Jump to content
FAS Goran
Pavke11

Fiat Punto mk.2 - fabrički woofer na aftermarket plejer?

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, promenio bi fabricki player i ubacio pioneer-ov, pa me interesuje koja je procedura na drugi player povezati fabricki vufer, posto on, koliko sam primetio, ima zaseban dzek, dok na player-u ima samo euro dzek. Postoji li neki dodatak ili tako nesto?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pavke11 Koliko se sećam kad sam menjao fabrički Blaupunkt kasetaš samo sam drugi aftermarket CD player stavio na mesto kasetofona, ubacio džek i woofer radi normalno. Ništa dodatno nisam spajao niti dodavao na tom drugom CD plejeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricki woofer se ne povezuje direktno na player, vec na napajanje i na zadnje zvucnike, tako da mozes bez problema da ubacis taj Pioneer. Jedino sto treba da ima (a 99,99% ga ima) je izlaz za napajanje dodatnih uredjaja (automatske antene) - "plava zica" na kojoj se pojavi + kada se ukljuci player.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct  @danko

On 10/9/2018 at 8:41 PM, Axic said:

@Pavke11 Koliko se sećam kad sam menjao fabrički Blaupunkt kasetaš samo sam drugi aftermarket CD player stavio na mesto kasetofona, ubacio džek i woofer radi normalno. Ništa dodatno nisam spajao niti dodavao na tom drugom CD plejeru.

Problem je sto kad prikacim euro dzek na player meni vufer ne radi. I ostaju mi ona 3 mini iso konektora u 3 boje, jedan od tih je za cd changer a za ostale ne znam. Plavu zicu ima to je takozvani remote kabal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pavke11 pogledaj podešavanja CD plejera, možda su ti neaktivni zadnji zvučnici i smanjen Bas pa zato ne može da ga aktivira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i proveri da li kad ukljucis player na toj pla voj zici imas +. I zavisno od toga odakle je izvuceno napajanje wufera, tj. da li je fabricki ugradjen ili ga je neko dodavao, daj kontakt i zatvori vrata.(znam da deluje smesno, ali probaj) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima dali neko moze da mi objasni kako da povezem obican pionir cd na vufer fabricki punto 2  bez pojacala. sada mi je fijatov original i on vec fabricki ima izlaze. a ja bi hteo da stavim pionir.

Pa ako neko zna kako da povezem neka mi pomogne HVALA

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/9/2018 at 8:50 PM, danko said:

Fabricki woofer se ne povezuje direktno na player, vec na napajanje i na zadnje zvucnike, tako da mozes bez problema da ubacis taj Pioneer. Jedino sto treba da ima (a 99,99% ga ima) je izlaz za napajanje dodatnih uredjaja (automatske antene) - "plava zica" na kojoj se pojavi + kada se ukljuci player.

ima plava zica za antenu, ali gde je spajam sa kojom ili je ona u dzeku spojena na original cd-u fabrickom ima neki mali dzek kada ga raskacim ne radi vufer.

On 10/10/2018 at 9:58 PM, danko said:

i proveri da li kad ukljucis player na toj pla voj zici imas +. I zavisno od toga odakle je izvuceno napajanje wufera, tj. da li je fabricki ugradjen ili ga je neko dodavao, daj kontakt i zatvori vrata.(znam da deluje smesno, ali probaj) 

vufer je fabricki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...