Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Videce sta mu je i koliko falilo kada montira kacket i krene opet da pozira ;) . Najlepsi deo tog auta je gu*ica, a tek u svoje vreme...

Pa kad jos spojler baci senku na staklo (pa jos zatamnjeno) - im'o, znam sta pricam :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamna stakla sam planirao za sledecu godinu (ali mi zao da dajem pare ovim lopovima), a kacket (nadam se) u nekom kracem roku. Videcemo vec. default_).gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe felne i kacket na 3v Stila i zavrsen veci deo posla :D .

Za atest su cak malo i popustili cenu. Ranije je skinuta ona jedna taksta od cca 3000 din, a sad bi trebalo da je izbacena potvrda proizvodjaca koja je za Fiat bila 30 EUR. U pocetku je samo papirologija (uz samo atestiranje i tehnicki) bila nenormalna, preko 15000 din za nase Fiate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzet juce sa poliranja i, ocekivano, isfusareno kao i sve y ovom gradu. Bolje nego sto je bilo ali aljkavo. Indijanac izmazao stakla, neoprana pasta sa delova karoserije itd itd.
Evo jedna sa starijim bratom. :D
27889907bed443c3c40b9f1a3ba13721.jpg

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cime da istrljam i skinem zalepljene ostatke paste (stop svetlo, antena, keder) kojom je slepac umazao kad je polirao?

Stopke sam skoro tamnio Motip sprejom pa se sada lakse vide bele tackice od paste.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medicinski benzin probaj za početak, mada mozda i axel sgrasso  skine sve to. Ako ni to ne pomogne onda nitro razređivač. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axel sam skoro koristio da skinem pticji izmet i posvetlela mi je malo boja tu pa bih ga izbegao.
Zar nece od nitra da pobeli plastika?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/19/2020 at 8:57 PM, MS PK said:
A sto ne odes do majstora da obrise to sto je zamazao? default_D.gif


Zato sto je majmuncina i pritisak mi skoci cim pomislim kako je fuserski odradio. Da ne bi doslo do drugih desavanja sam cu da se pozabavim.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam zivaca vise za sustere i za ponovno ostavljanje auta. I plus ko zna kako ce da ispravi sve to.
Na par mesta je oljustio boju malo a to bez komplet farbanja ne moze da se odradi kako valja.
Ovde bukvalno nista ne moze da se zavrsi bez ubedjivanja, reklamiranja, svadjanja i slicnog.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/13/2020 at 1:55 PM, totti said:
Može i Mića. On je doktor za Audi 80, ovi noviji mu nisu fah

Ej,taj sam izgustirao odavno,prodali smo takav kad je drugar kupio onaj f10 :D Meni taj auto nenormalno lepo lezi u voznji, uvek sam ga sa uzivanjem vozio. 245 r18 nije osecao. Ne svidja mi se samo sto dobar i dalje puno kosta :D A ne moze bas ni da se pohvali najmanjom potrosnjom. Nisam znao uopste da trazi takav auto, ovaj je sedeo u dvoristu 2 meseca a stvarno je bas bas dobar bio. V.servis, diskovi-plocice, klapna gasa, nove r18 na S line felnama letnje, nove r16 na alu setu zimske..stvarno je bio za sebe sto se kaze
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. I ja se nadam, takodje.

Sto se tice Stila, morace u prodaju (teska srca). Da sam znao da ce da ispadne ovaj A4 ne bih ulagao nista u Stila i prodao kao ostale krsine sa oglasa. Ovako ulozeno ohoho para i sad ce neko da mi ga vrednuje kao neki les iz uvoza koji se jedva kotrlja.

Bilo bi lepo kad bi auto otisao kod nekog poznatog, ko ce da nastavi da odrzava i vozi kako treba.

 

P. S. @MS PK,  evo ti prilike da konacno vozis ispravnog Stila. :D

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...