Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

P: Alu felne 15 Stil auto - Italy

Recommended Posts

Alu felne 15-ske Stil auto , made in Italy , 4x98 sa dobrim letnjim gumama 195 50 r15, OK stanje , nevarene - 7jx15 H2 , ET30 centralna 58,1 za fiate.  
Dubina sare na gumama 4-5-mm i vise. Svaka je obelezena gde stoji na kolima (samo da se nabace) i sad se voze na puntu , jos par nedelja do zime.

Dole se vide svi podaci o njima i kako stoje na mom puntu BEZ DISTANCERA po meni velika stvar jer idu i normalni srafovi , nigde nista ne kaci ni kada je auto pun.  
I tako je preuzimanje LICNO pa kad dodjete vi to sve lepo pogledajte na miru (probajte) ili eventualno slanje po uplati (komplet) postnetom samo zbog tezine i gabarita - to vi birate.   
Nista ne odvajam - samo ovako komplet sve ide na prodaju.  


Slike su ORIGINAL od felni koje se i prodaju.  

Bez zamene. Cena za sve komplet je 140e i prilicno je fiksna ........... 
;)

 

060 666 55 10 ........ Dragan - BGD.

 

 

alu still punto 15-ske (1).jpg

alu still punto 15-ske (2).jpg

alu still punto 15-ske (3).jpg

alu still punto 15-ske (4).jpg

alu still punto 15-ske (5).jpg

alu still punto 15-ske (6).jpg

alu still punto 15-ske (7).jpg

alu still punto 15-ske (8).jpg

IMG_20180501_122229.jpg

IMG_20180503_183341.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

130e sve komplet da mi ne stoje kad ih skinem sa kola za neki dan (dobra i lepa felna).

 

Razlog prodaje je jer ostavljam samo po jedan set za punta na MS gumama kao i za stila - preo ku....ca mi je vise da ih vucem i namestam , i tako imam manjak mesta u stanu (podrum ne smem ni da pomislim) , a hotel za gume 30e na 6 meseci kod proverenih - mnoooogo.

Ima i za manje (godisnji nivo) ali tada mozete ostati bez njih kao moj ortak i jos sto ljudi negde u borci i sada se sude , naravno nema nista od toga jer je gazda sve prodao u medjuvremenu (tiho) i zbrisao preko ............... :).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da se razumemo , ja sam normalno prosao teh. sa ovim dimenzijama felne - gume a i sportingove sa tim MS gumama sto nameravam da ih ostavim za stalno su isto 15-ske i ista dimenzija guma , da neko ne pomisli nesto za tehnicki.

Nisu mi felne ni pogledali , mada je u pitanju bio punto 1,3 multijet.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinute malopre , eno ih kod vulkanizera plavi most na placu -- evo i boljih slika (novijih slika) , cena ovde je 120e fiksno i kraj (30e tocak 15 + letnja guma 195 50 r15) manje stvarno ne mogu da ih dam , na K.P. ostaje 130e -- licno dolazak po njih ili komplet uplata postnetom pa slanje samo zbog dimenzija i tezine - to vi birate , ako ne odu tamo na placu jer ih i on prodaje ................ :).

 

 

IMG_20181006_160758.jpg

IMG_20181006_160846.jpg

IMG_20181006_160742.jpg

IMG_20181006_160752.jpg

IMG_20181006_160810.jpg

IMG_20181006_160824.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

donete kuci od vulkanizera , ko sa njima posao pravi -- naj.....ao je :lol:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas kakvi su oni -- kao ponudice a ovamo ih nabio u cosak placa (i mulja mi nesto non-stop) , ma neka ih kod mene na terasi bar ko dodje dogovorimo se sve ako moze ljutski i gotovo .......... ;).

 

inace isao sam da zamenim gume/felne na stilu zimske (sad nedelja oko 15h - tad mi rekao da dodjem) , dosao tamo majstor krene da postavi dizalicu pod auto kad gazda izlece i kaze ne moze (moraju da rucaju) a nigde nista postavljeno , da cekam 40 min. :lol: ili da dodjem za sat - znamo se mi godinama i isao kod njih bez problema.

ja poludim i odem kod ljudi preko plavog mosta kod medaka i oni rade nedeljom i sve zavrsim caskom (10 min.) ........... necemo mi vise saradjivati - cini mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...