Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Neshtry, za 1500e nema teorije da bih ga dao. Pa makar i bez tockova ikakvih.
Kontao sam nekih 2500 sa felnama i gumama i mislim da je to ok s obzirom da je ulozeno bas mnogo. Mada jos uvek nisam prelomio da li da ga dajem uopste ili ne, sta znam.
Jbt kad pogledam, gume + medija + sredjivanje felni + ozvucenje 1000e.
 
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
 
 
 
Ajd videćemo na kraju... Daj Bože!

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate pusti ti to sto si ulozio..stavi se na mesto kupca sad i otvori oglase i citaj, opisi su ko copy - paste. Svaki je odlican, pre 10-ak hkm uradjen v.servisi, gram ulja ne trosi, potrosnja 5.5l po gradu...svaki auto
Mozes da ga prodas za malo vecu cenu u svom mestu samo, ko ga zna ili vidi kakav je ili pak ko zna tebe. U svakom slucaju oglas je dzave, lupi cenu i cekaj

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

A i nema se sekiras, moja ponuda ti stoji uvek. Ako si toliko emotivno vezan za te felne i gume, skini i stavi mi nesto samo kolko da nije na klocnama

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i gledam bas iz ugla kupca. Pre bih dodao pare da uzmem auto na kome je sve sredjeno i dosta ulozeno nego NOV NOV NOV iz uvoza koji je prevezao vise drva nego ljudi. 

Pa to bi i bila najbolja varijanta, da ga uzme neko ko zna kako je pazen. Greota je da se usere sad posle ovoliko mog truda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gimila ih je oglasima, sada vlasnici Stila koji su paženi i oni koji nisu bili paženi žele nešto novije...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman, šutaj to i okreći novi list. Meni neko da pokloni takav urok auto, ne bih prihvatio...Prodaj što možeš bolje i idi dalje
Teši se da nisi uzeo Peugeot 407,ko moj komša, jer su delovi za Stila niže cene i dostupniji...Ovaj crče i opet ide biciklom


Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa i gledam bas iz ugla kupca. Pre bih dodao pare da uzmem auto na kome je sve sredjeno i dosta ulozeno nego NOV NOV NOV iz uvoza koji je prevezao vise drva nego ljudi. 
Pa to bi i bila najbolja varijanta, da ga uzme neko ko zna kako je pazen. Greota je da se usere sad posle ovoliko mog truda. 
Nisi me razumeo. Hteo sam da kazem da svi lazu i da su kola sa oglasa sva ista pa ljudi ne veruju vise u to sto pise

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mica je za ovo u pravu.Gledali smo barem jedno 5 e90,preko tel sve full,uzivo haos.Jedan je valjao mehanicki top,al imalo da se farba na njemu barem 400e.Okacis na oglase,ne kosta te nista.Ja sa librom sam imao 2 poziva,jedan covek je dosao i kupio je odmah, bez da otvori haubu.Cena je bila mozda cak i najaca na oglasima,drugi su pričali nema sanse,al vazi staro pravilo,dobar auto sw uvek prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da bi brzo otisao jer sumnjam da na oglasima ima neki koji je u boljem stanju. Ne brinem toliko za prodaju, vise me muka hvata od biranja sledeceg i muka oko popravljanja (opet). A i sada bih uzeo samo od poznatog vlasnika i sa vodjenom evidencijom servisa i ostalog (kao sto ja radim). 

 

Edited by Flex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ili Grande Punto 1.3mjet 75ks... To je napr. moj uži izbor...
Tebi je bar Kraljevo blizu...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se uzme lepo vozilo iz uvoza, itekako ima da se probere. Ali treba pratiti ponudu, biti brz, ne trubiti okolo i odmah reagovati - takvi automobili maltene i ne dolaze do oglasa. A imas dreseva istog modela koji se vuku bukvalno godinama.

Slazem se da ima raznoraznih lupetanja u opisima oglasa, u ovoj poplavi krseva. Kada sam krenuo da njuskam za prodaju pocetkom prosle godine, bilo je oko 850 Stila u oglasima, od toga 3 Porte oko 300 komada, 3 Porte JTD oko 200 komada... Samo sto je max cena sada cca 2700 EUR, tada je bila par stotki vise. Ali da su sva vozila na oglasima ista i da isto vrede, naravno da nema sanse.

Pa evo samo sta od Stila prodje pored mene tokom dana, gro je blagi uzas. Izlupani, bez karoserijskih sitnica, sa novogodisnjom signalizacijom na tabli, bez pola sijalica, purnjaju, ocigledno bez namere da se ista ulozi u njih. A vidjam par komada 3 Porte, da mi i posle skoro 20 godina privuku paznju na ulici, svaka cast vlasnicima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je u Kraljevu? 

