Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Jok, nit poskoci kad se pali nit kad se gasi. Tablica zadnja se ne cuje a na volanu nema vibracija

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kupi original nov ili neku oroverenu varijantu ovako kao ja. Ne bih ti savetovao neke leve marke
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original ce i biti, ne menja se to svaki dan.
Mozda sam se zeznuo za one donje sa Akronom ali jbg sad.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradih danas, konacno, i nosac ispod akumulatora. Auto se preporodio, neuporedivo mirniji. Takodje zamenjeno i kociono ulje i stavljena zimska varijanta. Nadamo se da nece biti nekih vecih ulaganja skorije. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original, kod Bogunovica. 6100 dinara, smirio se dosta.
Prvo sam montirao neki polovan i pritom mi je "majstor" napravio problem sa ocajnom obradom onog dela sto ide preko nosaca pa je treslo kao da ce da se raspadne. Obradjeno sve ponovo, duzi sraf i sad je ok.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce smo isli malo do Kragujevca na ovaj zimski pregled u Nikomauto. Vrlo profesionalno i ljubazno, iznenadih se. Na prijemu veoma ljubazan momak odradio nalog, pregledao auto spolja (da vidi ima li ostecenja), uzeo broj telefona i ubacio auto u radionicu. Uputio me na kafic na spratu u kome je, opet iznenadjenje, pice bilo besplatno. Posle sat vremena dobio poziv da mogu doci po auto.
Na moje veliko zadovoljstvo nema nikakvih problema. Napomenuto mi je da odradim proveru plocica za 4-5000km i to je to.
Mala zamerka ide na to sto nema detaljnijeg izvestaja i voleo bih da sam bio prisutan prilikom pregleda. Ali eto, sta da se radi.
Sve u svemu, konacno jedno pozitivno iskustvo sa nekim servisom.
P. S. Razmisljao sam da li da idem juce ili danas, ali dobro je sto nisam sacekao. Sneg od sinoc ne prestaje, vreme ocajno.

 

5d97d9e7049ddbba880792af2bdea50d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradih sinoc i multimediju pa da napisem koju ako jos neko bude planirao da ubacuje.

U pitanju je PolarLander 8702 7". Android multimedija sa wifi, bluetooth, gps, usb, micro sd. Displej je klasican TFT sa solidnom osetljivoscu (nema preskakanja ni fantomskih dodira). Sam interfejs je veoma prost i intuitivan (sve je tamo gde se i ocekuje da bude) i za 2 minuta se sve podesi.

 

Moze se sinhronizovati kompletan imenik sa telefona i obavljati razgovor preko ugradjenog mikrofona.

Kvalitet zvuka je veoma dobar i cist (nema krckanja, puckanja i ostalih gluposti).

Reprodukcija sa fles memorije ide bez ikakvih problema i seckanja. Probao sam i par spotova u 1080, ide skroz tecno.

Od zamerki imam sto se pojavljuje "image retention" ako je duze staticna slika (posle se izgubi) i nesto neprecizniji potenciometar.

 

Sto se tice ugradnje, potrebno je izvaditi radio i njegov kavez (sa njim sam imao malo problema, nisam znao da se lomi plastika po sredini) i to je sve. Namesti se druga blenda, zasrafi sa 2 srafa i to je to.

Evo par slicica :

 

6641e6feea21d897df70399df623ca32.jpgad56951d37f02f76344347964c09adda.jpga2e5810477910372b949770e637c9cdc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova kao mesta za dugmiće (na blendi, sa obe strane), ne mogu da se iskoriste kod ove aftermarket navigacije...ili ustvari to i nisu mesta za dugmiće nego samo kriju mesto za skidanje blende? :) :question:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, imam jedan problemcic sa haubom. Kad je dosta hladno motor standardno malo bucnije radi. E sad, problem je sto hauba dosta vibrira i pravi buku. Kad pritisnem promeni zvuk (smiri se) ali posle opet drnda. Ima li neko stelovanje za haubu uopste?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vibrira u gornjem delu, ali drnda dosta spolja (dok se ne smiri motor malo). Kad podignem haubu sve ok.
A i menjao sam skoro nosac ispod akumulatora majku mu. Primetio sam da mi se osecaju vibraciji i na naslonu za ruku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...