Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Renault Scenic 1,5 Dci Privilege 2006 Top stanje

Recommended Posts

Automobil u stanju kakvo svi trazimo.
Jedan od najboljih na oglasima u Srbiji garantovano u sta se mozete uveriti svojim dolaskom.
Izuzetno je sacuvan u svakom pogledu bilo to spolja ili iznutra i kilometraza je garantovano tacna i to se vidi na svakom detalju automobila.
U voznji je takodje besprekoran i nema nepravilnosti na trapu ili u radu motora za koji majstori kazu da je najbolji u Scenicu.
Svaki taster radi i sve na autu radi kako treba.
Presao je 143335 km pod garancijom.
Od opreme ima automatsku dvozonsku klimu,parking senzore nazad ali i napred sto je veoma retko,tempomat,hands free karticu koja vam stoji u torbici ili novcaniku a vi palite i otkljucavate auto bez nje jer je dovoljno samo da pridjete autu,senzor za dan i noc,senzor u vozackom retrovizoru za samozatamnjenje,bord kompjuter,zadnje staklo gepek vrata se posebno otvara,el.sklopivi retrovizori,ABS,ESP,cd fabricka muzika,kozni volan i rucica menjaca,alufelne 16" sa dobrim gumama...
Uz auto se dobijaju dve kartice za paljenje.
Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom koja potvrdjuje da je auto 2006.
Na svim staklima su sestice.
Vredi videti a oko cene moze normalan dogovor.
Ima ih i jeftinijih ali zna se zasto su jeftiniji jer uglavnom nisu restajling model kao ovaj a drugo imaju mnogo vece kilometre i nisu u ovakvom stanju.
Ako auto ne bude u stanju kako je opisano racunajte da vam sleduje 50€ za vas dolazak.
Slike enterijera cu okaciti sutra jer nisam jos stigao da ga usisam.
Imam i slike automobila iz inostranstva gde se mozete uveriti da je u identicnom stanju kao i sada.
Kontakt telefon je 063-10-20-110 pa koga interesuje neka nazove i pita a sto se tice cene ona je na oglasima 3500 al eto da kazem da je poslednja 3200 a vredi svaki dinar sigurno.
Evo i slika.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je kilovata motor?
Odlicno ocuvan i opremljen primjerak...samo jedna ispravka klima nije dvozonska! :-)
Ja imam crnog 2008 ali nije tako dobro opremljen kao ovaj.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda.. e sad, nije da trolujem, stvarno, samo da pitam vezano za motor. Ne razumem se toliko u francuze, ali koliko sam cuo, 1.9 je mnogo pouzdaniji od 1.5 (dizne, elektronika, sta vec) pa mi nije jasno otkud sad 1.5 najbolji motor. Stvarno ne trolujem, pitam kao potencijalna musterija jer jos nisam nista uradio povodom auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.5 ako je sa pravom pumpa-dizne izvedbom je bolji od 1.9. Samo zavisi koji je 1.5

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,5Dci je dobar motor sa ovom verzijom od 78kw je prava kombinacija.

Neki  porede ovaj motor sa onim starim iz 2001-2002  ali to je skroz  drugacije jer su pumpa i dizne  napravljeni da rade tako da je ovo dobar motor i nije problematican.

Na kraj krajeva kad udjete u prodavnicu delova ili servis i spomenete taj motor sa 106 ks i 6 brzina obicno dobijete odgovor "najbolji" a da i ne pitate za misljenje.

Tu naravno dolazi do izrazaja i potrosnja  kao i registracija a da ne spominjem da ovaj motor nema plivajuci zamajac za razliku od 1,9Dci motora.

I da se ispravim  za klimu jer  posto mi je bojankov ukazao da nije  dvozonska  shvatio sam da sam to napisao automatski jer je automatska i ima displej.

Inace imam i jos jedan GrandScenic 1,6 16V 2006 sa 7 sedista ali koji nije restajling pa je i samim tim jeftiniji a i nije u ovako jakoj opremi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj 1.5 78kw je i moj i jeste najbolji koji je u scenicu 2. Plivajuci zamajac ima ali je mnogo izdrzljiviji nego na 1.9 bar sto citajuci po internetu i po 350k km ide, tako da ako je ovaj auto sa toliko kilometara svakako nije za brigu i razmisljanje makar 100k km.
Potrosnja nije bas najsjajnija ako neko ima tezu nogu kao ja :-)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, rkoma1986 said:

Mogao si odmah ubaciti i slike enterijera, mos misliti sto nije usisan

Jeste pa da me posle zli jezici napumpavaju kako sam okacio slike neusisanog auta. 

Ako hoces slike enterijera  imas broj telefona pa cu ti ga poslati na viber kao i ostale slike  auta koji ima i tablice na sebi pa ces videti da je 2016 godine imao 95k km.

Sto se tice potrosnje ja  znam da ovaj motor u Scenicu  trosi u gradskoj voznji oko 6L a na otvorenom oko 4-4,5L.

E sad meni je i Fiat 500L 1,4 trosio 7 u gradu a nekim trosi 10L tako da ja kad uzmem auto ja sam svestan njegove kubikaze i mogucnosti a takodje je nekom 7L velika potrosnja a nekom mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac!

Ode Scenic za Pozarevac. To je bio prvi kupac koji je dosao da pogleda auto i nije mogao da se odvoji od  njega.

Poslao sam i slike rkomi1986 na pp kako je auto izgledao preko tako da je mogao ustanoviti da je ovo pravi auto ali bio mu je malo skuplji kako je rekao i cekao je da vidi da li ce ovaj iz Pozarevca da odreaguje.

I covek se takodje cenjkao ali nije uspeo da spusti jer imao sam jos kandidata za ovaj auto tako da nisam imao razlog za spustanje.

Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...