Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Dobri smo za sad, sve je ok. Da ne bude sve idealno poceo opet airbag da se pali (suvozac drmnuo sediste malo jace i od tad zeza) ali ionako cu kod Gorana ubrzo pa ce da se resi i to. :)
Mico, da znas da bih mogao ovih dana da se nakanim. :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Flex said:

...poceo opet airbag da se pali (suvozac drmnuo sediste malo jace i od tad zeza)...

Pa...ti još ni ovo osnovno nisi sredio na Stilu, o čemu da pričamo :D:D mislio sam da si sve moguće sredio, kad ono... :P dalek je put do NOV NOV NOV B)

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Airbag kad se upali on onda mora na dijagnostiku da bi se ugasio? Meni bilo raskačeno desno sedište, zakačio sve ali sija i dalje...zato pitam :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora. Kad se poveze lepo sam gasi gresku (valjda posle nekoliko paljenja), ne moras da kacis dijagnostiku. Meni se sad desi i u toku voznje da upali (kad je neko na suvozacevom) pa se ugasi kad sledeci sedne.

Jesi li siguran da je problem sa kontaktima ispod sedista? Moze da bude i OCS a imas i konektore i u gepeku i na plafonu donje kasete (sve sam ih prepravljao :D).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi kako koji auto.Recimo na libri kad se poveze ugasi gresku, dok na bmw-u,izvadio sediste, vratio i eto  greske.Sijala dok se ne obrise preko dijagnostike. Elem cim otkacinjes air beg,otkacis lepo minus klemu i miran si 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, danijel55 said:

Zavisi kako koji auto.Recimo na libri kad se poveze ugasi gresku, dok na bmw-u,izvadio sediste, vratio i eto  greske.Sijala dok se ne obrise preko dijagnostike. Elem cim otkacinjes air beg,otkacis lepo minus klemu i miran si 

Zanimljivo, meni na Lybri sija dok se ne obriše dijagnostikom. Mada mislim da i tu ima različitih sistema u istim modelima kola. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao problema sa kontaktom ispod sedista na libri.Kako neko pomeri sediste, greska,malo mrdnem napred-nazad i nestane :D

A sad stvarno kako nekoga ne nervira da mu stoji taj crveni coveculjak  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zato sto je nekad resena greska air bag-a je pocelo sve ono da se desava. Jednostavno, to se ne radi na stilu, fabrika ga je tako napravila, protiv malera.

 

Pa tacno bih ga prodao da ne moze da se resi. :D


Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim ova sedista setim se svog Stila sa tim istim sedistima i koliko sam ih psovao za taj odvratni materijal :D

Osecao sam se kao da sedim na sedistima presvucenim u onaj dzak za kupus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvratna je blaga rec. Ovo je toliko govno da nemam reci. Bocna potpora nepostojeca, sunder na sedalnom delu poceo da propada, ma zlo. Doci ce i ona na red za zamenu, samo polako. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedeo sam skoro u jednom (nesto kao plisano ili tako neki materijal), pa najmanje duplo bolja sedista (bocna potpora skroz korektna). Verovatno je to taj restyling. A koza bi bila prava stvar sto se tice estetike. :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre? Gledao na slikama i delovalo mi super (kad je ocuvana koza). Kakva su sedista kod tebe?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Flex said:

Evo Mico, da ga vidis celog.

 

4 hours ago, Flex said:

Gledao na slikama i delovao mi super (kad mu je ocuvana koza). Kakva su sedista kod tebe?

Vas dvojica podhitno na private pređite, ovako više ne ide. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propala ti sedišta, kad vidim tvoj Stilo, moj mi postane i drag rage matore, ti si mi uteha od početka

ne ide koža u narodni auto, ne stoji, tj stoji ko pumpane usne i ostalo.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar uteha, i to je nesto. :D
Ma sedista su zlo, od prvog dana kukam na njih. Propala su bas, nego vidis da uvek ima precih stvari a i mrzi me da jurim sedista i menjam. Ali doci ce na red, samo da me iznerviraju skroz. :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malko sam se prejako "našalio" sad kad čitam vidim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno, ne primam ja nista k srcu.

Da nema ovako dobra ubrzanja i nepoderiv motor davno bih ga ja prodao.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...