Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Ja sam bio isto bio pre mesec dana da prodam svog stila 3v 140hp 05',( u koji sam posle god. posle udesa ulozio 800e) dobijao 2200e sa letnjim blade i zimskim gt felnama, limarijski bez i tackica. Pre nedelju dana pokupio saplaninca sa 90km/h prednji branik, kompletna prsa sa hladnjacima i rukama 220e sa farbanje branika. I odustao sam ne zbog cene ( kad se pogledaju oglasi i dobra je jos), nego sto mi sve potrebe odlicno obavlja, a prelazim izmedju 25-30 hiljada godišnje, vozim ga 5 god. zena na njemu naucila da vozi i verujem da cu ga jos toliko voziti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa glupo bi i bilo da ga das sad za te pare kad je vec sve sredjeno. I ja sam, za sada, odustao od prodaje (i ne razmisljam vise o tome) jer mislim da bih napravio glupost s obzirom da sam sve sredio. A cena je smesna pa cu radije da ga teram jos.

A i treba naci nesto krsteno jer vecinu boli uvo i samo teraju dok ne stane (niko iz okruzenja i drustva ni blizu ne vodi racuna kao ja).

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato malo i vredi, jer okolina konta da je neodržavan, zato što oni na održavaju...
Moj tast u Kruševcu vozi stari Kadett C, ko iz radnje da je izašao, a ženin teča vozi Corsu C 1.0, kanta neviđena...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Mico said:

Ja sam bio isto bio pre mesec dana da prodam svog stila 3v 140hp 05',( u koji sam posle god. posle udesa ulozio 800e) dobijao 2200e sa letnjim blade i zimskim gt felnama, limarijski bez i tackica. Pre nedelju dana pokupio saplaninca sa 90km/h prednji branik, kompletna prsa sa hladnjacima i rukama 220e sa farbanje branika. I odustao sam ne zbog cene ( kad se pogledaju oglasi i dobra je jos), nego sto mi sve potrebe odlicno obavlja, a prelazim izmedju 25-30 hiljada godišnje, vozim ga 5 god. zena na njemu naucila da vozi i verujem da cu ga jos toliko voziti. 

Veca ti je uoptrebna vrednost nego finansijska.

+ faktor nepoznatog kod drugog polovnjaka kog bi uzeo, sa svim predstojecim ulaganjem (npr. servisi, registracija, prevod i sl.....).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste u pravu za neke stvari.Evo npr ja u libru sto sam ulozio od većih kvarova, tj najskuplje set kvacila.Zamajac bio odlican.I sta sad onaj sto prodaje libru i sto je zamenio zamajac treba da bude skuplja od mog auta?Resavanje mehanickih kvarova ne dize cenu auta.Zna se koliko kosta stilo u dobrom stanju.Ti ako kazes sta si menjao sve,svi ce reci da ti je auto presao x km ilI da ga niko nije odrzavao,sto ti naravno ne ide u prilog.

Cenu podiže malo registracija i na eststiku sto se islo.Auto u dobrom stanju,uvek ce se prodati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno i jeste presao gomilu kilometara (ne mozemo nikako znati tacno) i ocigledno nije odrzavan kako valja. Ali sve ovo sto sam izmenjao moze samo da mi ide u prilog, bar bih ja to cenio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan BG isto mislim. Upotrebna vrednost kod stabilnog vozila je meni najvažnija vrednost...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kilometrazu ne treba kod nas mnogo obracati paznju. Ja sam mog uzeo sa 220 hiljada i za 5 god. presao jos 140 hiljada. Nisam menjao nista vitalno sem jedne dizne, a znam da nije predhodni vlasnik izmedju 160 i 220. Ulaganja su mi bila redovna i karoserijska zbog cukanja, prvo od osiguranje lepo naplatio, drugi put ja i na nuli.  Ali kad bih rekao kupcu da prednji deo nije njegov, zadnji branik i gepek menjani (naleteo na otpadina u boljem stanju od mojih) i farbana vozaceva vrata. I ako je sve odlicno odradjeno i nista se ne primeti verovatno bi kupac odustao jer bi mislio da je neodrzavan.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisao ja na vakumsko ispravljanje limarije u Kg sa bivsom librom.To je bilo 2017god.Ovaj sto radi to vozi A5 2015god,kaze brate farbana cela strana,bila ogrebana.Snosilo osiguranje i gotovo.Od toga tesko da moze da se pobegne.Drugo je farbano vozilo,a drugo havarisano,pa seceno na pola,vareno,sklapano iz vise delova.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima li neko da nije za prvu sliku pomislio - dobro bi stojala maska bez znaka?  

 

PS - zastita neka preko fara posle?

 

Nista nije stavio. Pitao sam za to, kaze nesto na fazon da mazu lakom ali kad krene da se ljusti onda je problem. Nisam upoznat svakako pa ne znam pije li ta prica vodu.

 

Ocekivao sam sad "evo ovi moji šusteri, izgoreli mi far, polomili nosac.. moracu za Bg da mi to srede"  

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

Na fusarenje sam uvek spreman kad se bilo sta radi ovde.

Evo konacno i opran kako treba.

b03c35bb2f61c2129c410be5efc0426e.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U najmanju ruku je MORAO vosak da ti stavi.

Jos bolje keramiku. A najbolje foliju sa UV filterom. 

Folija je malo skuplja varijanta. Dobra folija je cena kao dobro poliranje. Ali to se odradi jednom i miran si sa kvalitetnom folijom makar 5 godina. Raspitivao sam se bas jer planiram da opicim foliju...

 

Bez icega ti je far VRLO podlozan ponovnom matiranju, grebanju i dobijanju one grozne zute nijanse. 

 

Ipak bolje da si za BG... :D

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam komplet da radim farove kako valja (projektori, xenon) ali se i dalje razmisljam. To cemo u BG-u.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako, ne zaboravi da proveris kako su nastelovani, da se ne vracas na stelovanje

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...