceno grejanje, klasika). Pregledao posle i bukvalno nigde nisam uspeo da nadjem tragove goriva. Vozio opet i nista, smrada ni u tragovima. Gde li pusta ebem li ga. Pregledao sve spojeve (koje sam mogao da vidim) i sve ok.
Inace, gume jos nisu namontirane a nervoza raste. Juce ozbiljno proklizao na krivini, za dlaku izbegao ozbiljan sudar. Hebo me dan i kad poslah felne na farbanje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri pumpu visokog pritiska, zna da proslini prilikom paljenja.
Proveri i common rail magistralu, spojeve cevčica kao i kraj "frule" iznad zvona menjača.

Послато са LG-G3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proveri pumpu visokog pritiska, zna da proslini prilikom paljenja.
Proveri i common rail magistralu, spojeve cevčica kao i kraj "frule" iznad zvona menjača.

Послато са LG-G3

Aj da probam da objasnim sta sam gledao. Pregledao creva od dizni i sve spojeve okolo, pogledao takodje na filteru goriva i nigde ne videh da curi. Imas li neku sliku pa da mi oznacis gde da vidim jos?

Za lajsnu uzmes novu iz kopije.Za miris goriva ona tanka creva sto idu na dizne  i oko njih,to ti je sigurno

Ma jok, suvo k'o barut. I meni je palo na pamet da je oko nekog spoja ili oko onog plasticnog rezervoara ali nista.
Interesantno mi je da se to desilo samo 2x u zadnjih godinu dana i nikad vise pa je zajebano da izvalim gde je muka.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini poklopac i ujutru na prvo paljenje odmah izasji i pregledaj pumpu. Hoce ona da pusti par kapi prvih minut -dva i posle prestane

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle konacno felne, u podeljak montiranje.
Malo pre uocih jos jedan problem. Dignut gepek i krece da kaplje voda. Kolko sam uspeo da vidim kapalo je iz ovog oznacenog dela (negde ispod plastike). Gde da trazim resenje?
c2372e575506876a43718846144d6a47.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini tapacir gepeka i videces. Ili je na nekoj od zabica koje drze lajsnu gde je brava i osvetljenje ili imas neku rupu viska od tablice..naci ces. Sto sad cekas ponedeljak za felne?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz nekog razloga ti se skuplja voda u vratima (glavni uzrok), a takodje i ne otice (uzrok 2). Pored ovoga sto je Mica naveo, proveri i zaptivnu gumicu oko zadnjeg brisaca, ne tako retko zna da pravi problem. Takodje proveri i da ti nisu zacepljeni odvodi u donjem delu vrata.

5 minutes ago, MS PK said:

naci ces

Da ne bude samo kao onaj stari fazon, kako u Zastavi i Mercedesu testiraju da li kabina dihtuje :) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skini tapacir gepeka i videces. Ili je na nekoj od zabica koje drze lajsnu gde je brava i osvetljenje ili imas neku rupu viska od tablice..naci ces. Sto sad cekas ponedeljak za felne?
Pozabavicu se posle time.
Nisu se dovoljno prosusile pa da ne oderu prilikom montaze (tako mi je i vulkanizer rekao). Bar su ispale vrhunski, uteha za ovoliko cekanje (postavicu sliku veceras).
Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока



Iz nekog razloga ti se skuplja voda u vratima (glavni uzrok), a takodje i ne otice (uzrok 2). Pored ovoga sto je Mica naveo, proveri i zaptivnu gumicu oko zadnjeg brisaca, ne tako retko zna da pravi problem. Takodje proveri i da ti nisu zacepljeni odvodi u donjem delu vrata.
Da ne bude samo kao onaj stari fazon, kako u Zastavi i Mercedesu testiraju da li kabina dihtuje  .
 

Cudi me to odjednom (a nije ni padala neka kisa sinoc). Koje je resenje ako je ta gumica u problemu?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zamenis, predihtujes, ziva guma i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...