U Bravu je bese nesto vise sedenje nego u Stilu? GP 1.3 bi mi posle Stila bio kao biciklu da vozim a i ne svidja mi se. Mnogo je skucen unutra, prostora nigde a ni sam enterijer je slicna drljava plastika kao kod Stila tako da me i to odbija. 

E sad, ne mora da bude oprema u fullu ali neke stvari su mi obavezne. Multimedija, mf volan (to mi sada fali na Stilu), 17-18" tockovi, grejaci retrovizora, el podizaci i slicno se podrazumevaju, da enterijer ne bude od ove odvratne plastike, normalna sedista (posto su ova ocajna), nisko sedenje, atraktivan izgled i nikako da ne bude slabiji od Stila (vozim povremeno 1.5dci i ono je bicikla). Koliko vidim slabo sta ispunjava ove zahteve a da ne kosta Boga oca, nekako mi A4 tu dolazi kao ocigledan izbor (mada stariji su presli o-ho-ho) a noviji su mi van budzeta. 

Po pitanju Stila, i ovamo ih ima gomila i bukvalno 90% njih dimi, svetli unutra sve zivo, izlupano itd itd. I naravno da ne moze takav krs da bude cenovno isti kao sredjen. 

Edited by Flex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letos sam obilazio Kraljevo i prodavce sa burazerem iz Leskovca, kada čovek prošeta i razgleda malko, može da se dobije i ideja i može da se probere... A ima i u Kruševcu, ali je skromnije i nisu baš najljubazniji...

Ja iz Astra prešao u punta, ti ne možeš iz stila u grande punta.. Sedneš u auto pa vidiš

U Kraljevu ima puno placeva zbog carinarnice, i baš puno auta u ponudi...

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Krusevcu ti je neljubaznost na svakom cosku, to nemoj da te cudi. Ovde ljudi inace mnogo slabo odrzavaju automobile, ne jebavaju rupe (gas i teraj preko), menjaju ulje kad se sete itd itd. Doduse imao sam par mnogo lepih ponuda od prijatelja (top stanje, poznata istorija, mala km itd itd) ali su to automobili iz dosta viseg cenovnog ranga pa su odmah otpali. Sve ovo malo starije i (meni) dostupnije je oleseno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada pominjete Kraljevo, ako te jos uvek zanimaju Zabari (a zao mi je sto si imao takvo iskustvo, pa generalizujes) - drzi na oku plac "Garo automobili". Dovozi iz Svice, zna da ima bas lepih primeraka u nekom rangu cene koji te zanima, ali ono mladje sto valja bukvalno odmah odlazi, pa ostaju stariji primerci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa probao sam GP zato i kazem. Usko, bas usko (kad sam seo posle u Stila kao u duplo veci auto da sam usao). Iako mi se svidelo kako ide 1.9 130ks (valjda bese toliko) sa nekom sport opremom (cupa odlicno) smorio sam se zbog nedostatka prostora. 

Hvala Ivane, imacu na umu. Pa nisam definitivno otpisao Zabare ali mi je enterijer poprilicno postao odbojan kod njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, kod njih sam video par lepih i mladjih primeraka, pa su mi zapali za oko kada sam trazio za sebe. Ali kazem ti, novije ode odmah, pa ostanu stariji. Cisto ti prenosim svoje iskustvo.

A Stilo je i za moj ukus bio najtanji upravo sto se tice sedista i enterijera. Sto sam X puta pomenuo i na svom predstavljanju, bukvalno su sa glupim sitnicama bespotrebno kvarili opsti utisak o vozilu. S druge strane, kao sto ti rekoh, u to vreme su enterijeri u C klasi uglavnom i bili slicni plastikaneri. Svi su to kasnije primetno popravili u iducim generacijama. Da mozes da svratis na neki skup, pa da probas odrzavane Fiate, Lancie i Alfice iduce generacije od vlasnika, ubedjen sam da bi imao totalno drugacije misljenje (o svemu, pa i o enterijeru)... Naravno, probaj sto vise proizvodjaca u klasi koja ti se svidja, najlakse ces tako steci utisak sta ti lezi. A i bice ti znatno lakse u potrazi i iskopavanju ocuvanog primerka, nego da "saras" :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odeš pogledaš i probaš...

Moj burazer je jurio pasata 5.5,kada bi stigla tura, čovek bi javio i iz treće se pogodio auto...

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15084863/volkswagen-passat-b55-19tdi-svajcarskanov

Pored italijana, lep izbor i vrlo dobrih korejanaca, moram da primetim

[mention=205]Ivan[/mention]

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

 

 

0dd7259efa8f9fdfafe7500c2388e5ce.jpg

 

eb86eec9d285be8c12fc0a657485be3f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruzan ovaj Passat do zla Boga + karavan. A i koza je izmucena samo tako (iznenadjuje me sto je pozadi ovako izuljana) + nedovoljno opreme + sporiji od Stila. 

@dekirs, sta dobijam (objektivno, van zajebancije) tom Alfom u odnosu na Stila kakav je sad? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...